
Forza blader even het hele draadje door (succes!) en je komt genoeg betaalbare horloges tegen. Luco heeft ook al veel CW gepost. Die Junghans is ook wel heel erg fraai !
Ik snap je, maar ik vind JUIST die Dauphine wijzers het iele verhaal net wat voller maken. Bijna perfect qua 'niks' in de plaat. Te dunne te korte wijzers in 't algemeen:romo schreef:PP is fraai op de dikke wijzers na, ik vind die afbreuk doen aan het fijnmazige karakter van de klok.
Junghans Meister Calender 027/7504.00 vind ik voor rond de €2kMacboy schreef:Prijs ongeveer ?
Geen dresswatch merk maar een Carrera kan wel een klassieke look hebben, toch?dvh schreef:TG is een sportief merk. Geen dresswatch merk.
Inderdaad, een El Primero Daytona.dvh schreef:
Mooi zo'n oudje
romo schreef:Ik zie ook verschil in de indexen, de oude heeft slanke, dunne en lange indexen, de nieuw zijn wat dikker en korter.
Tevens zie ik een zwarte kleur (oud) en een zilver kleur (nieuw) bij de 3 kleine klokjes. De klokjes hebben ook een andere plaats qua functie.
FWIW