Hier maar even...............
Wel grappig........................Wilders roept het continu.........maar volgens de gevestigde orde heeft ie het niet begrepen.......roept die Britse minister van Buitenlandse zaken het volgende;
Britse minister: 'Invoering euro een vergissing'
Maurits Kuypers
donderdag 29 september 2011, 15:24
update: donderdag 29 september 2011, 15:49
Volgens William Hague, de Britse minister van buitenlandse zaken, was de invoering van de euro een vergissing.
Is de euro een zegen of een vloek? Voor de Britse minister van buitenlandse zaken,William Hague, een onnozele vraag. Volgens hem was de invoering van de euro een vergissing die de geschiedenisboeken in zal gaan als schoolvoorbeeld van ‘collectieve waanzin’.
Volgens Hague zal Duitsland als sterkste lid van de eurofamilie gedwongen zijn zwakkere eurolanden als Griekenland, Portugal en Italië voor de rest van hun leven te ondersteunen. Van de andere kant moeten deze zwakke eurobroeders ermee leren leven dat er voor hun meer zal veranderen dan ze lief is. Ze komen onder de knoet van de Duitsers.
Het Europese continent staat volgens Hague nu voor de opgave de scherven op te vegen. Van de euro komen we niet meer af. Daar hebben we mee te leren leven. Persoonlijk zal hij zich inzetten zoveel mogelijk verantwoordelijkheden terug te halen vanuit Brussel naar het Britse parlement, want ‘de EU heeft teveel macht’.
De uitspraken van Hague kunnen gezien worden als reactie op de toespraak die de president van de Europese Commissie, Manuel Barroso, eerder deze week hield voor het Europese parlement. Barroso pleit juist voor veel meer Europese integratie. Bovendien wil hij een mondiale of Europese belasting invoeren op effectentransacties, iets waar Londen zwaar op tegen is.
Bron;
http://fd.nl/economie-politiek/668857-1 ... vergissing" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;