
Maar moet je denken aan een introductie uitvoering, showroom, of demo auto?
bij de kat?Knot schreef:Neuh, ik had m rustig laten zakken over een drempel maar haakte ergens in de midden vast op de bodem.
Ik denk dit...originele BMW M hoogte, je kar ziet er nu wel strak/laag uit maar als je daar met zoveel gebruik "hinder" van hebt ist niet fijn en denk dat een M setje je prima van dienst zal zijn (voor een "minimale" investering)Knot schreef:Wat is verstandig, gezien Nienke hem dagelijks rijdt, gevoel zegt de M sport suspension optie veren van 15mm verlaging maar verstand zegt gewoon frisse originele veren op de standaard hoogte.
Dan pak je de middendemper. Had het met een330iT op M-tech ook altijd hier recht voor de deur. Inmiddels is met wat lobbywerk de drempel veranderd. Van bolle pukkel naar gewoon zo'n ouderwetse drempel over de hele breedte, gaat een stuk fijner!Knot schreef:Neuh, ik had m rustig laten zakken over een drempel maar haakte ergens in de midden vast op de bodem.
Gebruikers op dit forum: Andreass, Semrush [Bot] en 6 gasten