Het filmpje heeft de pretentie om objectief te zijn met de titel "Feiten over het virus in klare taal voor jong en oud!", maar een blik op de de makers en je weet precies vanuit welke invalshoek het gemaakt is.



Het filmpje heeft de pretentie om objectief te zijn met de titel "Feiten over het virus in klare taal voor jong en oud!", maar een blik op de de makers en je weet precies vanuit welke invalshoek het gemaakt is.
+1tomgtr schreef: 17 aug 2020, 13:59 Het is gewoon heel simpel. Iedereen (bijna) heeft z'n mening hierover klaar. Voor de 1 weegt economie of bewegingsvrijheid zwaarder, voor de ander risico op besmetting. Alles wat erover gezegd kan worden is gezegd. Ik heb nog niemand in deze discussie van kamp zien veranderen. Beide kampen wrijven wetenschappelijke of semi-wetenschappelijke bewijsvoering onder elkaars neus. Waar geen van beide kampen ook maar enige interesse in heeft. Feit is, we weten het niet. Onder voortschrijdend licht weten we het steeds iets beter.
Maar niemand weet het echt Maar je eigen visie blijven verdedigen gaat zo snel op drammen lijken. Ik volg het corona nieuws ook dagelijks maar voel me totaal niet geroepen mijn mening door iemands zijn strot te douwen.
Neen, maar er zijn er (hier ook ) meer dan 'n paar die dat wel menen te weten. Zo komt 't op mij over. Vandaar mijn stellingnames. Het is hier 'boter op je hoofd' en 'pot-verwijt-de-ketel'.Riceaux schreef: 17 aug 2020, 12:35 Jij volgt toch ook een kudde? Een kleinere kudde, maar blijft een kudde. Of lees jij alle wetenschappelijke artikelen op dit gebied en heb jij de kennis om op basis van die onderzoeken zelf conclusies te trekken?
Om aan te geven hoe relatief het aantal doden met corona is, wordt op 4:50 minuten aangegeven dat er per jaar 400.000 corona doden zijn.
smiley schreef: 28 jul 2020, 17:02 Er is hier geen ruimte voor alternatief nieuws.
Elk linkje is een startschot tot affakkelen. Dat leer je heel snel af hier.
Het gaat er niet om op hoeveel je rekent, of het nu 100, 100.000 of 10 miljoen zijn, als je pretendeert een objectieve video te maken, waarin je cijfers noemt, dan moeten de cijfers die je daar noemt gewoon kloppen.Robin schreef: 17 aug 2020, 17:50 Elise ik had met deze afsluiting van de wereldeconomie toch minstens op het 10 voudige gerekend te weten 7.xmiljoen, dat zou 0.1 % van de wereldbevolking zijn. Je weet wie een enorme vinger in de pap heeft bij die 'top' Hopkins University?
ik denk inderdaad dat ze overeenkomen, vandaar mijn twijfels, want óók RIVM....Elise schreef: 17 aug 2020, 18:08
Jij suggereert dat de cijfers van JHU gemanipuleerd zijn. Komen de door JHU genoemde cijfers van Nederland niet overeen met onze eigen RIVM?
Zou dat dan betekenen dat diegene die een vinger in de pap heeft bij JHU, óók een vinger in de pap heeft bij het RIVM en een vinger in de pap heeft bij al die andere organisaties van ieder afzonderlijk land die cijfers presenteren (die het JHU gewoon overneemt)?Robin schreef: 17 aug 2020, 18:19ik denk inderdaad dat ze overeenkomen, vandaar mijn twijfels, want óók RIVM....Elise schreef: 17 aug 2020, 18:08
Jij suggereert dat de cijfers van JHU gemanipuleerd zijn. Komen de door JHU genoemde cijfers van Nederland niet overeen met onze eigen RIVM?
Ik ben hier nu weg, valt aan beide kanten geen eer te behalen:)
Ik kijk gewoon naar feiten/getallen die genoemd worden in een filmpje en of die feiten/getallen wel kloppen. Ik laat verder de boodschap van een filmpje volledige buiten beschouwing. Kloppen de feiten/getallen niet, dan kan een filmpje wat mij betreft gelijk bij het grof vuil.Peric schreef: 17 aug 2020, 19:05 Kijk 't filmpje eens wat ik postte. Ik zeg niet dat het de waarheid is, maar het kan zomaar...
Kritisch. Dat ze hydroxychloroquine + zink + azithromycin hebben verboden in een vroeg stadium, zonder fatsoenlijke onderbouwing en daar nu langzaamaan weer op terug komen, vind ik belachelijk, terwijl dat spul allemaal als veilig aangemerkt is voor weet ik veel hoeveel andere aandoeningen. Aan de andere kant stoor ik me gigantisch aan mensen die zich niet aan wat simpele regels kunnen houden die verder je leven niet onaangenamer maken, maar wel helpen om sneller weer terug te gaan naar normaal.Robin schreef: 17 aug 2020, 17:33Riceaux schreef: 17 aug 2020, 12:35 Jij volgt toch ook een kudde? Een kleinere kudde, maar blijft een kudde. Of lees jij alle wetenschappelijke artikelen op dit gebied en heb jij de kennis om op basis van die onderzoeken zelf conclusies te trekken?
Nog even iets. En jij dan Rico? Hoe sta jij d'r in?
Gebruikers op dit forum: Bjeffindividual, RS-Ron, Zed240 en 5 gasten