Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Slowly sideways, maar oh zo leuk om te doen. Hier vind je alles over driften.
Gebruikersavatar
driftsport
Berichten: 31
Lid geworden op: 28 jan 2008, 19:11
Locatie: Dronten

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door driftsport » 24 nov 2008, 17:23

Aanstaande zondag (30 november) gaan we naar Papenburg.
Kan iemand ons een hotelletje in de buurt van het ATP aanraden?

Gebruikersavatar
Pescatore
Berichten: 1336
Lid geworden op: 28 jan 2007, 16:39
Locatie: 053

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Pescatore » 24 nov 2008, 17:38

hugo schreef:
Mathieu schreef:"Nothing else Matters"


's Middags ben ik bij Pescatore ingestapt in een 2.0 Sierra met gele Koni's, 100% sper en geen stuurbekrachtiging. In één woord geweldig.
Dit is nog eens een fun auto :popcorn: Helemaal goed.
En super vorderingen waargenomen bij Pescatore en zijn kameraad, echt super gedaan.

:
25% rally sper en quickrack stuurhuis :wink:
40% platensper om preciezer te zijn :wink: Papenburg was een goede locatie om die upgrades eens tot het uiterste te testen; vooral het korte stuurhuis icm het gebrek aan stuurbekrachtiging was even wennen. Gedurende de ochtend met een witte baan was het glijden ohne ende, zelfs op een recht stuk het ding dwars krijgen door simpelweg op het gas te staan, prachtig. Na de lunch gevraagd of Mathieu een paar rondjes mee wilde, dat leverde een aantal tips op wat vrijwel direct zijn uitwerking had. Daarop even van stoel gewisseld, wat ook de nodige fraaie drifts opleverde. Uiteindelijk gingen de combinaties ook echt als combinatie dwars, wat echt een lekker gevoel gaf.

Later ben ik nog even ingestapt in de paarse M5 van Dick, en toen werd nog eens duidelijk gemaakt wat het echte dwarse rijden inhoudt. De auto plus bestuurder gaven daarbij geen krimp :) Ooit zou ik ook een e34 (m5) willen hebben voor dit werk.

Super dag gehad, kijk nu al uit naar de volgende dag op het ATP terrein!

Gebruikersavatar
Pescatore
Berichten: 1336
Lid geworden op: 28 jan 2007, 16:39
Locatie: 053

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Pescatore » 24 nov 2008, 17:39

driftsport schreef:Nog 5 plaatsjes vrij voor 30 november, Wie??
Quanta kosta? :)

Gebruikersavatar
driftsport
Berichten: 31
Lid geworden op: 28 jan 2008, 19:11
Locatie: Dronten

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door driftsport » 24 nov 2008, 20:21

Mod edit:

bericht verwijderd, reclame maken voor bedrijven is niet toegestaan.

Andre
Berichten: 11408
Lid geworden op: 01 feb 2006, 12:57

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Andre » 25 nov 2008, 00:03

Beetje vreemd om reclame te maken in dit topic.


????????

Gebruikersavatar
RVV
Berichten: 32209
Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
Locatie: Rudi Rolex@Basel

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door RVV » 25 nov 2008, 00:28

Andre schreef:Beetje vreemd om reclame te maken in dit topic.


????????

Precies..
modteam@driving-fun.com"]Allereerst is het aanbieden van zaken op commerciële basis niet toegestaan!
Bedrijven kunnen hier dus niet adverteren.
Daarom verwijder ik die berichten ook :wink:

Dickh.
Berichten: 1716
Lid geworden op: 01 feb 2006, 18:04
Auto: E34 540i, E46 325, RAM 1500
Locatie: Hekelingen

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Dickh. » 25 nov 2008, 07:15

Het was weer geweldig. Na 2 jaar eindelijk weer driften met mijn eigen auto :banaan: Nu weet ik ook waarom ik door ben gegaan met het organiseren van deze dagen want het controleren van je auto in de instabiele fase is echt vreselijk verslavend. En het mooie is dat je nooit uitgeleerd raakt. Ga een rondje met Andre mee en je weet gelijk weer dat die drift waarop je zojuist zo trots was slechts enkel kinderspel was en er nog heel veel ruimte voor veebetering is. En aangezien ik heel erg leergierig ben is dat voor mij weer een uitdaging voor komend jaar. Want, ondanks alle problemen met de Duitse belasting in het verleden, en het zoeken naar voldoende deelnemers om het uberhaubt door te kunnen laten gaan, kan ik mededelen dat we in 2009 weer welkom zijn in Papenburg. Gisteren belde de verantwoordelijke ATP medewerker met de mededeling dat ze super tevreden zijn over de manier waarop wij, en dat zijn zowel de orginisatoren als de deelnemers, de boel op de rit hebben, controleren en in de hand houden. Ik wil hier dank ook nogmaals mijn dank betuigen aan zowel Rody als Andre voor het elke keer weer klaar staan om er een succes van te maken. Daarnaast ook weer de spontane acties van Fabian, Mathieu en sinds kort ook John om te komen helpen bij het organiseren en begeleiden. Zonder de hulp van deze mannen zou het niet mogelijk zijn om deze driftdagen zo super strak te laten verlopen.

