Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Wil je even gezellig kletsen of dat ene grappige (auto)filmpje delen? Dat kan hier.
Plaats reactie
Robin
Berichten: 55104
Lid geworden op: 01 feb 2006, 15:51
Auto: Fun Damn Mentally
Locatie: Where the neons turn to wood

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Robin » 29 aug 2021, 11:50

Dus Crookie vingerwijzen naar het Westen...maar ook het even lokaal zien.

En
USSR/Oostblok, China etc.

Billy Joel met dit nummer:

Gebruikersavatar
RS-Ron
Berichten: 3836
Lid geworden op: 26 apr 2014, 16:10

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door RS-Ron » 29 aug 2021, 12:26

Crookie schreef: 29 aug 2021, 11:25
Robin schreef: 29 aug 2021, 11:01
Crookie schreef: 29 aug 2021, 10:26 Nee Robin, het leed is de Zionistische regering van de US die decennia lang de oorlogsmachine opstookt met patriotische mannen en vrouwen. Eerst was het britse rijk de regelneef en dat is tegenwoordig 1947– de u.s.
Zit wat in en ook mee eens, maar Islam bestaat véél langer dan gisteren. Wat willen de Zionisten bereiken met een Islam volksverhuizing naar West EU/USA dan?

Buiten dat: Kolonisering. Je wilt toch mee in de vaart de volkeren? We kunnen de boel niet terugdraaien en bijna elke ex kolonie heeft de zaakjes matig tot niet voor elkaar, behoudens USA. Ligt dat dan altijd aan de kolonisator/UK/USA/Spanje/Portugal/Nederland/Frankrijk?
Dat islam al tig jaar bestaat is irrelevant. Het westerse (militair/industrie/complex) dat zich overal in betrekt op valse voorwenselingen en dan een macht uitoefent. Dat is het probleem. Je ziet het resultaat. Alleen maar achteruitgang. Wat ze niet kunnen beheersen krijgen een oorlog in hun schoot geworpen. Er worden tegenstanders uitgeschakeld en andere vieze zaken opgeknapt en de bevolking betaalt altijd de hoofdprijs. Laat die mensen met rust. Niemand heeft baat (lees westerse en midden oosterse bevolking) bij een hoop mayhem.

Maar goed. Oorlogen worden nooit in het belang van de bevolking / mensen gevoerd.
Dat is wel erg eenzijdig, alsof de regimes in de islamitische landen daar zelf geen enkele rol in hebben. De hele religie islam is een vorm van indoctrinatie om macht te krijgen en te houden. Er wordt door veel regimes bewust samengewerkt met het westen. Of de Chinezen en of de Russen. Door het geld wat dit oplevert hebben de regimes een sleutel om de macht te behouden. Hun bevolking wordt onder het motto van de religie van de vrede onder de duim gehouden en geïndoctrineerd. Dat deden wij hier zelf in de middeleeuwen ook met het christelijk geloof. Daar zijn we in de loop der tijd in het westen anders over gaan denken. Het geloof is bij ons vervangen door democratie.(en daar is ook genoeg op aan te merken, toch heb ik dat persoonlijk liever) dat de islam in zijn huidige vorm nog bestaat is zeker relevant. Dat maakt normaal met elkaar omgaan, door op basis van argumenten tot overeenstemming te komen, onmogelijk. Als het westen er de komende 100 jaar een hek omheen zet en na 100 blijkt het één grote parkeerplaats te zijn geworden doet het westen het ook niet goed. Niet dat het westen het altijd netjes doet, ben ik met je eens, maar het is een combi van twee.

