Ben zelf opzoek naar een auto met de meeste pret per kilometer maar merk dat ze allemaal wel wat leveren de 1 wat meer dan de andere en allemaal op een andere manier.
Het gaat hier dus om een 2e auto voor erbij want als die van elke kilometer een pretkilometer maakt ben je snel moe

Dus misschien handig om hier dus een topic van te maken met je eigen ervaringen, voor en nadelen daar hebben we wat aan als je een keuze moet maken..
Na de kick die een Mini works GP mij gaf smaakte dat naar meer en heftiger en kwam al snel uit bij een Lotus seven, licht gewicht en een hoop vermogen.
Maar dit heeft ook zijn nadelen, klein, onveilig bij een crash, laag dus haast niet zichtbaar voor andere weggebruikers, erg spartaans
maar de kicks maken een hoop goed als de turbo erin komt wordt je echt compleet afgeschoten, stuurt super, kan makkelijk dwars (zelf nog steeds niet geprobeerd)
[img:538:358]http://www.newminiclub.nl/gallery/albums/58/16147.jpg[/img]
Voor:
*supersnel
*wegligging
*rijbeleving is enorm
Tegen:
*onveilig (zeker op het circuit)
*klein
*sturing wordt erg licht op hoge snelheden
Dus kijken we nog even verder voor iets wat het plaatje compleet maakt misschien ook wel om mij een bevestiging te geven dat ik wel de juiste keuze heb gemaakt met de Dax
Voor vandaag een afspraak gemaakt voor een Lotus Exige mk1
we blijven bij licht en een hoop vermogen en ook om het een beetje betaalbaar te houden.
[img:534:400]http://www.newminiclub.nl/gallery/albums/58/19239.jpg[/img]
Als dit ding koud start krijg je kippenvel op je armen, hoe gaaf!!
Het motortje heeft wel een hoop toeren nodig om lekker mee te kunnen komen beneden de 4500 toeren gebeurt e niet veel terwijl je in de Dax al afgeschoten ben, maar die besturing is veel beter dan in een seven, geeft meer vertrouwen dus je rijdt er makkelijk en sneller hard mee.
voor:
*besturing
*geluid
*geeft een hoop vertrouwen
Tegen:
*veel toeren nodig
*geluid (klankkast effect je wordt gillend gek als je naar frankrijk moet)
*minder snel
*minder rijbeleving
Ik ga dus zelf vrijdag nog even rijden met een Lotus 340R, deze heeft dezelfde motor is lichter en heeft geen dak dus zal meer rijbeleving geven..
[img:534:400]http://www.newminiclub.nl/gallery/albums/58/18867.jpg[/img]
hmm.. toevalig zijn ze allemaal engels.. zullen duitsers ook genoeg DF geven.. ik ben benieuwd!