Nogmaals mijn dank aan zowel de begeleiders als de deelnemers en ik hoop jullie op 29 maart weer te zien in die prachtige speeltuin voor volwassen jongetjes :df:

Gebruikersavatar
Knot
Berichten: 40202
Lid geworden op: 01 feb 2006, 17:29

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Knot » 25 nov 2008, 08:51

Heb me uiteraard ook reuze vermaakt (maar had nog niet gereageerd hierzo)...

Met een kleine uitzondering werd er netjes gereden, afstand gehouden, geveegd en hielp men elkaar ook waar er hulp nodig was.

Het ijs was super, in de ochtend een verkenningsrondje gereden voordat we erop mochten.. dan blijkt toch wel dat het om profieldiepte gaat... Toyo met 2mm doet het gewoon 10x minder dan Roadhog met 4mm! Zelf denk ik dat we het niet mooier hadden kunnen hebben met ijs wat overgaat in water en waarbij ook nog eens de tractor niet nodig was.

Topauto was voor mij de GT3 van Sjoerd, wat klinkt dat ding super zeg.. helaas niet de kans gehad om een rondje mee te rijden. Wat echter nog mooier was, de sierra's (en dan met name de lichtblauwe), in de 4e versnelling inzetten met 140/150, flicken, en helemaal driftend terugschakelen, links inremmen... met zo'n budgetauto, geweldig!.

Iedereen bedankt voor de gezellige dag en uiteraard ook de gein de avond ervoor en erna!

Kijken of ik in maart met de aandrijving aan de goede kant het terrein op kan :)

Gebruikersavatar
Marius
Berichten: 764
Lid geworden op: 14 aug 2007, 20:52

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Marius » 25 nov 2008, 09:17

Knot schreef:Kijken of ik in maart met de aandrijving aan de goede kant het terrein op kan :)
Achteruitrijden is volgens mij niet toegestaan ;-)

Zonder gekheid; dat zou mooi zijn!
Even kijken hoe het uitkomt met vakantie's, maar ben er in principe ook weer bij. Kan ik tot aan maart mooi sparen voor een nieuwe bezemsteel.

René130i
Berichten: 5506
Lid geworden op: 28 jan 2007, 23:39
Locatie: Friesland www.130i.nl

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door René130i » 25 nov 2008, 09:18

Ik wil weer terug!

Ik lag zondagavond in m'n bed te driften trouwens :lol: In m'n hoofd dan, zwevend gevoel

Gebruikersavatar
Mathieu
Berichten: 5200
Lid geworden op: 03 feb 2006, 12:43
Locatie: Ergens in brabant

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Mathieu » 25 nov 2008, 09:27

René, mijn spijkerbroek ligt al twee dagen in een sopje te weken. Ik krijg die Snickervlekken er niet uit :wtf:

René130i
Berichten: 5506
Lid geworden op: 28 jan 2007, 23:39
Locatie: Friesland www.130i.nl

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door René130i » 25 nov 2008, 10:05

Wahah wat zeg ik nou... Was het maar snicker...

Nee Andre reed met me mee en vond het allemaal IETS te spannend :lol:

Gebruikersavatar
driftsport
Berichten: 31
Lid geworden op: 28 jan 2008, 19:11
Locatie: Dronten

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door driftsport » 25 nov 2008, 10:42

modteam@driving-fun.com"]Allereerst is het aanbieden van zaken op commerciële basis niet toegestaan!
Bedrijven kunnen hier dus niet adverteren.

Aanbieden van zaken op commerciële basis ??? Waar hebben jullie het in godsnaam over!
Ik lees een berichtje op driftforum.nl dat er door een collega HOBBY DRIFTER georganiseerde driftdag op het ATP nog 5 plaatsen beschikbaar zijn en denk DF leden een plezier te doen door dit even op dit forum te plaatsen. Dit gezien de enorme belangstelling voor driften.

