http://www.autocar.co.uk/VideosWallpape ... 464&Mode=B
Niet geheel ontoevallig een Focus RS.

Als je gaat remmen met een RWD auto en je houdt gas, dan ga je niet vertragen (want jij zegt, je hebt snelheidswinst) en zal je neus dus niet naar beneden gaan. Nu haal jij 2 dingen door elkaar DennisDennis Cavallino schreef:Maik, je gaat nu wat dingen door elkaar halen.
Gas los = neus naar beneden = meer grip. nadeel: snelheidsverlies
Links remmen (lichtjes, niet blokkeren uiteraard!!) = neus naar beneden = meer grip: voordeel: linkervoet heb je vrij, plus volgas = snelheidswinst.
Je hoeft ook niet te vertragen Maik...Ook als je even iets minder accelereert zal de auto minder hard in de achterveren hangen. Een toefje druk op de remmen laat de auto dan iets in de neus duiken (of minder stijgen) en maakt de achterkant iets losser..Dat kun je prima hebben in een situatie van onderstuur aangezien je toch al een gripoverschot hebt op de achteras.Maik schreef:
Als je gaat remmen met een RWD auto en je houdt gas, dan ga je niet vertragen (want jij zegt, je hebt snelheidswinst) en zal je neus dus niet naar beneden gaan. Nu haal jij 2 dingen door elkaar Dennis
Iets minder acceleren is nog steeds acceleren.... En dan ga je dus tegelijk gasgeven en remmen? Dan ga je IMO juist meer ondersturen. Gas los is alleen de remedie dan, maar dan heb je het gewoon over het doseren van gas in de bocht...Ook als je even iets minder accelereert zal de auto minder hard in de achterveren hangen
Hier snap ik echt helemaal niets van.Maik schreef:Trailbraken doe je in ieder geval om een overstuursituatie te voorkomen of te corrigeren, en niet om uit je onderstuur te komen. Om uit onderstuur te komen moet je gas loslaten en dan misschien nog een tikkeltje remmen, dus niet gasgeven en remmen! Trailbraken gaat wat ruwer, met flink remmen. Maar het is alletwee duidelijk iets anders, tegenovergesteld eigenlijk.