Gr Ron

Tom
Berichten: 22258
Lid geworden op: 01 feb 2006, 17:35

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Tom » 29 aug 2021, 13:03

Die hele "maakbare" wereld is gewoon niet zo gemakkelijk als sommigen zeggen. Of dat nu hier of daar is. Hier noemen we het multiculturele samenleving en daar noemen we het vredesmissie. Beide met goede bedoelingen maar in beide gevallen kom je erachter dat die lui gewoon 150 jaar achterlopen op de westerse wereld en je ons eigen moraal niet even in een paar jaar tijd kunt opdringen. Het is net als vrouwen die op foute mannen vallen, die hebben altijd de overtuiging dat zij zo'n vent wel even kunnen opvoeden in tegenstelling tot de 20 vrouwen ervoor die het ook niet voor elkaar gekregen hebben, maar wel te maken hebben gehad met losse handjes of tig keer vreemdgaan voor ze daarachter kwamen. Dat noemen we naïef. En bij een vent die vreemdgaat kun je er nog normaal over praten omdat iedereen het erover een is dat zoiets fout is, maar zodra het over de Islam gaat schiet men krampachtig in de angstige houding, bang om iets verkeerds te zeggen want dan deug je niet meer of speel je Wilders in de hand.

Ondertussen is hier ook een Islamisering aan de gang, met een NPO die de Islam lopen te vertroetelen alsof het iets moois is, politieke partijen zoals DENK die steeds meer macht krijgen door een groeiende achterban, discussies binnen de politie of een hoofddoek toegestaan moet worden binnen het kostuum etc. Ik heb niks tegen andere culturen; Aziatische culturen, Zuid Amerikanen, Oostblok etc. Bij allen is er vast iets op aan te merken, maar met een beetje geven en nemen kom je een heel eind. Onze cultuur snapt ook niet iedereen (denk aan Zwarte Piet). Zo kijk ik ook tegen Spanjaarden aan met hun stierenvechten, het is niet goed maar als dat hun stukje cultuur is, so be it. Maar bij de Islam zie ik alleen minpunten. Alles waar hun geloof/cultuur om draait vind ik niet thuishoren hier in het westen. Helaas is daar geen discussie meer over. Ik vond het knap van een Lale Gül om daar openheid over te geven en dat ze het voor elkaar kreeg om veel in de media (die zich al een hele tijd niet meer kritisch opstellen richting de Islam) te verschijnen.

Tom
Berichten: 22258
Lid geworden op: 01 feb 2006, 17:35

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Tom » 29 aug 2021, 13:09

Afbeelding

Dit is exact wat er mis is. Iedereen weet dat vrouwen minderwaardig zijn in die cultuur, maar de NOS verzint er wel een onderschrift bij om de Islam nog wat verder te romantiseren.

Crookie
Berichten: 4541
Lid geworden op: 09 nov 2017, 12:34
Auto: Dikke Bmw
Locatie: München

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Crookie » 29 aug 2021, 13:15

Robin schreef: 29 aug 2021, 11:47 Ja laat die mensen met rust en zo niet dan komen ze hier naar toe met hun cultuur en doctrine. Wisselwerking.

Als je de geschiedenis kent en die ken jij weet je dat Islam dus wel relevant is. Al eeuwen en eeuwen.

Wat moeten wij hier met 'n stel Afghanen?

In WW1 en WW2 reikten zij ons ook niet de helpende hand integendeel de grootmufti zat met Hitler om de tafel.
Het ging in mijn post over de oorlog in irak/afghanistan 1991 / 2001/2021. Dat laat sporen achter en stemt mensen niet bijster positief over het westen. Het brengt tevens een vluchteling situatie op gang en zo is elk land permanent ontregelt. Veel regime/cultuur verandering is er gewoon niet. Wat er verdwijnt laat een vacuum achter.

Of het een fijn leven is onder islamitisch heerschap zal ik zeker niet goedpraten. Maar zoals Ron net vermelde; dat is bij ons door de tijd aan verandering onderheven geweest en wat voor ons betekent: meer individuele vrijheden.

Gebruikersavatar
alt
Berichten: 3016
Lid geworden op: 02 mei 2010, 19:31

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door alt » 29 aug 2021, 15:13

Eens met Tom.
Vooral de linkse gedachte van de maakbare mens is een totale domme gedachtegang.

Gebruikersavatar
Arthur
Berichten: 43049
Lid geworden op: 02 feb 2006, 22:22
Auto: Nr.51
Locatie: Boven Barcelona

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Arthur » 29 aug 2021, 20:00

https://www.ad.nl/buitenland/brit-slaag ... ~a9add0a2/

Gelukkig maar:

Een Brit is erin geslaagd ruim 150 honden en katten uit de Afghaanse hoofdstad Kaboel te evacueren. Ex-militair Paul Farthing lukte het de dieren uit zijn asiel in Afghanistan veilig naar Londen over te laten vliegen. De veteraan wilde ook de ruim twintig medewerkers van het asiel en hun familieleden meenemen, maar dat lukte niet.

