Lijstjes

Dit is ons algemene autoforum.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
sitechris
Berichten: 4895
Lid geworden op: 20 feb 2011, 11:55
Auto: BMW M2 G87/SEAT Ibiza 1.5 TSI
Locatie: http://www.driveaholic.nl

Re: Lijstjes

Bericht door sitechris » 07 sep 2014, 09:02

Daily : Seat Leon Cupra DSG (350 pk met JD chips). Compacte allrounder en sleeper. Meer auto heb ik niet nodig.
Funcar : Shelby Mustang 500 GT. Gewoon om te cruisen en je oor te laten bloeden.
Track : Megane RS 275 Trophy-R. Lekker M3's pesten op de Ring.
Cabrio : Jaguar F-type V6S (heb al de V8 sound met de Mustang).
Wintersport : BMW M550d

Robin
Berichten: 55252
Lid geworden op: 01 feb 2006, 15:51
Auto: Fun Damn Mentally
Locatie: Where the neons turn to wood

Re: Lijstjes

Bericht door Robin » 07 sep 2014, 12:57

sitechris schreef:Daily : Seat Leon Cupra DSG (350 pk met JD chips). Compacte allrounder en sleeper. Meer auto heb ik niet nodig.

En dan volgt er onder nog 'n lijstje lol

Funcar : Shelby Mustang 500 GT. Gewoon om te cruisen en je oor te laten bloeden.
Track : Megane RS 275 Trophy-R. Lekker M3's pesten op de Ring.
Cabrio : Jaguar F-type V6S (heb al de V8 sound met de Mustang).
Wintersport : BMW M550d
Leon Cupra met 350pk. Het zal wel weer verkeerd overkomen, maar dat zijn toch voorwielaandrijvers?:)

De Megane RS 275 doet in 't blad Sportauto over Hockenheim Short ongeveer 1,5 a 2 s langer dan de vorige M3 (op zo'n kort baantje lol) en ook op de Ring in handen van die Sportauto gasten kun je 't wel schudden met dat ding tov de usual suspects. Cijfermatig dan he...ze waren er niet zo overtuigd van...
In handen van Renaultmensen en zwaar aangepast tov de kar in de showroom(wij van WC Eend adviseren WC Eend) kwam ie of z'n voorganger er prima af:)

DISCLAIMER: Don't shoot the messenger, ik heb 't verhaal hierboven niet bedacht:)

Gebruikersavatar
Joy
Berichten: 10872
Lid geworden op: 03 feb 2006, 00:24

Re: Lijstjes

Bericht door Joy » 07 sep 2014, 13:28

Voor het praktische werk een Volkswagen Multivan voorzien van de MTM 2.5 TFSI 5 pitter ombouw. Gotta love sleepers (472 pk):

Afbeelding


Voor het sportieve werk een Mercedes CLK63 AMG Black Series. Daar heb ik nog steeds een ontzettend zwak voor:

Afbeelding


Voor het koesteren en af en toe eens uitlaten, een Alpina B8 sedan in Alpinablauw. Ook zo een jeugddingetje:

Afbeelding


Voor de comfortabele in stijl trips een Jaguar XKR in S-uitvoering van de vorige generatie. Lijnenspel doet het 'm:

Afbeelding


En voor het op stap gaan met meerdere mensen een Range Rover Vogue. Eventueel nog eens een stukje offroad meepakken voor de leuk:

Afbeelding

Online
ErikS
Berichten: 18930
Lid geworden op: 18 aug 2008, 13:19
Locatie: Boedelbak

Re: Lijstjes

Bericht door ErikS » 07 sep 2014, 13:45

Ik zou die Pina B8 snel kopen, Joy.....
M3 weg, pina erin. Die dingen zijn aardig hard aan het stijgen, helemaal in vorm van een touring....

Gebruikersavatar
sitechris
Berichten: 4895
Lid geworden op: 20 feb 2011, 11:55
Auto: BMW M2 G87/SEAT Ibiza 1.5 TSI
Locatie: http://www.driveaholic.nl

Re: Lijstjes

Bericht door sitechris » 07 sep 2014, 17:25

Robin schreef: De Megane RS 275 doet in 't blad Sportauto over Hockenheim Short ongeveer 1,5 a 2 s langer dan de vorige M3 (op zo'n kort baantje lol) en ook op de Ring in handen van die Sportauto gasten kun je 't wel schudden met dat ding tov de usual suspects.
Ik neem geen genoegen met de gewone Megane RS 275 Trophy. Ik neem de Trophy-R. De versie die de Nordschleife in 7:54 doet.

En het klopt, in mijn lijstje staan twee FWD auto's. Ook 2 RWD's en 1 AWD. De fascinatie voor RWD vind ik persoonlijk overrated. Alsof alle RWD auto's top zijn en alle FWD auto's bagger.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: SAH, SlowCo en 9 gasten