Wannabe Rico topic: Audi R8 vs Lada Niva

Dit is ons algemene autoforum.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Dennis Cavallino
Berichten: 15827
Lid geworden op: 02 feb 2006, 13:36
Locatie: Groene Hart

Wannabe Rico topic: Audi R8 vs Lada Niva

Bericht door Dennis Cavallino » 12 nov 2007, 10:30

Met 80km/u kachelden we over de A12 in de Lada. Op de Ring Utrecht werden we ingehaald door een zilverkleurige R8 van de dealer. Een man en vrouw erin die duidelijk een proefrit maakten. Ze keken zo van 'kijk ons eens'. Dankzij de trajectcontrole gingen ze niet veel harder dan wij, dus ik tik Marijke aan en vraag haar: 'wat vind je nu van die R8 in deze kleur?'.

GADVERDAMME!

Was haar reactie. :lol:

We hadden al eens een zwarte gezien. Die camoufleert al het lelijke plastic op de auto en die rare dikke strook achter de voordeuren. Toen had ze geen mening over de auto. Terwijl ik het dus echt een verschrikkelijk lelijke auto vind.

Enfin, voor ons reed een klassieke beige Citroen DS. Je zag de vrouw die achterin zat, duidelijk een 'hip' type, echt haar wenkbrauwen optrekken en denken: 'ok, dán liever een beige DS!'.

We stonden stil, dus Marijke vroeg me of ik zo'n Audi zou willen hebben. Ik antwoorde NEE. Nog niet misschien.
'Ook niet als je de jackpot wint?'
No way! Te lelijk.
En als je hem van mij krijgt?
Dan mag jij erin rijden, maar dan laat ik hem ombouwen tot Lamborghini. Nee serieus, ik heb echt liever de Lada. Vind ik serieus een mooiere auto en leuker.

We reden over de rotonde richting Galgenwaard. Ik zat nog achter de R8 en zei tegen Marijke: als die DS er niet had gereden, had ik die R8 rechts voorbij gekund. Dat mag op een rotonde. :)

Marijke keek me aan? Is dat gedrocht niet veel sneller dan de Lada?
Ik nee joh, dat valt wel mee, we hebben allebei vierwielaandrijving.
Ik gaf volgas, for what it's worth. Kroop naar de achterkant van de R8 toe.

En toen: MWOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP

Ik gaf echt volgas in de Lada, maar die DS konden we nog net pakken na 300 meter. (Deze auto vonden ze aan de reacties te zien kennelijk wel leuk!). De R8 rijders zaten toen al bij de dealer capuccino te drinken. Tering wat gaat zo'n ding hard van zijn plek! Ook in de bocht omhoog naar de rondweg liet hij het gas staan. Fokking indrukwekkend.

Conclusie Lada vs R8: Alleen als je volgas rijdt, en niemand je goed kan zien, zou ik in zo'n R8 willen rijden. Laat mij maar lekker in de Lada tuffen, zodat iedereen me kan zien. 8)

Gebruikersavatar
frank de jonge
Berichten: 9950
Lid geworden op: 04 aug 2006, 13:31
Locatie: Erica

Bericht door frank de jonge » 12 nov 2007, 10:52

:lol:

Hier in Coevorden rijdt een R8 rond.
Nja, tis ook niet mijn stijl maar gaat idd wel van zn plek ja :D

Gebruikersavatar
Tom V
Berichten: 4873
Lid geworden op: 19 sep 2006, 11:50

Bericht door Tom V » 12 nov 2007, 11:03

:lol: Wat een verhaal.

Kwam er pas ook een tegen, was ook een proefrit aan het doen volgens mij. (Liet m uitvallen ook) Ik vind de R8 niet mooi, vooral die "plaat" aan de zijkant maar ook de proporties lijken niet te kloppen. ( naar mijn mening uiteraard )

Gebruikersavatar
GTRene
Berichten: 54882
Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06

Bericht door GTRene » 12 nov 2007, 13:05

:lol: lol, leuk verhaal weer Dennis, maareuh volgens mij zit er toch iets in die R8 wat je aantrekt, immers je wilt hem niet leuk vinden maar praat er toch over, de ontkenningsfase misschien? :wink:
Ik weet niet of je er al in hebt gzeten? moet je echt eens doen, het beste 1 met vol racy alcantara dan ff alles instellen hoe jij het beste zit, dan ben ik benieuwd wat je dan zegt...ik zat er werkelijk als gegoten in... dus hup binnenkort naar de stealer en proefzitten :lol:

Gebruikersavatar
Dennis Cavallino
Berichten: 15827
Lid geworden op: 02 feb 2006, 13:36
Locatie: Groene Hart

Bericht door Dennis Cavallino » 12 nov 2007, 13:11

Nee dank je. Dit is een auto die ik niemand zal aanraden, dus ga ik er ook geen tijd aan besteden. Laat staan dat ik ga proefzitten.
Dan liever een A8/S8, maar daarvan weet ik al dat ze redelijk goed zitten. Maar onverantwoord hoe duur Audi is. Het blijven qua look en feel luxe Volkswagens. Niets mis mee. Alleen de looks van de R8... brrrrr wat mij betreft doen ze er een platgestampte A8 look overheen. Strak, subtiel en stijlvol tijdloos. Dan ben ik 'om'.