Gebruikersavatar
Martijn_bmw
Berichten: 28539
Lid geworden op: 22 nov 2009, 13:32
Locatie: Randstad

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Martijn_bmw » 29 aug 2021, 20:31

Tom schreef: 29 aug 2021, 13:09 Afbeelding

Dit is exact wat er mis is. Iedereen weet dat vrouwen minderwaardig zijn in die cultuur, maar de NOS verzint er wel een onderschrift bij om de Islam nog wat verder te romantiseren.
Eens! Goed voorbeeld van slechte nieuwsgeving :evil:

Gebruikersavatar
350 Z
Berichten: 2178
Lid geworden op: 04 jan 2012, 12:53

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door 350 Z » 30 aug 2021, 09:27

Daarom kijk ik nooit NPO.

DF-user-278
Berichten: 3725
Lid geworden op: 04 aug 2006, 13:18

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door DF-user-278 » 30 aug 2021, 12:53

Tom schreef: 29 aug 2021, 13:09 Afbeelding
''Omdat de tafel te klein is''....LOL! :lol:

Ze weten het creatief te brengen......

Gebruikersavatar
Luco
Berichten: 29353
Lid geworden op: 09 mar 2011, 22:16

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Luco » 30 aug 2021, 15:02

Die smoes ga ik overnemen.

Waarom zit je vrouw aan de ketting vast in de keuken?
Nou omdat de kamer te klein is natuurlijk.

Gebruikersavatar
RS-Ron
Berichten: 3836
Lid geworden op: 26 apr 2014, 16:10

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door RS-Ron » 30 aug 2021, 19:08

Luco schreef: 30 aug 2021, 15:02 Die smoes ga ik overnemen.

Waarom zit je vrouw aan de ketting vast in de keuken?
Nou omdat de kamer te klein is natuurlijk.
In jou situatie moet ie iets anders……..

Waarom zit je nou aan de ketting vast in de keuken?
Nou omdat de kamer te klein is volgens mijn vrouw natuurlijk.

:tooth:

Gr Ron

Gebruikersavatar
Luco
Berichten: 29353
Lid geworden op: 09 mar 2011, 22:16

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Luco » 30 aug 2021, 19:21

RS-Ron schreef: 30 aug 2021, 19:08
Luco schreef: 30 aug 2021, 15:02 Die smoes ga ik overnemen.

Waarom zit je vrouw aan de ketting vast in de keuken?
Nou omdat de kamer te klein is natuurlijk.
In jou situatie moet ie iets anders……..

Waarom zit je nou aan de ketting vast in de keuken?
Nou omdat de kamer te klein is volgens mijn vrouw natuurlijk.

:tooth:

Gr Ron
:mrgreen: :mrgreen:

TLRS
Berichten: 3062
Lid geworden op: 13 jan 2012, 21:49

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door TLRS » 30 aug 2021, 20:06

RS-Ron schreef: 29 aug 2021, 12:26 Het geloof is bij ons vervangen door democratie.
Dat is wat men wil doen geloven. Geloof heeft de mensheid georganiseerd, dat is niet bepaald minder geworden. Dus is het aannemelijk dat we een gezamelijk geloof aanhangen. Door het geen geloof te noemen 'botst' het minder erg, maar vervangen is het in mijn ogen niet.

Gebruikersavatar
Arthur
Berichten: 43049
Lid geworden op: 02 feb 2006, 22:22
Auto: Nr.51
Locatie: Boven Barcelona

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Arthur » 30 aug 2021, 21:27

Luco schreef: 30 aug 2021, 15:02 Die smoes ga ik overnemen.

Waarom zit je vrouw aan de ketting vast in de keuken?
Nou omdat de kamer te klein is natuurlijk.
Omdat de ketting te kort is.

