Rolf205 schreef: 09 sep 2025, 11:28
Als je dan voor 9k weer probleemloos nog een keer 260k aftikt, is het een koopje ten opzichte van de eerste 260k...
Deze A8 kostte destijds 120k nieuw, dus er is wel redelijk afgeschreven. Man gaat het niet om het geld. Heeft "iets" met deze auto, en wil hem afrijden.
JP schreef: 09 sep 2025, 11:51
Jos, hoe zit je met levertijden als opeens zo'n pakking (oid) toch vervangen moet worden? Houdt je toch een brug bezet voor langer dan gepland?
Das ook het vervelende van -inmiddels veel van- dit soort klussen. Auto's worden toch ouder. Maar ik ben blij met de flexibiliteit van de jongens hier dat ze er vol voor gaan, waardoor de klus niet onnodig lang gaat duren. Echter blijft er inderdaad een brug langer bezet, en een monteur doet deze week ander werk dan bedacht. Levertijden van de onderdelen is geen probleem, dit is in dat opzicht geen oude auto.
Maar plannen vind ik het moeilijkste van dit bedrijf runnen, in dat opzicht heb je gelijk.
Jos.