Elektro-BMW: i3 Concept

Alles over Duitse auto's, van Beierse fapmobielen via VAG klonen tot achteruit de strontbult in Porkers.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Paskal
Berichten: 3791
Lid geworden op: 22 sep 2006, 08:53
Auto: meerdere
Locatie: ZO-Brabant

Re: Elektro-BMW: i3 Concept

Bericht door Paskal » 06 feb 2025, 11:03

Je kon hem inderdaad ook als sport-uivoering bestellen waarbij je dus wel de verbreders en 10 mm verlaging krijgt, maar niet die paar pk extra die de S heeft. Ik blijf me er trouwens over verbazen dat je zo weinig kritische verhalen leest: vrijwel iedereen is vol lof over de I3. In de UK heb je zelfs een I3-specialist die een leuk YT-kanaal heeft over de I3. Denk je inmiddels wel zo'n beetje alles gelezen te hebben, maar dan kom je via zo'n kanaal er bijvoorbeeld toch weer achter waarom je op een I3s geen parkingpackage kon bestellen (verbreders verhinderen plaatsing sensoren voor automatisch inparkeren) en hoe de adaptieve led-verlichting werkt (zelfden voorkomende optie).

S versus standaard aldus de vele reviews: de verlaging in combinatie met de 20" velgen zorgt op lagere snelheid voor een fractioneel stuggere I3, maar op wat hogere snelheid zorgt hij duidelijk voor meer stabiliteit: hij is minder gevoelig voor wind en het "schommelen" wat de standaard I3 op de snelweg een beetje heeft gaat daarmee verloren.

Inmiddels de optielijst van de I3s die ik op het oog heb eens naast de brochure gelegd en tot de conclusie gekomen dat de huidige en eerste eigenaar inderdaad alle opties heeft aangevinkt muv blauwe accenten/gordels ---> in totaal dus ff 17k€ aan opties aangevinkt :shock:

Gebruikersavatar
Wout309t
Berichten: 1269
Lid geworden op: 05 feb 2010, 17:52
Auto: V70 III 270PS/Passat GTE

Re: Elektro-BMW: i3 Concept

Bericht door Wout309t » 06 feb 2025, 11:24

Wilde ook graag zo'n ding aanschaffen voor mijn vrouw, maar zij vond hem niet mooi, rijdt nu in een E-UP rond. Ook prima, maar een I3s m.i. toch een klasse hoger/beter.

Gebruikersavatar
JP
Berichten: 33945
Lid geworden op: 13 dec 2008, 22:39
Locatie: Boomer Life Matters

Re: Elektro-BMW: i3 Concept

Bericht door JP » 06 feb 2025, 11:47

Normaal ben ik niet zo van het bicolour-ige op een auto, maar bij de i3(s) past het wel, zeker de eerste :thumbup:

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 8 gasten