Oke duidelijk maar je maakt weer dezelfde fout om auto's uit de lijst te kiezen die JIJ zou willen hebben of die JIJ goed vind. Maar dat is niet de insteek.
IK zou echt nooit die EVO's verkiezen boven mijn eigen auto, maar dat ze door de eigenaren boven de M3 worden gezet is hun keuze, blijkbaar vinden zij dat, so be it. (en mark heeft zelfs echt recht van spreken)
Tuurlijk is een lijst als deze die de "kijkers" zelf bepalen (ik niet dus he , deze keer, dus don't shoot me

) controversieel op bepaalde punten. Maar fabrikanten doen zelf toch niks anders ? hun auto op een bepaalde manier positioneren in de markt.
Voor veel autokopers is dat ook een reden om voor een bepaalde auto te kiezen OF juist niet te kiezen..