Carglass of Autotaalglas

Technische problemen? Of gewoon een algemene technische vraag? Dan ben je hier aan het juiste adres.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Eric H
Berichten: 3641
Lid geworden op: 15 feb 2008, 10:09
Auto: Mazda CX-30 SkyActivX
Locatie: Zoetermeer

Carglass of Autotaalglas

Bericht door Eric H » 11 nov 2009, 19:56

Tja, de topictitel zegt volgens mij genoeg....

Heb een barst in mijn ruit zitten, dus die moet vervangen worden.
Nou wordt ik door mijn verzekering naar één van bovenstaande bedrijven gestuurd, en ik heb geen idee welke ik zal benaderen.

Zit er überhaupt verschil in dienstverlening ?
Zit er verschil in de gebruikte glassoorten / merken ?

Ik zit zelf in de regio Schiedam (werk) / Hoeksche Waard(wonen), welke filialen van deze bedrijven kan ik dan het beste mijden of welk filiaal heeft één van jullie juist goede resultaten mee ?

Kortom, wat zijn de "do's" en wat zijn de "don'ts" ??

Luco

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Luco » 11 nov 2009, 20:02

Ik ben een fan van autotaalglas, waarom? Het zijn allemaal zelfstandigen en ik vind dat ze klantvriendelijker zijn omdat ze hun eigen toko draaiende moeten houden.
Maar carglass is ook niet verkeerd.
Goed opletten dat ze de randen goed insmeren met roestwerend middel, aangezien ze toch vaak het randje onder het rubber of kit beschadigen.

Gebruikersavatar
Tim N
Berichten: 7750
Lid geworden op: 24 mei 2008, 17:37

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Tim N » 12 nov 2009, 07:16

Autotaalglas, al was het maar om de irritantie zenuw reclame van Carglass

Gebruikersavatar
De Sjack
Berichten: 251
Lid geworden op: 24 jun 2009, 08:21
Locatie: Naaldwijk

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door De Sjack » 12 nov 2009, 07:23

Tim N schreef:Autotaalglas, al was het maar om de irritantie zenuw reclame van Carglass
+1
Wat een marge kunnen die wel niet maken zeg, die hebben meer zendtijd op een dag dan het journaal.

NSXRS
Berichten: 1656
Lid geworden op: 04 apr 2007, 06:50
Locatie: GroeneHart

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door NSXRS » 12 nov 2009, 08:49

In ieder geval GEEN Carglass.
Lang verhaal:
Heb daar een keer een ingeslagen portierruit laten vervangen.
Ik bleef erbij en zag hoe met grof rukken en trekken het raammechaniek losgetrokken werd welke ineens met een klap losschoot tegen het plaatwerk vd deur.
Vastlijmen vd ruit in de rail moest ik zelf op wijzen dat dit wel wat nauwkeuriger kon, in eerste instantie werd maar ca 2/3 van de lijst ingesmeerd.
Volgende dag nog eens goed bekeken en zag ik ineens een put naar buiten staan in het plaatwerk en herinnerde me het met geweld losschieten van het raammechaniek.
Kon niet missen dat dit de put veroorzaakt had.
Dus terug naar de carglass waar in eerste instantie ontkend werd dat zij dit veroorzaakt hadden.
Op mijn vraag hoe anders een naar buiten staande scherpe put in het portier kon ontstaan welke exact ter hoogte van de raamrail zat kon geen antwoord worden gegeven.
Toen ik bovendien aangaf gezien te hebben dat de lijst met geweld losschoot en tegen het plaatwerk was klapt, werd met tegenzin toegestemd dat zij aansprakelijkheid namen en zouden laten repareren.
Dit wilden zij bij een belendende allcar reparateur laten doen, waar zij ongetwijfeld een regeling mee hadden.
Ik gaf aan hiermee niet akkoord te gaan en dit bij een zelf gekozen schade reparateur te willen laten doen waarvan ik zeker weet dat die kwlitatief goed (spuit)werk levert, aangezien ik erg kritisch ben en geen lakwerk verschil wens.
Hier werd opnieuw tegengesparteld, zij vonden te kunnen bepalen waar de reparatie zou worden uitgevoerd.
Ik gaf aan dat ik als eigenaar bepaal hoe en waar een reparatie aan mijn eigendom wordt uitgevoerd, na enige verdere discussie gingen ze daarmee alsnog akkoord.
All in all was het dus een enorme mazzel dat ik erbij gestaan had toen de schade veroorzaakt werd, anders had ik kunnen fluiten naar herstel.
Overal kunnen fouten voorkomen, maar als ik zag hoe grof werd gewerkt en later getracht werd onder aansprakelijkheid uit te komen vind ik dit een slechte zaak

