Je bent twee dagen lang zeer intensief met autorijden bezig, je leert enorm veel, de snelheid en het vertrouwen waarmee je over het circuit gaat nemen met sprongen toe en aan het eind van de twee dagen ben je compleet kapot, heb je herinneringen voor het leven (ik weet mijn eerste licentiecursus uit 2007 nog steeds te herinneren), heb je vrienden voor het leven gemaakt die in hetzelfde proces zaten en een paar weken later krijg je ook nog eens het stoerste pasje uit je portemonnee thuis gestuurd, die helemaal vooraan voor alle pasjes komt te zitten.
Hoe zit dat met jullie?
Het is geen goedkope opleiding meer (hoewel de cursus met huurauto 20 jaar geleden ook al €2000 kostte, nu ongeveer het dubbele).
Ik ben oprecht geïnteresseerd hoe de gemiddelde autoliefhebbers hier tegenaan kijken en of de ambitie leeft om dit ooit te doen bij de mensen die nog nooit een cursus gevolgd hebben.