Gebruikersavatar
Arthur
Berichten: 43049
Lid geworden op: 02 feb 2006, 22:22
Auto: Nr.51
Locatie: Boven Barcelona

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Arthur » 31 aug 2021, 11:40

Oké, VVD en CDA willen definitief niet formeren met PvdA en GroenLinks. Kijken wat er nu gaat gebeuren.

https://www.nu.nl/algemeen/6154258/vvd- ... links.html

Online
Gebruikersavatar
tomgtr
Berichten: 10888
Lid geworden op: 09 jan 2010, 11:22
Locatie: Zuid Holland

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door tomgtr » 31 aug 2021, 11:48

Godzijdank. Dat takkewijf van een Kaag even een te grote broek aangetrokken.

Gebruikersavatar
Arthur
Berichten: 43049
Lid geworden op: 02 feb 2006, 22:22
Auto: Nr.51
Locatie: Boven Barcelona

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Arthur » 31 aug 2021, 12:30

Precies. Kaag moet ik al niet, maar samen met PVDA en GL zou helemaal drama worden.

Gebruikersavatar
Jan Terwolde
Berichten: 2923
Lid geworden op: 18 jul 2018, 11:15
Auto: Ringtool e90 330i+125D+MG4
Locatie: Gelderland

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Jan Terwolde » 31 aug 2021, 12:33

Ik ben toch niet de enige die een beetje opgelucht is dus.

Gebruikersavatar
Martijn_bmw
Berichten: 28539
Lid geworden op: 22 nov 2009, 13:32
Locatie: Randstad

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Martijn_bmw » 31 aug 2021, 12:46

Hier idd ook opluchting! Benieuwd wat het nu wel wordt maar het ergste scenario is (even) van tafel gelukkig :D

Gijzert
Berichten: 5445
Lid geworden op: 01 aug 2013, 19:48

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Gijzert » 31 aug 2021, 12:47

Martijn_bmw schreef: 31 aug 2021, 12:46 Hier idd ook opluchting! Benieuwd wat het nu wel wordt maar het ergste scenario is (even) van tafel gelukkig :D
Tsja. Wat is nu dan het volgende scenario?

Robin
Berichten: 55104
Lid geworden op: 01 feb 2006, 15:51
Auto: Fun Damn Mentally
Locatie: Where the neons turn to wood

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Robin » 31 aug 2021, 12:57

Yasser Klaver vindt hierdoor 'de democratie' de grootste verliezer. Die klojo hoorde je niet toen Rutte PVV en FvD afschreef voor een coalitie maanden geleden.

Nu Kaag nog eruit zien te werken.

Gebruikersavatar
alt
Berichten: 3016
Lid geworden op: 02 mei 2010, 19:31

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door alt » 31 aug 2021, 14:05

Het zal er toch moeten komen, een links kabinet, want dat is wat de bazen van Rutte willen.
Nederland koploper met SGD, moet ook koploper klimaat worden.

Crookie
Berichten: 4541
Lid geworden op: 09 nov 2017, 12:34
Auto: Dikke Bmw
Locatie: München

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Crookie » 31 aug 2021, 22:49

Robin schreef: 31 aug 2021, 12:57 Yasser Klaver vindt hierdoor 'de democratie' de grootste verliezer. Die klojo hoorde je niet toen Rutte PVV en FvD afschreef voor een coalitie maanden geleden.

Nu Kaag nog eruit zien te werken.
Yassar zal alleen in opstand komen als zijn 2x2m2 stadstuin bakfiets democratie in geding komt.

Kaag cancelt haarzelf wel.

8C0F9EED-C11D-48BC-A7EF-0909DBD7B84C.jpeg
8C0F9EED-C11D-48BC-A7EF-0909DBD7B84C.jpeg (163.43 KiB) 1898 keer bekeken

Elise
Berichten: 8678
Lid geworden op: 28 jun 2008, 11:03

Re: Wereldzaken, oorlogen, politiek, waarvan je denkt...

Bericht door Elise » 01 sep 2021, 00:04

Stel er komen nieuwe verkiezingen, gaat Kaag minder stemmen binnen slepen voor D66?

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Bing [Bot] en 13 gasten