Gebruikersavatar
Eric H
Berichten: 3641
Lid geworden op: 15 feb 2008, 10:09
Auto: Mazda CX-30 SkyActivX
Locatie: Zoetermeer

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Eric H » 12 nov 2009, 09:42

okay, moet ook eerlijk zeggen dat ik wat meer neig naar Autotaalglas....

Heb in de regio Schiedam vaker steenslag schade laten wegwerken door Carglass maar vind de medewerkers nou niet echt om over naar huis te schrijven.
Er is door Carglass in de Hoeksche Waard wel een keer een zijruit vervangen, maar dat ging weer erg netjes door een aardige, communicatief vaardige vent.

Ga vandaag maar eens bellen naar Autotaalglas.

Edit :
Ik heb wel sterk het idee welk filiaal je treft van de bedrijven.
Zo kan een Autotaalglas vestiging in Schiedam ronduit slecht werk leveren, terwijl ze in een andere plaats juist "top of the bill" zijn.
Hetzelfde geldt natuurlijk voor Carglass

allen
Berichten: 18302
Lid geworden op: 26 apr 2006, 22:46

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door allen » 12 nov 2009, 10:00

Mijn ervaring met Carglass in Dordrecht:

Klein koeienoogje in de voorruit. Werd door hun er op gewezen dat er altijd wel kans was dat de ruit zou scheuren bij het opvullen van een koeienoog. De ruit scheurde 5 minuten daarna. Gezegd dat ik dan maar naar de BMW dealer ging voor een nieuwe ruit. Dat hoefde niet, want zij hadden exact dezelfde hittewerende voorruit. Daar had ik m'n twijfels over omdat ik bij de vorige wagen geen BMW logo in de voorruit had. Volgens deze aardige mensen was het een kwestie van een opdracht geven en dan zou de fabrikant er een BMW logo in zetten.
Nogmaals op het hart gedrukt dat ze me echt exact dezelfde voorruit zouden leveren. Weekend er op weer terug om de voorruit te vervangen. Ipv een paars / blauwachtige kleur die ik er normaal op zag als de zon scheen, was het nu bronsachtig. :hammer:
Omdat ik de wagen uiteindelijk gewoon nodig had voor m'n werk heb ik het er maar bij laten zitten. Kom er echter nooit meer terug. Betaal liever 75 euri eigen risico bij een dealer zodat ik zeker weet wat ik krijg.


Vroeger zat er een Autotaalglas vlakbij waar ik wel steeds tevreden over was.

Gebruikersavatar
FreudeamFahren
Berichten: 2854
Lid geworden op: 06 aug 2009, 15:06

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door FreudeamFahren » 12 nov 2009, 10:17

Ik heb een Carglass voorruit in de Cooper. Lang verhaal kort: niet helemaal stil te krijgen. Advies van de dealer: volgende keer Autotaalglas. Die doen het montagewerk bij de dealer ook en daar hebben ze nooit klachten over.

Gebruikersavatar
RVV
Berichten: 32209
Lid geworden op: 01 feb 2006, 11:44
Locatie: Rudi Rolex@Basel

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door RVV » 12 nov 2009, 10:50

Betaal liever 75 euri eigen risico bij een dealer zodat ik zeker weet wat ik krijg
Idem dito hiero... vorige week de voorruit van de 330d laten vervangen, zat een dikke ster in..stond op doorscheuren.. dealer laten doen. Ben niet zo'n van van Carglass en Autototaalglas. Teveel slechte ervaringen mee. Belangrijkste.. disrespect voor mijn eigendom.

