Je hebt zelfs best kans dat je piek lager komt te liggen.Hielke schreef:Geen problemen, maar het zal die auto niks extra's gaan brengen. Ook getuned naar 360 pk verwacht ik dat z'n piekvermogen nog steeds onder de 6000 toeren ligt. Boven de 6000, dus boven de 215 km/h wordt er dan weer snel afgebouwd richting 250 pk.Rico v Velzen schreef:Als je nu die 135i van andre met korter dif gaat chippen naar 360pk, komt die dan ook in de "problemen" met die overbrening op hogere snelheid (zeg maar boven de 200) Niet dat er problemen zijn maar ik bedoel in termen van doosjouwen, en 335i (standaard) dik voorblijven wat nu niet het geval was.
Wat je heel veel ziet bij gechipte turboblokken is dat ze de maximale turbodruk gewoon ophogen niks mis mee. Maar zo'n turbo zit op een gegeven moment aan zijn einde en ipv meer druk te gaan leveren word alleen de lucht heter als je ongelimiteerde druk zou hebben.
Wat er dan gebeurd is dat je een hoop extra koppel in het middengebied hebt (dus daar ook meer PK's) maar op hogere toerentallen is je turbo gewoon te klein dus zakken je koppel en PK's nog steeds in.