Dan ken jij EMS nog niet zeker?rs2g60 schreef:jd is gewoon de besteals jd zijn zinnen zet op andere merken kunnen ze allemaal wel opdoeken die tunning bedrijfsje's hier in nederland die kunnen alleen maar kant en klare chipje's monteren
Leuke artikelen over JD Engineering
-
OnlineOpa
- Berichten: 6898
- Lid geworden op: 29 jan 2007, 00:27
- Auto: Ford Fiesta ST
- Locatie: Naaldwijk
- Arthur
- Berichten: 43987
- Lid geworden op: 02 feb 2006, 22:22
- Auto: Nr.51
- Locatie: Boven Barcelona
Sarcastische ondertoon, Rob?Rebel schreef:Ik ben inderdaad benieuwd waneer "God-Engineering" ook de rest van de andere tuner's in Nederland gaat uitschakelen.
Arthur, misschien een tip voor jou?
Heb natuurlijk allang geinformeerd bij Jeroen.
Momenteel geen software voor de ST.
En voor 1 auto wordt het ook te duur...
-
Harrie
- Berichten: 1908
- Lid geworden op: 13 aug 2006, 16:08
Het probleem in NL is inderdaad dat er eigenlijk geen goeie software tuners hier zijn. Op zich ook niet gek, want de markt is hier veel te klein. De VAG hokken hebben als voordeel dat er veel hetzelfde is, dus daar kan je de kennis die je hebt verdelen over verschillende merken.rs2g60 schreef:jd is gewoon de besteals jd zijn zinnen zet op andere merken kunnen ze allemaal wel opdoeken die tunning bedrijfsje's hier in nederland die kunnen alleen maar kant en klare chipje's monteren
De andere auto's die JD gedaan heeft zijn meer uit liefhebberij gedaan, bv omdat zijn vrouw een Works heeft. Voor al het andere spul is het gewoon veel te duur, er rijden veel te weinig van dat soort tunable auto's rond hier in NL, dus een erg kleine afzet.
In UK is het razend populair en rijdt er veel meer exotisch spul rond. Net als in Duitsland.
Ik verbaas me wel overigens iedere keer over de reaktie van Rebel. Het lijkt wel alsof hij iedere keer gestoken wordt wanneer het woordje JD voorbij komt. Heeft volgens mij niks te maken met garantie of volgas op/neer tussen Hamburg en Munchen.
Ennu, per definitie zijn dat soort auto's en bedrijfjes zeer aanstekelijk voor "sjonnies".
- Bert ///M3
- Berichten: 9431
- Lid geworden op: 28 mar 2006, 22:30
Nou die tuners zijn er wel maar ze zijn gewoon te duur.
Als je kijkt dat Carly Motors 1250 euro ex rekent voor een M3 dan is het gewoon de moeite niet voor die paar PK's. Maar ECU's programmeren kunnen ze er heus wel
Ook SMG bak software kunnen ze aanpassen, als ze geen standaard prog hebben vragen ze alleen extra ontwikkelingskosten.
Als je kijkt dat Carly Motors 1250 euro ex rekent voor een M3 dan is het gewoon de moeite niet voor die paar PK's. Maar ECU's programmeren kunnen ze er heus wel
- Hans R
- Berichten: 5236
- Lid geworden op: 27 sep 2006, 12:12
- Auto: Jeep Rubicon
- Locatie: Paradijs
Beek auto Racing (BAR) rekent €325,- voor een Mini
Maar wij hebben dan wel een clubprijs afgesproken.. waar een forum wel niet handig voor is..
Dus ik zal zeggen vraag naar een clubprijs voor Driving-fun bij JD en anders bij Beek.
Ben trouwens wel benieuwd hoeveel vermogen JD uit die Works haalt? Weet iemand dit
Want die Mini's zijn geen gemakkelijke auto's om te tunen.. Alleen een kleinere compressorpulley geeft heel veel meer vermogen.. maar dan is het geen softwaretuning meer.
Dus ik zal zeggen vraag naar een clubprijs voor Driving-fun bij JD en anders bij Beek.
Ben trouwens wel benieuwd hoeveel vermogen JD uit die Works haalt? Weet iemand dit
-
A1-G60
- Berichten: 106
- Lid geworden op: 02 feb 2007, 21:59
Meende 211pk.Hans GP1630 schreef:Beek auto Racing (BAR) rekent €325,- voor een MiniMaar wij hebben dan wel een clubprijs afgesproken.. waar een forum wel niet handig voor is..
Dus ik zal zeggen vraag naar een clubprijs voor Driving-fun bij JD en anders bij Beek.
Ben trouwens wel benieuwd hoeveel vermogen JD uit die Works haalt? Weet iemand ditWant die Mini's zijn geen gemakkelijke auto's om te tunen.. Alleen een kleinere compressorpulley geeft heel veel meer vermogen.. maar dan is het geen softwaretuning meer.
Meer weet ik niet, maar bel hem eens.
- Jan Visser
- Berichten: 1873
- Lid geworden op: 09 feb 2006, 21:30
- Locatie: Leeuwarden
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 14 gasten
