Maar de kinderen zijn de deur uit en ik koop geen auto voor andere mensen, dus voor ons met z'n tweeën zal ie nu zeker ruimschoots voldoen.

Een kale auto vind ik wel gaaf, maar die carbon velgen en keramische remmen hoeven van mij niet op een hothatch. Ik weet dat ze optioneel waren maar het slaat nergens op. Technisch natuurlijk superieur maar een hothatch hoort ook gewoon betaalbaar te zijn. Rij je een keer een velg kapot of een steentje tussen je schijf en je bent gelijk minstens 10K verder. Dat soort handel mogen ze op supercars houden (tot het wel betaalbaar is). Qua concept vind ik een Yaris GR veel gaver. Bij die ontwikkeling is ook niks te gek geweest qua engineering maar wel meer op een oldskool manier (los van geavanceerde diffs).Mark 320iS schreef: 23 aug 2022, 14:13
Renault had een hele extreme RS nodig (volledig leeg geruimd, carbon velgen, keramische remmen etc) om iets sneller te zijn, dat heeft het imago van de RS denk ik geen goed gedaan.
Das inclusief banden.JP schreef: 24 aug 2022, 07:40 €5.5k voor een setje Yaris-velgen zijn toch ook al bijna supercar-prijzen ? Volgens mij waren ze bij de dealer nog duurder
https://nl.racemarket.net/rally/rally-o ... elen-i3986
Wat mij betreft hadden ze sowieso een 4d uitvoering moeten hebben zodat het als 2e auto beter te doen is..Arthur schreef: 23 aug 2022, 18:08 Lekker de kids erin en op ‘t gemak naar Spanje. Top![]()
Maar meestal wordt hier wat krom is recht geluld. Dus laten we het er maar op houden dat dit de meest praktische daily is, wss na de 130i. Dat dan weer wel![]()
Het gros die er mee op de ring gaan koopt ook andere wielen zodat je niet op die gouden dingen rondrijd. Nogal onnodig zulke dure wielen idd, beter de auto goedkoper maken.JP schreef: 24 aug 2022, 07:40 €5.5k voor een setje Yaris-velgen zijn toch ook al bijna supercar-prijzen ? Volgens mij waren ze bij de dealer nog duurder
https://nl.racemarket.net/rally/rally-o ... elen-i3986
Bij zo'n forumnaam past een GR Yaris toch veel beter?turbo 4x4 schreef: 23 okt 2022, 22:59 Gisteren bij 1 wezen kijken, aankomende week eens mee rijden. Is wel een hele complete auto. Ben benieuwd, ben toe aan wat anders.
Ja dat is standaard al, het is wel al een hele complete auto!Arthur schreef: 23 okt 2022, 23:18 Maken die dingen standaard zo’n donker geluid en van die plofjes en ratels? Van ‘t weekend reed er hier eentje langs en die was duidelijk te horen. Donkere geluid was prima, rest van die geluidjes…![]()
Die verlichting binnenin is wel erg kermis.....Ook is deze auto voorzien van blauwe verlichting bij de voeten aan bestuurders en bijrijders kant, zie foto’s!
Weet je wel hoe ver Roosendaal is? Paar km verder en je valt van de wereld af….
Gebruikers op dit forum: Berry1000RR en 10 gasten