Zonder eiwitten gaat er niks idd vwb spieropbouw........
Nog even nagezocht vwb het energie verbruik spieren; spieren zijn verantwoordelijk voor tachtig (80) !! % van de totale glucose opname uit het bloed !!!
Afname van spiermassa is daardoor een belangrijke factor die bijdraagt aan Diabetes Mellitus type 2 (ouderdoms suiker)
Maar dan nog; door het ouder worden en daarmede de afname van Testosteron, neemt de spiermassa, die bij jong volwassenen ongeveer 50% van het lichaamsgewicht is, af naar 25% bij 70 jarigen (Sarcopenie=afname spiermassa gerelateerd aan leeftijd)
Dan hebben we nog afname spiermassa agv inactiviteit (Atrofie)
Bij ouderen gaat het dus dubbel op, en Sarcopenie en Atrofie om dat ze achter de Geraniums zitten en vervolgens van die stoel af flikkeren, de heup breken en gehospitaliseerd worden, een longontsteking krijgen en binnen 2 weken de Geraniums op de buik hebben.
Kortom; bewegen en sporten tot je d`r bij neervalt
Over eiwitten, training en doping heb ik wel eens wat betogen geschreven in onderstaande draadje;
http://www.driving-fun.com/forum/viewto ... =9&t=13532" onclick="window.open(this.href);return false;
Even doorlezen maar, aardig leesvoer door mezelf al zeg ik het zelf
