Na heeeeel lang storing zoeken ben ik erachter gekomen dat een vd lamba sensoren een kabelbreuk heeft in de motorkabelboom richting ECU.
De ECU connector heeft grote en kleine pinnen. En de kleine (onder andere het lambda signaal) krijg ik er met geen mogelijkheid uit.
Het gaat hier om een Alfa Romeo V6 24v (motronic 3.7.1), maar Ik verwacht dat de gehele motronic 3.x reeks (en dus ook meerdere bmw's) dezelfde connector hebben.
Heeft er iemand toevallig ervaring met het de-pinnen van de kleine pin vd 88pins ECU connector van een motronic 3.x?

Intuitie zegt: een tool in de verticale slit links vd pin, echter dat werkt niet.
Het www heeft me nog niet verder kunnen helpen.
Op het net lijkt iedereen de makkelijke weg te kiezen en knipt de kabels af 10 cm na de connector en "splicen" ze de nieuwe kabel ertussen.
Die extra zwakke plek wil juist vermijden en wil de gehele kabel vervangen met nieuwe gekrimpte pinnen.
Saluti,
Maurice