Gebruikersavatar
Eric H
Berichten: 3641
Lid geworden op: 15 feb 2008, 10:09
Auto: Mazda CX-30 SkyActivX
Locatie: Zoetermeer

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Eric H » 12 nov 2009, 11:03

Heb net een afspraak gemaakt bij Autotaalglas in Vlaardingen....
Zitten naast de Volkswagen Audi dealer, en laat ik nou net een Audi rijden....

Je kunt mij niet wijsmaken dat zij dan ook niet af en toe wat werk voor hun doen...

Eerste telefonisch contact verliep prettig.
Ik heb altijd moeite met het bepalen van de klaeur van het glas,ondanks dat ik weet hoe je dit kunt bepalen.
Ben een beetje kleurendoof denk ik....

Er werd meteen aangegeven dat ik dan echt beter even kon langsrijden, dan wisten ze zeker welke ruit ze moesten bestellen.
Ook kon er dan gelijk een afspraak gemaakt worden om de klus te laten uitvoeren.

Man aan de andere kant van de lijn kwam prettig over, voor zo ver je daar een waardeoordeel aan kunt hangen.
Echter ik vind het wel belangrijk hoe er gecommuniceerd wordt met klanten, ben daar wel gevoelig voor....

Ook al ben je kundig, als je als een hork met me omgaat, krijg je van mij geen handel/geld

Gebruikersavatar
Chris van S.
Berichten: 2065
Lid geworden op: 25 sep 2008, 11:50
Locatie: Reeuwijk

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Chris van S. » 12 nov 2009, 11:20

Carglass of Autotaalglas kan in principe goed zijn maar is per vestiging verschillend. (franchise?)
Ik heb goede dingen gezien maar ik heb ook gepruts gezien.
En uiteraard werken ze met niet originele ruiten.

Ik ga liever naar de dealer of ik ga naar kleine glaszelfstandigen die secuur werken om hun naam hoog te houden.
En bij die kleine bedrijven kan je nog aangeven welke onderdelen hij gebruikt.

Gebruikersavatar
GTRene
Berichten: 54882
Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door GTRene » 12 nov 2009, 11:39

Carglas Almelo (industrie achter ziekenhuis) althans die voor mij heeft echt perfect werk geleverd hij was ook heel blij dat ie het mocht doen, en heeft zelfs de dakrails opnieuw erin gezet en gelijmd :banaan: en echt super sikuur allemaal gedaan, maar das natuurlijk per bedrijf/mensen verschillend...moest wel speciaal om een originele BMW ruit vragen dus met logo vanwege mijn exclusive kar anders krijg je een ook goede maar geen bmw stempel erin en das qua originaliteit bij een auto zoals ik heb erg belangrijk vond ik.
Dus allemaal erg goed geregeld en ben der bijgebleven :mrgreen: heb ze ook aanbevolen...werd met liefde gedaan allemaal en dat zie je niet veel meer.

Gebruikersavatar
Eric H
Berichten: 3641
Lid geworden op: 15 feb 2008, 10:09
Auto: Mazda CX-30 SkyActivX
Locatie: Zoetermeer

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Eric H » 12 nov 2009, 14:08

Nou zojuist even in Vlaardingen geweest voor kleurbepaling en afspraak.

Eerste wat opviel toen ik de recpetieruimte inliep was een witte E46 in de werkplaats.
Een tweede blik leerde me dat het een M3 was :mrgreen:

Vervolgens werd ik heel snel geholpen, en de medewerker hoorde mij tegen mijn collega ( die was ff mee ) een opmerking maken over de aanwezigheid van de witte M3. Hierop merkte hij op dat deze van hem was !
Was net een nieuw blok in gekomen en zijn volgende plan was om er een carbon dak in te laten zetten a la CSL.

Snel en vakkundig geholpen en het feit dat de beste man zelf in een M3 rijdt geeft mij wel vertrouwen.
Klinkt misschien raar, maar ik ben van mening dat mensen die in een niet alledaagse auto rijden, meer gevoel hebben bij het sleutelen aan auto's en ook net even voorzichtiger zijn.....

We zullen zien, a.s. maandag gaat de A4 een nieuwe ruit krijgen.....

