Hielke schreef:Typisch EG, Soenieten en Shiïten moorden elkaar in de hele moslimwereld uit, en direct worden olie en het Westen erbij gehaald.
Het enige "verwijt" dat je een externe partij misschien zou kunnen maken is het sublieme verzet van Israël zich in de zee terug te laten drijven. In het verleden kon de moslimwereld zich nog wel eens verenigen om Israël een hak te zetten. Sinds de muur en de militaire overmacht valt daar echter voor geen enkele baardaap nog eer te behalen. Nu volgen ze de leer van hun grote leider, slachtpartijen zijn met hem, en moorden elkaar om de totale heerschappij uit.
Valt me ook op dat het sommige media niet eens meer interesseert wat daar gebeurt (oa Telegraaf). Het is geen nieuws meer, de levensbeschouwelijke waanzin van die gasten staat zo ontzettend ver van onze westerse beschaving af, het boeit niet meer. Het is wel goed zo. Laat maar uittieren.
Sjah typisch Hielke en bepaalde lieden hiero, vergeten wie ook alweer die hele teringzooi in het M-O is begonnen.
Wie heeft Saddam met een illegale oorlog afgezet en het land in een burgeroorlog, dat nu nog steeds gaande is, gedreven? Dat was niet Iran, of Turkije, of een ander land daar. Nee dat was de VS. In Irak zijn aanslagen nog steeds schering en inslag.
Nu gaan we over op Iran:
Amerikaanse bases in het Midden-Oosten. En dan nog het gore lef hebben om te zeggen dat Iran een dreiging is voor de vrede in het Midden-Oosten
De enige reden dat het Midden-Oosten een teringzooi is Amerika en zijn satellietstaat genaamd Israel. Of ga je nu lopen beweren dat die twee voor een sprookjesachtige vredige Midden-Oosten zijn
