Misschien is het een prima gozer, geen idee, maar hij komt op tv zo fake over als maar zijn kan. Als je na een seizoen vol mazzel (paar keer pech voor Rossi, blessure van Capirossi, blessure van Rossi in Assen, bandenproblemen met de Bridgestones etc.) uiteindelijk met een laffe derde plek en behoorlijk veel geluk kampioen wordt mag je van mij best blij zijn, maar op de rand van de baan gaan zitten janken, tsja..... Beetje Amerikaans.
Als hij dan nog goed zou kunnen maken met zijn rijden, maar nee, lafjes de Ducati's weg laten rijden en met Pedrosa veilig achter zich zo zeker naar P3 te rijden, tsja. Denk dat Rossi in het omgekeerde geval nog gewoon vol het gevecht om de overwinning aan was gegaan en zo hoort het ook imho.
Wel grappig dat er bepaalde hindernissen lijken te zijn die voor iedere sport gelden.
Fangio was jarenlang recordhouder met 5 wereldtitels (dat zou niemand meer kunnen gaan evenaren) net als er drie Tour de France winnaars waren met 5 eindoverwinningen; meer was menselijk niet mogelijk heb ik Mart Smeets jarenlang na het afscheid van Indurain horen verkondigen.
Nu komt er een nieuwe generatie sporters die nog beter zijn, nog meer gefocust en nu lijkt 7 het magische getal te zijn: 7x Armstrong, 7x Rossi, 7x Schumacher. Toeval of niet? Rossi mag volgend jaar gaan bewijzen van wel.