Hans J.
Berichten: 370
Lid geworden op: 21 apr 2008, 21:51
Auto: X5 M F85

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Hans J. » 12 nov 2009, 19:16

Toen ik nog 'in het glas' zat leverden we ook altijd aan Carglass en Autotaalglas, over het algemeen maakte Autotaalglas een wat betere indruk op mij. Goed personeel en goed uitgeruste werkplaatsen, dat gepruts op een parkeerplek wat Carglass doet trekt me niet zo. Veel monteurs leren het vak eerst bij Carglass omdaarna voor zichzelf te beginnen of naar een ander bedrijf te verkassen. Maar er zijn ook wat Carglassmonteurs die ik rustig mijn auto mee zou geven, eerlijk is eerlijk.

Gebruikersavatar
2000USA
Berichten: 957
Lid geworden op: 22 aug 2008, 10:14

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door 2000USA » 13 nov 2009, 14:35


Gebruikersavatar
Ferdi
Berichten: 3092
Lid geworden op: 21 apr 2009, 15:00
Auto: Pajero 3.2 Di-D
Locatie: Drenthe

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Ferdi » 13 nov 2009, 17:14

Hier ook slechte ervaring met Carglass...

Toen mijn ouders hun Land Rover Discovery nog hadden zat er een scheur in de ruit.
Hierop is de gehele ruit vervangen door Carglass, na een hoop tegensputteren dat het bij een auto als deze lastig is de ruit te vervangen werd er toch maar aan de klus begonnen.
De oude ruit eruit halen ging vrij netjes, de nieuwe ruit erin zetten ook.
Alleen is het oude raamrubber er weer in gezet, toen ik vroeg waarom er geen nieuwe in werd gezet (oude was wel aan vervanging toe) werd hierop gezegd dat de oude nog goed was.

Vervolgens kregen we 2 dagen later een beetje regenbui en was het in de auto ineens net zo nat als buiten en de dag erna weer. Toen we de oorzaak zochten bleek het water bij de voorruit vandaan te komen.
Wij hebben gelijk weer gebeld en kregen te horen dat er volgende week wel een monteur langs kwam om te kijken... hier zijn wij tegenin gegaan en een dag later kwam er een andere monteur langs.
Die gaf aan dat alles goed was gemonteerd en dat het rubber ook nog in goede staat was. Hierop heb ik een tuinslang gepakt en daarmee de voorruit nat gespoten om te bewijzen dat er toch echt iets mis was.
Dit was hij dan toch met mij eens en heeft uiteindelijk na veel aandringen het rubber vervangen en sindsdien heeft het nooit meer gelekt.

Voor mij is Carglass hierdoor ook een flinke no-go.
Zowel de service als het geleverde werk ben ik niet bepaald over te spreken

Gebruikersavatar
Niels v D
Berichten: 1945
Lid geworden op: 31 mar 2008, 11:52
Locatie: Sønderborg(DK)

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Niels v D » 13 nov 2009, 17:37

Carglass heb ik ook niet zulke denderende ervaringen mee..lak beschadigd na vervangen zij!! ruit, reparatiehars gemorst op een motorkap(kwam hij wel netjes vertellen maar z'n baas deed moeilijk over de afhandeling)
Autotaalglas geen ervaring mee maar komt inderdaad vertrouwder over.

Gebruikersavatar
RJK
Berichten: 3645
Lid geworden op: 17 aug 2009, 20:51

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door RJK » 26 mar 2018, 19:06

Niels v D schreef: 13 nov 2009, 17:37 Carglass heb ik ook niet zulke denderende ervaringen mee..lak beschadigd na vervangen zij!! ruit, reparatiehars gemorst op een motorkap(kwam hij wel netjes vertellen maar z'n baas deed moeilijk over de afhandeling)
Autotaalglas geen ervaring mee maar komt inderdaad vertrouwder over.
Thread resurrection! Geldt bovenstaande nog altijd? Sinds vanochtend flinke scheur in voorruit van de 645Ci. Gelukkig wel voor verzekerd.

