Robert Campbell schreef:De koppeling-ontluchtingsnippel zat bij de E30 in de tunnel, moeilijk bij te komen. En aangeziek jij een veel grotere bak dan normaal hebt (toch?) zal alles nog wel krapper zijn.. Success!
Rob
ja..moet dat ding dan nog ff opsporen, die achter het pedaal heb ik al eens een worsteling mee gehad om het pedaal rechter te krijgen(nieuwe busjes erin enz)...maar dat lag aan de constructie...1 veer aan 1 kant die het pedaal scheeft trekt

een nieuwere constructie heeft dat anders en beter, achja ik ga niet alles ombouwen, werkt verder goed
Ik heb inderdaad een grotere bak, zal er in elk geval wat van verversen in het koppelings gedeelte, ben benieuwd wordt vervolgt...voor mij ook nieuw.