Goed, laatste update weer. Na het vervangen leek het probleem even later niet opgelost. Wtf!!!
Stationair liep de wagen gewoon niet goed. Alle mogelijke dingen had ik al vervangen, dus snapte er niets van. Gaspedaal gereset, accu uiteindelijk maar losgekoppeld.
Motortje weer starten. Weer onregelmatig. Knettergek werd ik ervan. Na 10 minuten pendelen zelf even op het gaspedaal gedrukt en bleef de motor rond 3k rpm hangen. Snel kappie eraf en aan de kabel gefrot bij het gaswiel. Probleem opgelost. Motortje draait perfect.
Heb nog een reserve gaskabel liggen, dus dat probleem is vrijdag ook weer verholpen. Bestel ik gelijk weer een nieuwe voor wanneer ik dat weer eens nodig mocht hebben.
Nog ontdekt dat wat kleine slangklemmen lam beginnen te worden aan de kachelunit, dus die komende vrijdag ook even vervangen. Gok dat de wagen dan alweer een stuk betrouwbaarder is dan zo'n Gifslang Cawibra.