[toevoeging]

Als ik mijn verzekeringsvoorwaarden erop na sla kan ik bij elk BOVAG bedrijf de reparatie uit laten voeren. Ook bij BMW Alkmaar dan blijkbaar: https://www.bovag.nl/leden/dusseldorp-alkmaar-b-v :hmmm:

Gebruikersavatar
Robin Hartog
Berichten: 8474
Lid geworden op: 29 sep 2008, 20:02

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Robin Hartog » 26 mar 2018, 19:17

RJK schreef: 26 mar 2018, 19:06
Niels v D schreef: 13 nov 2009, 17:37 Carglass heb ik ook niet zulke denderende ervaringen mee..lak beschadigd na vervangen zij!! ruit, reparatiehars gemorst op een motorkap(kwam hij wel netjes vertellen maar z'n baas deed moeilijk over de afhandeling)
Autotaalglas geen ervaring mee maar komt inderdaad vertrouwder over.
Thread resurrection! Geldt bovenstaande nog altijd? Sinds vanochtend flinke scheur in voorruit van de 645Ci. Gelukkig wel voor verzekerd.

[toevoeging]

Als ik mijn verzekeringsvoorwaarden erop na sla kan ik bij elk BOVAG bedrijf de reparatie uit laten voeren. Ook bij BMW Alkmaar dan blijkbaar: https://www.bovag.nl/leden/dusseldorp-alkmaar-b-v :hmmm:
Vorig jaar een keer langs de Carglass geweest voor een nieuwe voorruit, wel prima geholpen eigenlijk, nergens beschadigingen ofzo.

Gebruikersavatar
Paskal
Berichten: 3804
Lid geworden op: 22 sep 2006, 08:53
Auto: meerdere
Locatie: ZO-Brabant

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Paskal » 26 mar 2018, 19:55

Nadat een enorme steen op mijn voorruit landde, heb ik vorige maand die ruit van mijn E70 bij Autotaalglas in Weert laten vervangen wat uitermate netjes is gebeurd :thumbup:

Gebruikersavatar
Knot
Berichten: 40234
Lid geworden op: 01 feb 2006, 17:29

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Knot » 26 mar 2018, 20:00

BMW dealer laat vaak ook een externe komen. Met mijn E36 ging ik altijd naar autoglas Schiedam (Jarno), altijd prima geholpen (al die stenen van Papenburg....) en voor nette prijzen. Hij kwam ook bij veel BMW dealers, die roepen hem in de regio ook gewoon op.

Online
Gebruikersavatar
tomgtr
Berichten: 10889
Lid geworden op: 09 jan 2010, 11:22
Locatie: Zuid Holland

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door tomgtr » 26 mar 2018, 20:03

Ik doe ook alleen nog maar bij dealer. M’n wrx kreeg lichte schade bij carglass aan dakrand en bij Audi A6 bleef er eeen heel vervelend kraakje te horen bij torderen van auto. Moet nog uitharden meneer... hij ging 3maanden later eruit dus ik geloofde het wel maar kraakje zat er nog steeds in. Sindsdien alleen nog maar bij dealer.

Gebruikersavatar
328Ti
Berichten: 3096
Lid geworden op: 26 nov 2012, 23:10

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door 328Ti » 26 mar 2018, 20:09

Laatst ook de e46 langs autototaalglas. Mooi erin gezet. Glas niet te diep of te hoog erin gezet wat vaak zorgt voor fluiten/windgeruis bij hoge snelheden. Met de 7 serie ooit 3 keer terug geweest bij de dealer...

Gebruikersavatar
JP
Berichten: 34365
Lid geworden op: 13 dec 2008, 22:39
Locatie: Boomer Life Matters

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door JP » 26 mar 2018, 20:12

Elke dealer, maar ook elke autotaalglas/Carglass garage kan een prutser in dienst hebben. Wij hebben onlangs bij een Sprinter een nieuwe voorruit laten monteren (dealer) maar nu na de winter kunnen we goudvissen houden op het dashboard.

Gebruikersavatar
Martin van der Zwaard
Berichten: 8717
Lid geworden op: 21 okt 2007, 10:50

Re: Carglass of Autotaalglas

Bericht door Martin van der Zwaard » 26 mar 2018, 21:19

@RJK: ben je verzekerd via BOVEMIJ?
Dan kan je bij ieder BOVAG-lid je ruit laten vervangen zonder eigen risico. Heb ik pas ook twee keer (laten) doen voor klanten bij mij op de zaak.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 14 gasten