Weight lb (kg): 3217 (1459)
Power bhp (kW) at RPM: 430(321) / 5900
135i vs e92 M3
-
- Berichten: 55105
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 15:51
- Auto: Fun Damn Mentally
- Locatie: Where the neons turn to wood
-
- Berichten: 11405
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 12:57
- Roman
- Berichten: 3237
- Lid geworden op: 12 sep 2006, 11:05
- Locatie: Liverpool
-
- Berichten: 55105
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 15:51
- Auto: Fun Damn Mentally
- Locatie: Where the neons turn to wood
Dat bedoel ik Andre en Roman. Had ik het liggen dan had ik dit:
GT3/GT2, M3 E90(RS4 station alleen mocht ik in Zweden wonen LOL) en een of ander trackdayding en eventueel een Aston DBS

GT3/GT2, M3 E90(RS4 station alleen mocht ik in Zweden wonen LOL) en een of ander trackdayding en eventueel een Aston DBS

Laatst gewijzigd door Robin op 28 feb 2008, 11:52, 1 keer totaal gewijzigd.
- Bert ///M3
- Berichten: 9415
- Lid geworden op: 28 mar 2006, 22:30
- RVV
- Berichten: 32209
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
- Locatie: Rudi Rolex@Basel
Ga even zitten een lap tekst
--------------------------------
Ik ben het wel met Romo eens. Hard word geroepen M is status, zit je nog lekker in je M stoel. Te duur betaald etc.. M rijders herkennen geen pareltjes want ze kunnen toch niet rijden en daarom maakt BMW M om de klant vooral geld uit de zak te kloppen. Emotie is het enige waar het omgaat, want M rijders herkennen toch geen kwaliteit.. Stutus is "the magic thing" voor een M rijder. En de bladen zijn de schuld van alles
Het gaat er niet meer om welke auto de betere is, de 135i of de e92 M3. Het gaat om status.
Ik geef toe, M is status, BMW is status maar een 135i is netzo goed status. Dat ontkennen is ontkennen dat je gevoelig bent voor mooie dingen.. Wie een 135i koopt koopt hem omdat hij het een mooie auto vind. Dat is ook status. Want Andre laten we eerlijk zijn het streelt jou ook dat iedereen jouw witte 135i (mark Nauta foto's) zo gewaardeerd worden op DF maar ook addicts.com.. Die waardering
Voor mij zou de enige reden zijn om een 135i te kopen, dat die in mijjn ogen mooier is dan de 130i hatch. Want voor de turbo motor hoef je hem niet te kopen (standaard niet zoveel sneller dan de atmo 265pk bleek wel uit de eerdere filmpjes).. voor de praktische kant hoef je hem niet te kopen. Want dan sccoort de 130i veel betere punten. Voor beter sturen hoef je hem niet te kopen. Want dat doet de 130i in de basis beter, alleen al omdat die een stuk lichter is.
De enige reden is omdat je hem mooier vind. Waarom vind je hem mooier ? Mooier voor jezelf, mooier voor een ander ?
Want dan kom ik terug op status.. Status suggereerd dus dat je een auto alleen maar koopt om aan anderen te laten zien dat je die auto kunt kopen, je wilt je onderscheiden tov de massa. Dat een auto daarmee wel of niet het beste is, is verder niet zo relevant, als de buitenwacht maar denkt dat die auto heel goed, streep door, heel duur is.
Een auto kopen voor de buitenwacht begint een beetje vies in de mond te smaken hier op DF (jammer), daarom kopen we om onze aankoop goed te praten de auto voor ons zelf. Omdat die zo goed stuurt en zo agile is. (Wat ook zo is natuurlijk).
Als ik addicts.com lees, en ik volg het forum dagelijks, dan is mijn voornaamste indruk van dat forum (wereldwijd best bezocht) dat het voornamelijk om status gaat, de status die een 135i bied. De status die de turbomotor bied, omdat die heel snel is, de status die men krijgt als men de auto met allerlei goodies optuigd (gouden zet performance parts BMW). De status waarmee men zich kan onderscheiden tov de massa. Want dat is namelijk de definitie van status.
Op dat punt is er geen enkel verschil tussen een 135i rijder en een M rijder. Het enige verschil is dat die M rijder in een duurder segment een auto kan kopen omdat die gewoon meer WIL besteden en meestal ook nog omdat die meer KAN besteden, maar ik wil de discussie niet ophangen aan het feit of er wel of geen geld is voor een M. Want zoals Andre ook al schreef, als hij morgen een e92 M3 wilt hebben dan ruilt ie zijn 1 series in en dan heeft die hem.
De enige reden waarom Andre het niet doet is, heeft niks met status te maken, maar met rijeigenschappen. Andre vind de rijeigenschappen beter van de 1 serie, DAT die rijeigenschappen beter zijn (mits getweaked, want standaard is dat gewoon niet het geval) is niet het punt van discussie.
Een mooie auto is per defintie status, het is een statussymbool waarin je in een groep, gemeenschap kunt en wilt onderscheiden. De ene auto kan dat beter (Porsche/Ferrari) dan de ander, (kleine snelle hothatch)..
Iedereen bepaald voorzich zelf wat voor hem de financiële grenzen zijn om zich te onderscheiden. Iemand die heel veel geld heeft kan dit makkelijk doen door bv een supercar te kopen, of die dat wilt is vraag 2 natuurlijk, want voor hetzelfde geld is status, hele mooie antieke schilderijen aan de muur.
Hoe status -achtig is een M nou ?
Ik denk dat je een onderscheid moet maken tussen status die je vind bij BMW liefhebbers, algemene autoliefhebbers, en mensen die niet specifiek iets met auto's hebben maar wel zien wat een dure onderscheidende auto is. (een Bentley word door iedereen als een ultiem onderscheidend statussymbool gezien, ook al is er geen enkele auto kennis, en ultrastatus is als je achterin kan zitten met een prive chauffeur in een Bentley)
Status bij BMW liefhebbers heb je maximaal met een M. Iedere BMW liefhebber herkent de speciale kenmerken waarmee een M zich onderscheid tov de "normale" BMW's. De groep BMW liefhebbers is in Nederland niet zo heel groot, ja oke je hebt veel BMW's rondrijden, maar dat zijn niet allemaal liefhebbers.. De echte liefhebbers zitten vooral op de forums.. Met een M onderscheid je met je keuze op de BMW en autoforums.
Dan heb je de algemene groep autoliefhebbers.. bij deze groep onderscheid je je veel minder met een M als bij de BMW liefhebbers. Algemene autoliefhebbers, hebben als het om status gaat meer kijk op bv Porsche/Ferrari, maar het kan ook een klasieker zijn of een speciek rijijzer zoals een Donkervoort of een Lotus. in de ranking van status sta je niet op 10 maar slecht op plaats 5, omdat er zoveel merken/modellen zijn die meer status bieden.
Dan de laatste groep, de allergrootste groep, mijoenen Nederlanders die niks met auto's hebben, maar het zien als vervoermiddel. Deze groep heeft heel weinig met M, M is niet opvallend status onderscheidend genoeg om herkent te worden als statusrijder. De massa herkent een M niet als status symbool, maar ziet het gewoon als de zoveelste BMW waar een patjepeejer in zit.
Alles bij mekaar bekeken leverd een M in absolute zin helemaal niet zoveel status op als door sommigen hier gesuggereerd word.
Een Porsche van 12 jaar oud, is vele malen meer status dan M..
Dat weet een M rijder ook dondersgoed wel, als hij de status had willen hebben die een Porsche bied dan had die wel een Porsche gekocht, (niet voor niks dat een Cayenne zo populair is. Omdat het een ultiem status symbool is)
Dus als een M rijder niet zoveel status krijgt dan bv een Porsche, waarom zou die een M wil rijden ? Om zich te onderscheiden bij de groep BMW liefhebbers ? Ja leuk maar daar koop je niet een auto voor.
Een M rijder koopt hem deels om status omdat "aparte" auto's per defintie status opleveren, maar het belangrijkste is dat een M rijder de auto voor zichzelf koopt. Omdat de auto hem een goed gevoel geeft. Een bevrediging van een innerlijke behoefte. Wat een M allemaal kan en hoe goed die wel danwel niet is, is iets wat een M rijder altijd kan aanemen, OMDAT het een M is. Een M is, ongeacht welk bouwjaar model/type het beste wat BMW kan maken. Daar is geen twijfel over mogelijk, niet bij de algemene BMW rijder en niet bij de M rijder.
Dat een 1 serie goed stuurt agile is een hoge feel good factor geeft maakt hem een leuke auto maar niet het beste wat BMW bied. The Whole package klopt gewoon niet (optimaal). Dat is niet erg als je niet voor Whole package gaat, maar alleen voor die specifieke kenmerken zoals goed sturen en agile handling.
Maar een auto is meer dan dat alleen, Een M rijder weet dat die veel geld voor een auto betaald, maar hij weet ook wat die daar voor terug krijgt, en met die wetenschap zit ie echt wel lekker in een M stoel. Andre, Robin jullie zaten ook heel lekker in jullie M stoel toen jullie een M3 hadden. Daar hoef je niet zoals Hielke kostprijs berekening op los te laten. Als je overigens op die manier een auto moet kopen denk ik dat je überhaupt geen plezier hebt in het geld uitgeven aan een auto. Dan is alles wat duurder is dan een Bravo teveel betaald, status of niet. Dit zeg ik niet om Hielke af te zeiken, want ik weet waarom zijn keuze ligt bij de Bravo, dat heeft ie me al een uitgelegd. Maar het is kenmerkend dat juist Hielke die geen geld uitgeeft aan auto's zo gespitst is op de werkelijke kosten van het autorijden, of het racen zoals in het Corvette race draadje.. alles van ver weg halen om maar zo goedkoop mogelijk te rijden.. Om eerlijk te zijn als ik op die manier met mijn autoliefhebberij bezig moest zijn dan had ik er helemaal geen plezier in om veel geld uit te geven aan auto's, dan haalde ik ook geen plezier uit de aanschaf van een 135i ofzo.
Maar zoals altijd gezegd word het laatste hemd heeft geen zakken is het toch maar beter om NU te genieten van je autohobby/plezier. En hoe dat plezier ingevuld word mag iedereen voro zichzelf bepalen, de een doet dat met racen de andere met poetsen en pimpen. ALS het plezier maar universeel is.
Een M is geen god een 135i is geen god een auto is geen god.
Als je er maar plezier van hebt.

--------------------------------
Ik ben het wel met Romo eens. Hard word geroepen M is status, zit je nog lekker in je M stoel. Te duur betaald etc.. M rijders herkennen geen pareltjes want ze kunnen toch niet rijden en daarom maakt BMW M om de klant vooral geld uit de zak te kloppen. Emotie is het enige waar het omgaat, want M rijders herkennen toch geen kwaliteit.. Stutus is "the magic thing" voor een M rijder. En de bladen zijn de schuld van alles

Het gaat er niet meer om welke auto de betere is, de 135i of de e92 M3. Het gaat om status.
Ik geef toe, M is status, BMW is status maar een 135i is netzo goed status. Dat ontkennen is ontkennen dat je gevoelig bent voor mooie dingen.. Wie een 135i koopt koopt hem omdat hij het een mooie auto vind. Dat is ook status. Want Andre laten we eerlijk zijn het streelt jou ook dat iedereen jouw witte 135i (mark Nauta foto's) zo gewaardeerd worden op DF maar ook addicts.com.. Die waardering
Voor mij zou de enige reden zijn om een 135i te kopen, dat die in mijjn ogen mooier is dan de 130i hatch. Want voor de turbo motor hoef je hem niet te kopen (standaard niet zoveel sneller dan de atmo 265pk bleek wel uit de eerdere filmpjes).. voor de praktische kant hoef je hem niet te kopen. Want dan sccoort de 130i veel betere punten. Voor beter sturen hoef je hem niet te kopen. Want dat doet de 130i in de basis beter, alleen al omdat die een stuk lichter is.
De enige reden is omdat je hem mooier vind. Waarom vind je hem mooier ? Mooier voor jezelf, mooier voor een ander ?
Want dan kom ik terug op status.. Status suggereerd dus dat je een auto alleen maar koopt om aan anderen te laten zien dat je die auto kunt kopen, je wilt je onderscheiden tov de massa. Dat een auto daarmee wel of niet het beste is, is verder niet zo relevant, als de buitenwacht maar denkt dat die auto heel goed, streep door, heel duur is.
Een auto kopen voor de buitenwacht begint een beetje vies in de mond te smaken hier op DF (jammer), daarom kopen we om onze aankoop goed te praten de auto voor ons zelf. Omdat die zo goed stuurt en zo agile is. (Wat ook zo is natuurlijk).
Als ik addicts.com lees, en ik volg het forum dagelijks, dan is mijn voornaamste indruk van dat forum (wereldwijd best bezocht) dat het voornamelijk om status gaat, de status die een 135i bied. De status die de turbomotor bied, omdat die heel snel is, de status die men krijgt als men de auto met allerlei goodies optuigd (gouden zet performance parts BMW). De status waarmee men zich kan onderscheiden tov de massa. Want dat is namelijk de definitie van status.
Op dat punt is er geen enkel verschil tussen een 135i rijder en een M rijder. Het enige verschil is dat die M rijder in een duurder segment een auto kan kopen omdat die gewoon meer WIL besteden en meestal ook nog omdat die meer KAN besteden, maar ik wil de discussie niet ophangen aan het feit of er wel of geen geld is voor een M. Want zoals Andre ook al schreef, als hij morgen een e92 M3 wilt hebben dan ruilt ie zijn 1 series in en dan heeft die hem.
De enige reden waarom Andre het niet doet is, heeft niks met status te maken, maar met rijeigenschappen. Andre vind de rijeigenschappen beter van de 1 serie, DAT die rijeigenschappen beter zijn (mits getweaked, want standaard is dat gewoon niet het geval) is niet het punt van discussie.
Een mooie auto is per defintie status, het is een statussymbool waarin je in een groep, gemeenschap kunt en wilt onderscheiden. De ene auto kan dat beter (Porsche/Ferrari) dan de ander, (kleine snelle hothatch)..
Iedereen bepaald voorzich zelf wat voor hem de financiële grenzen zijn om zich te onderscheiden. Iemand die heel veel geld heeft kan dit makkelijk doen door bv een supercar te kopen, of die dat wilt is vraag 2 natuurlijk, want voor hetzelfde geld is status, hele mooie antieke schilderijen aan de muur.
Hoe status -achtig is een M nou ?
Ik denk dat je een onderscheid moet maken tussen status die je vind bij BMW liefhebbers, algemene autoliefhebbers, en mensen die niet specifiek iets met auto's hebben maar wel zien wat een dure onderscheidende auto is. (een Bentley word door iedereen als een ultiem onderscheidend statussymbool gezien, ook al is er geen enkele auto kennis, en ultrastatus is als je achterin kan zitten met een prive chauffeur in een Bentley)
Status bij BMW liefhebbers heb je maximaal met een M. Iedere BMW liefhebber herkent de speciale kenmerken waarmee een M zich onderscheid tov de "normale" BMW's. De groep BMW liefhebbers is in Nederland niet zo heel groot, ja oke je hebt veel BMW's rondrijden, maar dat zijn niet allemaal liefhebbers.. De echte liefhebbers zitten vooral op de forums.. Met een M onderscheid je met je keuze op de BMW en autoforums.
Dan heb je de algemene groep autoliefhebbers.. bij deze groep onderscheid je je veel minder met een M als bij de BMW liefhebbers. Algemene autoliefhebbers, hebben als het om status gaat meer kijk op bv Porsche/Ferrari, maar het kan ook een klasieker zijn of een speciek rijijzer zoals een Donkervoort of een Lotus. in de ranking van status sta je niet op 10 maar slecht op plaats 5, omdat er zoveel merken/modellen zijn die meer status bieden.
Dan de laatste groep, de allergrootste groep, mijoenen Nederlanders die niks met auto's hebben, maar het zien als vervoermiddel. Deze groep heeft heel weinig met M, M is niet opvallend status onderscheidend genoeg om herkent te worden als statusrijder. De massa herkent een M niet als status symbool, maar ziet het gewoon als de zoveelste BMW waar een patjepeejer in zit.
Alles bij mekaar bekeken leverd een M in absolute zin helemaal niet zoveel status op als door sommigen hier gesuggereerd word.
Een Porsche van 12 jaar oud, is vele malen meer status dan M..
Dat weet een M rijder ook dondersgoed wel, als hij de status had willen hebben die een Porsche bied dan had die wel een Porsche gekocht, (niet voor niks dat een Cayenne zo populair is. Omdat het een ultiem status symbool is)
Dus als een M rijder niet zoveel status krijgt dan bv een Porsche, waarom zou die een M wil rijden ? Om zich te onderscheiden bij de groep BMW liefhebbers ? Ja leuk maar daar koop je niet een auto voor.
Een M rijder koopt hem deels om status omdat "aparte" auto's per defintie status opleveren, maar het belangrijkste is dat een M rijder de auto voor zichzelf koopt. Omdat de auto hem een goed gevoel geeft. Een bevrediging van een innerlijke behoefte. Wat een M allemaal kan en hoe goed die wel danwel niet is, is iets wat een M rijder altijd kan aanemen, OMDAT het een M is. Een M is, ongeacht welk bouwjaar model/type het beste wat BMW kan maken. Daar is geen twijfel over mogelijk, niet bij de algemene BMW rijder en niet bij de M rijder.
Dat een 1 serie goed stuurt agile is een hoge feel good factor geeft maakt hem een leuke auto maar niet het beste wat BMW bied. The Whole package klopt gewoon niet (optimaal). Dat is niet erg als je niet voor Whole package gaat, maar alleen voor die specifieke kenmerken zoals goed sturen en agile handling.
Maar een auto is meer dan dat alleen, Een M rijder weet dat die veel geld voor een auto betaald, maar hij weet ook wat die daar voor terug krijgt, en met die wetenschap zit ie echt wel lekker in een M stoel. Andre, Robin jullie zaten ook heel lekker in jullie M stoel toen jullie een M3 hadden. Daar hoef je niet zoals Hielke kostprijs berekening op los te laten. Als je overigens op die manier een auto moet kopen denk ik dat je überhaupt geen plezier hebt in het geld uitgeven aan een auto. Dan is alles wat duurder is dan een Bravo teveel betaald, status of niet. Dit zeg ik niet om Hielke af te zeiken, want ik weet waarom zijn keuze ligt bij de Bravo, dat heeft ie me al een uitgelegd. Maar het is kenmerkend dat juist Hielke die geen geld uitgeeft aan auto's zo gespitst is op de werkelijke kosten van het autorijden, of het racen zoals in het Corvette race draadje.. alles van ver weg halen om maar zo goedkoop mogelijk te rijden.. Om eerlijk te zijn als ik op die manier met mijn autoliefhebberij bezig moest zijn dan had ik er helemaal geen plezier in om veel geld uit te geven aan auto's, dan haalde ik ook geen plezier uit de aanschaf van een 135i ofzo.
Maar zoals altijd gezegd word het laatste hemd heeft geen zakken is het toch maar beter om NU te genieten van je autohobby/plezier. En hoe dat plezier ingevuld word mag iedereen voro zichzelf bepalen, de een doet dat met racen de andere met poetsen en pimpen. ALS het plezier maar universeel is.
Een M is geen god een 135i is geen god een auto is geen god.
Als je er maar plezier van hebt.
- Bert ///M3
- Berichten: 9415
- Lid geworden op: 28 mar 2006, 22:30
-
- Berichten: 11405
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 12:57
ik blijf liever even bij me eigen verhaal.
De e46 m3 was voor mij de beste optie bij bmw voor een leuk sturende auto. Totdat de 1 serie kwam. En zoals je voorgaande verhalen leest is dat voor de massa niet acceptabel. Kijk naar de koop van robin die van m3 naar 120d ging. En een heel forum over hem heen kreeg.
Ik ben best wel in de markt voor een M model maar dan wel op basis van de 1 serie. En dan niet dubbel in prijs van de 135i want dat is ie niet waard. Voldoet ie daar niet aan laat ik hem staan. Maar we weten het antwoord al de M op basis van de 1 serie komt er niet, want er valt te weinig op te verdienen. En duur in de markt zetten heeft geen zin, want dan blijven ze toch in de showrooms staan. Nogmaals als ik zou willen kocht ik morgen een e90 m3. Maar het brengt me niks en zeker niet meer rijplezier.
Als er 4 cil turbo komt in de hatch dan zal ik de 130i er op inruilen en is de discussie 135i vs 120i turbo geen discussie meer voor mij.
De e46 m3 was voor mij de beste optie bij bmw voor een leuk sturende auto. Totdat de 1 serie kwam. En zoals je voorgaande verhalen leest is dat voor de massa niet acceptabel. Kijk naar de koop van robin die van m3 naar 120d ging. En een heel forum over hem heen kreeg.
Ik ben best wel in de markt voor een M model maar dan wel op basis van de 1 serie. En dan niet dubbel in prijs van de 135i want dat is ie niet waard. Voldoet ie daar niet aan laat ik hem staan. Maar we weten het antwoord al de M op basis van de 1 serie komt er niet, want er valt te weinig op te verdienen. En duur in de markt zetten heeft geen zin, want dan blijven ze toch in de showrooms staan. Nogmaals als ik zou willen kocht ik morgen een e90 m3. Maar het brengt me niks en zeker niet meer rijplezier.
Als er 4 cil turbo komt in de hatch dan zal ik de 130i er op inruilen en is de discussie 135i vs 120i turbo geen discussie meer voor mij.
- Roman
- Berichten: 3237
- Lid geworden op: 12 sep 2006, 11:05
- Locatie: Liverpool
MazzelpikAndre schreef:
Als er 4 cil turbo komt in de hatch dan zal ik de 130i er op inruilen en is de discussie 135i vs 120i turbo geen discussie meer voor mij.

Ben wel benieuwd wat zo'n 120i turbo gaat kosten etc. Lijkt me heel interessant als ze die nou een mooie prijs meegeven.
Maar echt veel onder de 130i prijs zal hij toch niet komen denk?
-
- Berichten: 55105
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 15:51
- Auto: Fun Damn Mentally
- Locatie: Where the neons turn to wood
Het is zo mooi he: Een van kippekoppel(dus doorlellen in toeren moet)voorziene 130i met 265pk blijft een minimaal 50pk en minimaal 100Nm sterkere(in eigenlijk elk toerengebied) 135i aan z'n kont hangen. Maar diezelfde 135i met maar 15pk ofzo minder bij 2000rpm lager dan de E46 M3 wordt mooi zoekgereden door de E46M3. ROFLMAO
Dream on and make that the cat wise.Het is andersom, 100%.(Dit geldt iig voor MIJN 335i die fiks en goed is ingereden) Jaren terug hadden Dre en ik beide een 330i E46, hij met 17" ik met 18", de 17"ers waren in 't voordeel(minder massa) Ook van dat soort tussensprintjes gedaan 100-200: Ik reed 2 autolengtes bij Dre(notabene Dre) weg...
Conclusie: Nattevingerwerk, ik schakelde bij 6500(bijvoorbeeld) Dre bij 5500(ofzo?) Nanoseconde verschil(???) Ik schakelde nanosecondes sneller?? Waarom rijdt mijn 335i een S5 boven de 200kmh minimaal weg? Vertel 't maar...
Dit is rechtestukkenpraat van jan doedel. Het echte werk is 't bochtenwerk natuurlijk. 8)



Dream on and make that the cat wise.Het is andersom, 100%.(Dit geldt iig voor MIJN 335i die fiks en goed is ingereden) Jaren terug hadden Dre en ik beide een 330i E46, hij met 17" ik met 18", de 17"ers waren in 't voordeel(minder massa) Ook van dat soort tussensprintjes gedaan 100-200: Ik reed 2 autolengtes bij Dre(notabene Dre) weg...
Conclusie: Nattevingerwerk, ik schakelde bij 6500(bijvoorbeeld) Dre bij 5500(ofzo?) Nanoseconde verschil(???) Ik schakelde nanosecondes sneller?? Waarom rijdt mijn 335i een S5 boven de 200kmh minimaal weg? Vertel 't maar...
Dit is rechtestukkenpraat van jan doedel. Het echte werk is 't bochtenwerk natuurlijk. 8)

- RVV
- Berichten: 32209
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
- Locatie: Rudi Rolex@Basel
Tja voor de zoveelste maal Robin IK en Andre hebben beide getest, 130i vs M3 en 135i vs M3... de eerste keer was de M3 van Dre en de 2e keer was de M3 van mij.
Verder liegen die videobeelden van Dre en Hielke met die test 135i ook niet.
Beide hebben geen belang welke nou sneller is.. voor de zoveelste maal boeie..
(Het enige wat je nu wel kan zeggen is dat de 135i met korter dif, veel sneller is geworden dan de 130i.. da's verder geen punt van discussie.).
Het enige wat ik dan van jou altijd lees is dat de 335i het allersnelst is
En dat durf ik niet eens tegen te spreken.. baas boven baas natuurlijk
Ik heb het al veel vaker gezegd en ik zeg het gewoon nog een keer, voor mij lees mij zou 265 pk in een 1 serie meer dan voldoende zijn. Tuurlijk power en doosjouwen zijn ook belangrijk (vooral op de forums) maar IRL is de 130i snel zat voor alles wat je tegenkomt.
Dat jjj lees jij niet genoeg hebt aan 265pk snap ik ook wel.
Verder liegen die videobeelden van Dre en Hielke met die test 135i ook niet.
Beide hebben geen belang welke nou sneller is.. voor de zoveelste maal boeie..
(Het enige wat je nu wel kan zeggen is dat de 135i met korter dif, veel sneller is geworden dan de 130i.. da's verder geen punt van discussie.).
Het enige wat ik dan van jou altijd lees is dat de 335i het allersnelst is



Ik heb het al veel vaker gezegd en ik zeg het gewoon nog een keer, voor mij lees mij zou 265 pk in een 1 serie meer dan voldoende zijn. Tuurlijk power en doosjouwen zijn ook belangrijk (vooral op de forums) maar IRL is de 130i snel zat voor alles wat je tegenkomt.
Dat jjj lees jij niet genoeg hebt aan 265pk snap ik ook wel.
-
- Berichten: 55105
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 15:51
- Auto: Fun Damn Mentally
- Locatie: Where the neons turn to wood
- RVV
- Berichten: 32209
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
- Locatie: Rudi Rolex@Basel
Robin schreef:Rico ik had laatst mijn avatar: Een snelheidsmeter met de naald op 290kmh. Vond ik wel stoer.![]()
Jij en ik hadden geen 265pk M3 gekocht, Rico. En serieus, mijn 335i is stukkie sneller dan de testslet 135i van BMW NL.
Nee geen 265pk M3 maar wel een 265pk 1 serie

Dat jouw 335i sneller is dan die testslet neem ik direkt aan.. maar een 335i heeft toch ook een betere overbrengingsverhouding ?
Als die laatste optimaal zou zijn in een 135i dan had Dre er ook geen kortere overbrening in hoeven te zetten.
- romo
- Berichten: 27061
- Lid geworden op: 04 jun 2006, 17:43
- Locatie: Create a problem Incite a reaction Propose a solution The /// M-pire strikes back
Das raar, sletten zijn vaak meer dan goed "ingereden" toch?.............Robin schreef:Rico ik had laatst mijn avatar: Een snelheidsmeter met de naald op 290kmh. Vond ik wel stoer.![]()
Jij en ik hadden geen 265pk M3 gekocht, Rico. En serieus, mijn 335i is stukkie sneller dan de testslet 135i van BMW NL.


-
- Berichten: 55105
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 15:51
- Auto: Fun Damn Mentally
- Locatie: Where the neons turn to wood
Misschien is da't het, maar volgens mij zijn die gelijk hoor. Maar de ene turbomotor heeft gewoon meer/minder kracht dan de andere(zal geen wereldverschil zijn, maar als een 306DIN pk 135i al 315DIN pk heeft irl en ipv 400 zelfs 427Nm zet ik ook vraagtekens bij hoe er 'getest' is onderling, en daar had ik 't ook al met Andre over, als ik achter een S5 zit die vanuit 120 voluit accellereert en ik zat in z'n 3 en ik pak 'm vanaf 200(met een marge van 0,0000) en dát telt weer niet en 'jullie'test is wel zuiver op de graat....ROFLOL)
- Hielke
- Berichten: 11635
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 21:43
- Locatie: Heerenveen
Je schrijft veel sterke stukken tekst Rico. Maar die lap tekst vind ik van jou hand een minder stuk. Weet niet goed wat je er mee wilde zeggen.Rico v Velzen schreef: De enige reden waarom Andre het niet doet is, heeft niks met status te maken, maar met rijeigenschappen. Andre vind de rijeigenschappen beter van de 1 serie, DAT die rijeigenschappen beter zijn (mits getweaked, want standaard is dat gewoon niet het geval) is niet het punt van discussie.
Bovenstaande quote is ook niet juist. Ook in standaard vorm zijn de rij-eigenschappen van een 135i veel dynamischer dan van welke 3-serie ook.
En feiten kun je niet weerspreken. Een klein verschil in acceleratie tussen de 130i en 135i? Dat was ooit zo ja. Toen er nog een standaard eindoverbrenging op de 135i zat. Accessoires en tuningonderdelen vind je niet alleen in de folder en prijslijst van BMW. Ze liggen gewoon in de schappen van het BMW magazijn. Met wat gegoogle of een blik op de specificatielijst van de auto's vind je ze snel genoeg. Er hangt natuurlijk een prijskaartje aan en de monteurs kunnen ze zo onder de auto's schroeven.
http://www.youtube.com/watch?v=XCSCd_84hu0
Denk jij in 18 seconden tijd vanaf 70 km/h in 3 ook zo ver van de 130i te kunnen weglopen?
-
- Berichten: 55105
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 15:51
- Auto: Fun Damn Mentally
- Locatie: Where the neons turn to wood
Hoe verklaren jullie 2 gelijke 330i's van 100-200 'getest'terwijl de één 2 autlengtes sneller was dan de andere?
In dat filmpje had dat witte ding net zo goed mijn silberpfeil 735i kunnen zijn.
Blijft nattevingerwerk.
Rico's kar draait 290 teller en de mijne niet...1-0 Rico you win.
(waarom je de begrenser hebt laten weghalen is mij een raadsel want 265pk was voldoende en rechtelijnsnelheid boeit niet, wanneer organiseerde je ook al weer de CBR 08
)
ONTOPIC: Ik wil graag een sper onder m'n 335i, geen chip of begrenser eraf. vanavond weten we meer.
In dat filmpje had dat witte ding net zo goed mijn silberpfeil 735i kunnen zijn.

Rico's kar draait 290 teller en de mijne niet...1-0 Rico you win.



ONTOPIC: Ik wil graag een sper onder m'n 335i, geen chip of begrenser eraf. vanavond weten we meer.
- RVV
- Berichten: 32209
- Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
- Locatie: Rudi Rolex@Basel
Huh ? ikk hebbe dat nooit gezegd ? Mij geen dingen aanleunen die ik niet beweer Robin. Ik ben de laatste die tegen zal beweren dat je niet een S5 "hebt verslagen". of dat dat niet telt.Robin schreef:, als ik achter een S5 zit die vanuit 120 voluit accellereert en ik zat in z'n 3 en ik pak 'm vanaf 200(met een marge van 0,0000) en dát telt weer niet en 'jullie'test is wel zuiver op de graat....ROFLOL)
Je bent in de war met de Audi clan op DF



Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Google [Bot], Semrush [Bot], Wimo en 19 gasten