Gebruikersavatar
MartijnGizmo
Berichten: 13003
Lid geworden op: 22 feb 2007, 18:20
Locatie: Almere

Bericht door MartijnGizmo » 12 nov 2007, 16:23

Voor azijnpissers hebben ze nog een subtielere A5 in de het assortiment. :P

Gebruikersavatar
Dennis Cavallino
Berichten: 15827
Lid geworden op: 02 feb 2006, 13:36
Locatie: Groene Hart

Bericht door Dennis Cavallino » 12 nov 2007, 16:56

Ow ja, de A5. Die vind ik dus ook lelijk. Die lijkt teveel op een E90/coupé. Bah.

Gebruikersavatar
Niels
Berichten: 22503
Lid geworden op: 13 feb 2006, 23:04
Auto: Prius+
Locatie: Grunn...

Bericht door Niels » 12 nov 2007, 17:47

Ik had toch minstens een dwars gaande Lada rechtsom voorbij de R8 verwacht Dennis :P

Over smaak valt niet te twisten maar om een R8 hoef je geen lintje te doen wat mij betreft :wink:

Gebruikersavatar
Arthur
Berichten: 43049
Lid geworden op: 02 feb 2006, 22:22
Auto: Nr.51
Locatie: Boven Barcelona

Bericht door Arthur » 12 nov 2007, 17:49

Tijdens dit weekend stond er ook 1 bij de ring.
Echt hartstikke mooi.
Doemijdiemaar :wink:

TomSR
Berichten: 40
Lid geworden op: 23 sep 2007, 13:10
Locatie: Eindhoven

Bericht door TomSR » 12 nov 2007, 18:37

In de buurt van mijn werk kom ik regelmatig een zwarte R8 tegen. Van voren, als hij je tegemoet komt, ziet hij er best indrukwekkend uit zo laag en breed, alleen vind ik nog steeds de LED's erg ordinair. Op de Dutch Design Week stond er één op Strijp-S, wit met carbon zijpanelen. Niet helemaal mijn smaak, maar op een bepaalde manier heeft zo'n R8 toch wel wat.

Gebruikersavatar
Michel P
Berichten: 12572
Lid geworden op: 01 feb 2006, 13:37

Bericht door Michel P » 12 nov 2007, 18:44

Lol@topic titel :lol:

Michel

Gebruikersavatar
Knot
Berichten: 40165
Lid geworden op: 01 feb 2006, 17:29

Bericht door Knot » 12 nov 2007, 20:07

Grappig, de R8 is de enige audi waar de aandrijving en balans een beetje voor mekaar zijn.... en meteen de enige die ik echt zou willen hebben als rijdersauto.

Gebruikersavatar
Maik
Berichten: 3435
Lid geworden op: 27 jun 2006, 20:51
Locatie: Zuid-Holland

Bericht door Maik » 12 nov 2007, 20:15

Dat snap ik niet Knot, een paar maandjes terug riep jij nog dat jij je heerlijk zou kunnen vermaken met een 200pk astra (op circuit ook), dus dan zou je je ook helemaal moeten kunnen vinden in een 2.0tsfi TT :wink:

Gebruikersavatar
RVV
Berichten: 32209
Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
Locatie: Rudi Rolex@Basel

Bericht door RVV » 13 nov 2007, 00:33

Arthur schreef:Tijdens dit weekend stond er ook 1 bij de ring.
Echt hartstikke mooi.
Doemijdiemaar :wink:
Ja zo'n Niva is PORNO :lol:

Gebruikersavatar
Knot
Berichten: 40165
Lid geworden op: 01 feb 2006, 17:29

Bericht door Knot » 13 nov 2007, 15:37

Maik schreef:Dat snap ik niet Knot, een paar maandjes terug riep jij nog dat jij je heerlijk zou kunnen vermaken met een 200pk astra (op circuit ook), dus dan zou je je ook helemaal moeten kunnen vinden in een 2.0tsfi TT :wink:
Een astra heeft alleen maar FWD, Audi heeft op alle modellen de quattro optie en fopt zich daarmee voor het driftgebeuren in mijn ogen/doel, dus dan liever alleen de echte auto en dat vind ik de R8!

Gebruikersavatar
Dennis Cavallino
Berichten: 15827
Lid geworden op: 02 feb 2006, 13:36
Locatie: Groene Hart

Bericht door Dennis Cavallino » 13 nov 2007, 15:56

Nee, luister naar Rico, een R8 is geen echte auto, een Lada Niva wel!! :)

Maar ik meen 't wel. :wink:

Gebruikersavatar
RVV
Berichten: 32209
Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
Locatie: Rudi Rolex@Basel

Bericht door RVV » 13 nov 2007, 16:06

LOL, nee joh, zonder gekheid ik zie zo´n Niva wel als een cultdingetje.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Hielke, SlowCo en 4 gasten