De kosten voor zo'n systeem zitten hem op zich niet in de hardware maar je moet iemand hebben die dat mappen kan, en diegene moet de ins en outs van zo'n systeem weten, en liefst ook nog even van zo'n motor. Veel van die dingen hebben een basemap met een automap functie, dan rij je even een rondje en stelt hij zichzelf in aan de hand van je lambda waarden. Maar voor de laatste PK's zal je toch moeten finetunen bij een tuner. Wat dat betreft zou bijvoorbeeld Kronenburg KMS ook geen verkeerde zijn als ze dat op een Corvette motor werkend krijgen. Als je maar snel support hebt en niet elke keer op software uit de US zit te wachten oid

Zou gewoon standaard houden.Aad Hoogendoorn schreef:Andre , heb jij al met de M3 op zolder gereden en wat zijn jouw rondetijden daar ?Andre schreef:Ik reed met een e36 3.0 op assen 1.50.5 We hadden ons gekwalificeerd tussen de ss1 auto s van de DSC.auto kost ca. 40k a 45k euro.
We stonden tussen raceautos die 4 a 5 keer zoveel kosten.
dit was met een ca. 310pk e36 motor. Moet je nagaan als je van 235 breed naar 250 breed rubber gaat en nog even 60pk erbij en 3.2 monteren. Gaan wij al bijna ss1 tijden rijden. Het is niet altijd de pk die het doen. Goed sturende auto die je vertrouwen geeft doet heel veel. Daar kan op korte banen 450pk ook niks aan veranderen. Alleen het inhalen is moeilijker met minder power.
Voor welke oplosing hebben jullie gekozen voor de stab`s voor en achter bij de E36 ?
Gr Aad
Wat voor probleem heb je nu dan dat er andere stabi's op moeten? Ik zou dat gewoon aan Intrax voorleggen kijken wat die zeggen, die hebben immers ook je onderstel ontwikkeld. Als het een balans probleem is dan kan je ook even veren wisselen bij Intrax, leg je probleem uit en hun kunnen je feilloos helpen.
BMW Gr.A en Gr.N E36 M3's reden ook gewoon met standaard.