Denken jullie nu echt dat wij hier financiele belangen in hebben? Onze collega's van Driftcursus.nl zijn misschien nog wel méér "drifthobyisten" dan dat wij zijn!. (een dagje ATP voor € 235,--! , wie bied dit goedkoper aan?)

Geloof het of niet, maar ook wij proberen driftdagen zo goedkoop mogelijk aan te bieden. Onze normale prijs is € 375,--per persoon.
Wat rekenen wij voor DF? € 180,-- per persoon! En dit is nog inclusief BTW en lunch ook? Probeer dit ergens anders maar goedkoper voor elkaar te krijgen (inclusief gebruik van auto!).

Misschien beter voor ons om dit in het vervolg maar niet meer te doen !

Het zal duidelijk zijn dat ik hier behoorlijk pissig om ben!

Ed van Leeuwen
Driftsport.nl

Christoph
Berichten: 1659
Lid geworden op: 01 nov 2006, 16:43
Locatie: SF

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Christoph » 25 nov 2008, 11:03

Ed, ik had hier ook al vermeld dat er plekken vrij zijn voor dat weekeind.. En verder > Chill! Ze bedoelen het allemaal niet zo negatief.

Verkeerd opgevat, Rico / andere mod zegt vast wel even netjes sorry.

Andre
Berichten: 11408
Lid geworden op: 01 feb 2006, 12:57

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Andre » 25 nov 2008, 11:26

Leuk dat je driftdagen mogelijkheden aanbied alleen zou je dat dan niet beter in een nieuwe topic kunnen doen?

Dit topic gaat over 23 nov en de nabespreking ervan.

René130i
Berichten: 5506
Lid geworden op: 28 jan 2007, 23:39
Locatie: Friesland www.130i.nl

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door René130i » 25 nov 2008, 13:59

Commercieel is het niet. Geen got.tweakers.net beleid hier aub :mrgreen:

Gebruikersavatar
Mathieu
Berichten: 5200
Lid geworden op: 03 feb 2006, 12:43
Locatie: Ergens in brabant

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Mathieu » 25 nov 2008, 16:20

René, mijn vriendin belde daarnet. Ze heeft de vlekken eruit gekregen na herhaaldelijk Cilit Bang en Vanish Oxi Action te gebruiken.
Thanxxx :wtf:

René130i
Berichten: 5506
Lid geworden op: 28 jan 2007, 23:39
Locatie: Friesland www.130i.nl

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door René130i » 25 nov 2008, 17:21

Clitt Bang werkt altijd goed

Joost H.
Berichten: 1935
Lid geworden op: 18 nov 2006, 14:58
Locatie: Rosmalen

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Joost H. » 25 nov 2008, 17:23

René130i schreef:Clitt Bang werkt altijd goed
:roflol:

Gebruikersavatar
Jeroen
Berichten: 1109
Lid geworden op: 02 feb 2006, 12:37

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Jeroen » 25 nov 2008, 18:21

Dit is dag nr 2 van alle, ooit door FrankD en Dick georganiseerde Papenburgdagen waar ik niet bij was, en volgens mij hadden jullie het allemaal pokkekoud daar op die kale vlakte, dus ik was blij dat ik er niet was :mrgreen:

Mooie verhalen, en het is jammer dat ik Dick's herbouwde M5 heb gemist, en Sjoerd's kever, maar dat komt volgend jaar wel weer.

Gebruikersavatar
Sjoerd
Berichten: 1428
Lid geworden op: 01 feb 2006, 22:05

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Sjoerd » 26 nov 2008, 09:34

Zijn er al foto's / films beschikbaar?

Gebruikersavatar
RVV
Berichten: 32209
Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
Locatie: Rudi Rolex@Basel

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door RVV » 26 nov 2008, 09:38

Ed je hebt een PB in je inbox.

HSR
Berichten: 5502
Lid geworden op: 18 aug 2006, 21:31

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door HSR » 27 nov 2008, 11:31

Sjoerd schreef:Zijn er al foto's / films beschikbaar?

en, en , en ?

Gebruikersavatar
Pescatore
Berichten: 1336
Lid geworden op: 28 jan 2007, 16:39
Locatie: 053

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Pescatore » 28 nov 2008, 00:00

F#ck it, ga gewoon zondag weer :)

Gebruikersavatar
Knot
Berichten: 40202
Lid geworden op: 01 feb 2006, 17:29

Re: Extra driftdag Papenburg 23 november 2008

Bericht door Knot » 28 nov 2008, 08:16

Pescatore schreef:F#ck it, ga gewoon zondag weer :)
Ben benieuwd hoe het er dan aan toe gaat.. laat maar weten per PB.... ;)

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten