[21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Alle topics van de DF activiteiten uit het verleden.
Gebruikersavatar
Peter Tunissen
Berichten: 8386
Lid geworden op: 01 feb 2006, 14:47
Locatie: Weert

[21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Peter Tunissen » 05 jun 2014, 16:53

Afbeelding

Op donderdag 21 augustus organiseert Driving Fun voor de 2e keer een avondsessie op het lange Grand Prix circuit van CPZ, oftewel Circuit Park Zandvoort.
Circuitdagen zijn bij uitstek de manier om op een veilige, rijbewijsveilige en vooral hele leuke manier je eigen grenzen en de grenzen van je auto beter te leren kennen.

Programma
Het programma van deze dag ziet er als volgt uit:
16:00 - 17:00 - Inschrijven in Mickey's
17:00 - 19:00 - Open pitlane rijden sessie 1
19:00 - 21:30 - Open pitlane rijden sessie 2

Prijs
Deelname aan de hele avond (17:00 - 21:30) kost €250 per auto.
Tweede rijders of bijrijders betalen €10 per persoon.
Een auto delen met meerdere rijders is dus ook mogelijk.
Deelname aan uitsluitend de eerste sessie (tot 19:00) kost €125 per auto, deelname aan uitsluitend de tweede sessie (vanaf 19:00) kost €150 per auto.

Inschrijven
Inschrijven kan door op onderstaande button te klikken en je gegevens in te vullen.
Je ontvangt dan automatisch via de mail een bevestiging.
Let op: je deelname is pas definitief na ontvangst van je betaling.

Afbeelding

Eisen
*) Auto's dienen vrij te zijn van vloeistoflekkages en te beschikken over deugdelijk werkende remmen en gordels. Een rolkooi of meerpuntsgordels zijn niet verplicht. Een sleepoog dient wel aanwezig (en liefst vooraf gemonteerd) te zijn.
*) Een helm is verplicht, zowel voor rijders als bijrijders.
*) Iedere rijder dient de beschikking te hebben over een DFTrackdays lidmaatschapskaart (deze kost eenmalig €25, is een jaar lang geldig en kan uitsluitend op de dag zelf gekocht worden).
*) Er mag op Zandvoort maximaal 92dB geproduceerd worden; hier kan op gecontroleerd worden.
*) Let op: na 19:00 mag er maximaal 88dB geproduceerd worden en na 20:00 maximaal 86db. Hier wordt op gecontroleerd!

DF circuitdagen
Driving Fun circuitdagen kenmerken zich door een strakke organisatie, maar een gemoedelijke sfeer in de pitstraat en op de baan. Het zijn nadrukkelijk geen racedagen en zaken als elkaar op het scherp van de snede uitremmen en deurklink aan deurklink door bochten gaan zijn verboden.
Het is de bedoeling dat iedereen zich thuis voelt op onze dagen, van snelle, ervaren racer tot absolute beginner in zijn straatauto en dat kan alleen maar als iedereen rekening houdt met elkaar. De snellere rijder dient rekening te houden met de langzamere rijders en van de langzamere rijders wordt verwacht dat ze zich bewust zijn van mogelijke snelheidsverschillen en hun spiegels goed in de gaten houden.

Circuit
Al sinds 1948 worden er op Circuitpark Zandvoort nationale en internationale races georganiseerd, maar het circuit kreeg zijn huidige vorm pas in 1999. Het lange Grand Prix circuit is 4,307km lang en het ronderecord staat op naam van Luca Badoer die in 2001 in zijn Ferrari F2001 een rondetijd van 1.19.880 liet noteren.
Het circuit was vanaf 1952 in totaal 30 keer het strijdtoneel van Formule 1 races, voor het laatst in 1985.

Rondje Zandvoort
Meteen na start-finish volgt misschien wel de meest bekende bocht van Nederland: Tarzan. Gebruik het 100 meter bord links van het circuit om je rempunt te bepalen (afhankelijk van je auto kan dit rempunt voor of na het 100 meter bord liggen) en laat de auto extreem lang rechtdoor rijden. Insturen gebeurt pas ultra laat en de apex ligt voorbij 2/3e van de bocht. Bij het uitkomen kun je op droog de curbstones links van de baan meenemen. Vervolgens laat je de auto naar het midden van de baan lopen om de volgende bocht, Gerlach, in een rechte lijn aan te kunnen remmen. Deze bocht stuur je blind in, nog voor je ziet hoe het verdere verloop van het circuit is. Je stuurt de Gerlach zeer vroeg in en laat de auto vervolgens helemaal naar buiten rollen.
Het asfalt daalt vervolgens flink, dus je rempunt voor de Hugenholtz bocht komt al eerder dan je zou verwachten. Zorg er wel voor dat je stuur helemaal recht staat, voordat je begint met remmen. Omdat het asfalt zo sterk daalt ligt het gevaar om je hier te verremmen altijd op de loer. En omdat er hier geen enkele uitloopzone is, kun je deze bocht beter vanaf ongeveer het midden van het circuit aanremmen i.p.v. helemaal van de rechterkant van de baan. Bij het uitkomen kun je op droog de curbstones meenemen. Vervolgens kom je op een zeer snel stuk van het circuit. Probeer een zo kort mogelijke lijn langs de rechterkant van de baan te rijden om zo weinig mogelijk meters te maken. De Hunserug en Rob Slotemaker bocht die volgen zijn een zeer snelle links-rechts combinatie die in het droog met de meeste auto's voor een ervaren rijder volgas te nemen zijn. Probeer de auto in ieder geval zoveel mogelijk te laten rollen door de Hunserug en de curbstones aan de binnenkant als clipping point te gebruiken. In de Slotemaker bocht mik je op de tweede 'driehoek' van curbstones en laat je de auto naar buiten lopen op weg naar de enige bocht ter wereld die een eigen fanclub heeft: het Scheivlak.
Het asfalt heeft hier een flinke verkanting, dus laat aan de linkerkant van de baan anderhalf à twee meter liggen om makkelijker in te kunnen sturen. De apex in het Scheivlak ligt heel erg laat en probeer je auto weer zo weinig mogelijk te laten wringen en zo veel mogelijk te laten rollen. Na het Scheivlak laat je de auto naar het midden van de baan lopen om de Mastersbocht in rechte lijn aan te kunnen remmen. Deze bocht opent helemaal, waardoor je instuurpunt heel erg vroeg ligt. Je rempunt ligt dus ook vroeger dan je zou verwachten. De curbstones aan de binnenkant kun je helemaal meepakken en laat je auto na de bocht helemaal naar buiten lopen. Pas op dat je niet teveel blijft sturen, want overstuur ligt hier altijd op de loer. Vervolgens laat je de auto weer naar rechts lopen om de volgende bocht zonder naam weer in rechte lijn aan te kunnen remmen. Je instuurpunt is hier vrij moeilijk te bepalen, maar probeer helemaal de binnenkant van de bocht te halen en mik bij het uitkomen op de marshallpost. De Vodafone bocht die volgt is belangrijk, omdat je veel snelheid mee wilt nemen de bocht uit het rechte stuk op. Zorg ervoor dat je weer in rechte lijn aan kunt remmen en dat je op 2/3e van de bocht de apex tegen of op de binnenste curbstones meepakt. Let op bij het uitkomen van de bocht dat je niet te ver naar buiten uit komt, want de uitloop naast de baan is hier zeer hobbelig.
Het rechte stuk leidt de Audi S bocht, de enige chicane van het circuit. Het eerste gedeelte naar rechts offer je op door hoog te blijven, zodat je het gedeelte naar links maximaal aan kunt vallen en zoveel mogelijk snelheid mee kunt nemen de bocht uit. De curbstones hier zijn er om gebruikt te worden. Na een kort recht stuk tik je even kort de rem aan en duik je de Kumho bocht in. De bocht kun je veel minder scherp maken dan je zou verwachten door de curbstones aan de binnenkant helemaal mee te nemen, waarna je met hoge snelheid de Arie Luyendijk bocht, het oude Bos Uit, nadert. De apex ligt hier weer vrij laat, halverwege de curbstones aan de rechterkant van de baan en de auto balanceert hier op het randje van de grip. Bouw je tempo hier rustig op en probeer deze bocht niet meteen volgas te nemen, want er is hier zo goed als geen uitloopzone, in het geval je de controle verliest. Als je het goed doet, kom je op hoge snelheid het rechte stuk richting start-finish op en zit er weer een snelle ronde Zandvoort op!



Belangrijk op Zandvoort
Zandvoort is een veilig circuit. Desalniettemin zijn en er een paar punten die maximale concentratie vergen, omdat er weinig uitloop is of omdat het circuit verraderlijke trekjes kan hebben.
* Het aanremmen van de Hugenholtz bocht is al genoemd. Het circuit loopt hier sterk bergaf en er is geen marge voor fouten. Bij het uitkomen van de Hugenholtz ligt een stuk gladder asfalt. Met name in de regen kan dit voor onbalans in de auto en voor overstuur bij achterwiel aangedreven auto's zorgen.
* Het Scheivlak moet je in de meeste auto's al aanremmen voor het hoogste punt van de baan, dus voordat je de bocht ziet. Bovendien kan hier ook onbalans in de auto komen als het stuur niet recht staat of als de als je te ver links zit bij het aanremmen van de bocht.

Zandvoort is een circuit met flinke hoogteverschillen. Kijk dus zeer regelmatig in je speigels, want snellere auto's lijken af en toe uit het niets te verschijnen. Bij uitstek geschikte punten om je spiegels te checken zijn op het rechte stuk, bij het uitkomen van de Hugenholtz bocht (je kan daar ook uit je linkerooghoek achteropkomend verkeer zien, dat net op dat moment uit de Gerlach bocht komt en op het rechte stuk na de Vodafone-bocht. Uiteraard moet het in je spiegels kijken niet beperkt zijn tot deze punten, maar hier zou je er een gewoonte van kunnen maken om iedere ronde standaard in je spiegels te kijken.

De toegangswegen naar het circuit worden in de zomer ook gebruikt door dagjesmensen en badgasten. Probeer dus op tijd te vertrekken om de ergste drukte voor te zijn of boek een hotel. Recht tegenover de ingang van het circuit zijn enkele goede hotels.

Deelnemers
1. Coureur voor een uur - BMW E36 325i - hele avond
2. Van der Heijden Autosport - ? - ?
3. Van der Heijden Autosport - ? - ?
4. Van der Heijden Autosport - ? - ?
5. Michael Verheijen - Renault Clio RS - hele avond
6. Coen Caspers - BMW E36 325i - hele avond
7. Coen Caspers - BMW E36 325i - hele avond
8. Coen Caspers - BMW E36 325i - hele avond
9. GP Elite - BMW E46 M3 Cup - hele avond
10. Stefan de Mik - VW Golf II 1.9 TDI - hele avond
11. Bas Besseling - BMW E36 325i - sessie 2
12. John Hurenkamp - BMW E46 328i - sessie 1
13. L@urens - Mazda MX-5 Turbo - sessie 1
14. Wilfred Groen - Seat Ibiza - sessie 1
15. Yven van der Struijs - Subaru Impreza WRX - sessie 1
16. Thomas Nispeling - BMW E30 - sessie 1
17. Margriet Tilstra - BMW E36 M3 - sessie 2 - d
18. Chiel Ruiter - Porsche C2S - hele avond
19. Dirk Moes - Porsche 944 - hele avond
20. Michel Schaap - BMW Compact - hele avond
21. Oscar Trapani - Mazda MX-5 - hele avond
22. Jeroen Slager - Renault Megane RS - hele avond
23. Chris van Rutten - Porsche 944 - hele avond
24. Hemmo Vriend - BMW Z3M - sessie 1
25. Joop Aniba - Formule Renault 2000 - sessie 1
26. Huib Havik - Porsche 944 - hele avond - d
27. Stephan Bekx - Ford Sierra Cup - hele avond
28. Michel325i - BMW 325i - sessie 2
29. Hans R - Lotus Exige S - sessie 1
30. Nynie - VW Golf - hele avond
31. Ron Kuhn - Alfa Romeo 146 - sessie 2
32. Thomas Wolff - BMW 318iS - sessie 1
33. Stefan Timmerman - Toyota Celica - sessie 2
34. Christiaan Frankenhout - Renault Clio RS - sessie 2
35. Bob Hansen - Peugeot 106GTI - sessie 1
36. Niels Koomen - VW Golf II GTI - sessie 2
37. Dominique - Opel Speedster - sessie 1
38. Alexis de Grauwe - BMW 323i - sessie 1
39. Ulrich Wallscheid - Opel Speedster - sessie 1
40. Berke Westenberg - Mitsubishi - hele avond
41. Patrick Peters - BMW - hele avond
42. Cees Bogerd - BMW 325i - sessie 1
43. Gaël Tack - Caterham - sessie 1
44. Ton Strous - Westfield - hele avond
45. Harry Sieljes - MEV Rocket - hele avond
46. Albert van Beek - BMW Z3 - hele avond
47. Hans van der Linden - ? - sessie 2
48. Hans Duivenvoorden - BMW E30 325i - sessie 2
49. Bas Ooms - Hansen GTR - hele avond
50. Jill Jaeger - Toyota Altezza - sessie 2
51. Renzo van de Wolff - Subaru Impreza P1 - sessie 2
52. Chris Heemskerk - Renault 5 GT Turbo - ?
53. Daniël Vogelaar - Fiat Cinquecento - sessie 1
54. Maurice Otto - BMW 325ti Compact - sessie 1
55. Ton Vos - Porsche 356 - hele avond
56. Arie Jonkman - Peugeot 106GTI - sessie 1
57. Arie Jonkman - Opel Corsa - sessie 1
58. Thomas Verkuijl - BMW E36 328i - sessie 2
59. Cees den Herder - Honda Civic type R - sessie 2
60. Leo Cornelisse - Porsche 911 Turbo - sessie 2
61. Tim Groeneveld - Subaru Impreza GTT - sessie 1
62.
63.
64.
65.

Gebruikersavatar
RC Power
Berichten: 105
Lid geworden op: 25 dec 2007, 11:23
Locatie: Hoogvliet

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door RC Power » 11 aug 2014, 18:52

Is het als toeschouwer / fotograaf nog steeds zo dat je 10,- entree moet betalen?

Michel325i
Berichten: 122
Lid geworden op: 23 mar 2013, 09:40
Locatie: Breda

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Michel325i » 11 aug 2014, 20:34

Als het droog weer is, teken ik present voor de tweede sessie met de groene E36. Ik probeer te kijken of ik de E30 ook nog kan meenemen voor wat meters te maken! :df:

Gebruikersavatar
Hans R
Berichten: 5236
Lid geworden op: 27 sep 2006, 12:12
Auto: Jeep Rubicon
Locatie: Paradijs

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Hans R » 15 aug 2014, 22:58

Ben erbij sessie 1 graag :D met de Lotus.

Gebruikersavatar
RC Power
Berichten: 105
Lid geworden op: 25 dec 2007, 11:23
Locatie: Hoogvliet

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door RC Power » 15 aug 2014, 23:16

RC Power schreef:Is het als toeschouwer / fotograaf nog steeds zo dat je 10,- entree moet betalen?
Iemand?

Gebruikersavatar
Peter Tunissen
Berichten: 8386
Lid geworden op: 01 feb 2006, 14:47
Locatie: Weert

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Peter Tunissen » 15 aug 2014, 23:31

RC Power schreef:
RC Power schreef:Is het als toeschouwer / fotograaf nog steeds zo dat je 10,- entree moet betalen?
Iemand?
Sorry, ik had je vraag even gemist, maar dat is van onze meer dan 200 trackdays maar één keer geweest en dat is inmiddels al weer bijna twee jaar geleden.
Nee dus... :)

Nynie
Berichten: 33
Lid geworden op: 14 nov 2013, 10:28
Locatie: Rotterdam

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Nynie » 16 aug 2014, 09:19

Wij gaan het ook eens proberen met de golf.
Voor het eerst bij DF. (tweede x rijden)
Hopelijk is het weer een beetje gunstig.

Gebruikersavatar
Peter Tunissen
Berichten: 8386
Lid geworden op: 01 feb 2006, 14:47
Locatie: Weert

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Peter Tunissen » 16 aug 2014, 11:50

Ok leuk, welke sessie(s)?

En Michel en Hans; jullie staat er ook bij op de lijst! :df:
Hopelijk dit weekend en begin volgende week nog wat aanmeldingen links en rechts en dan wordt het alweer een leuk clubje mensen! :beer:

Nynie
Berichten: 33
Lid geworden op: 14 nov 2013, 10:28
Locatie: Rotterdam

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Nynie » 16 aug 2014, 12:24

De gehele avond Peter. We rijden met zn tweeën om eens te kijken hoe dat bevalt.
Erg veel zin in, ook al zijn we nog in de leer fase.

Mag je links en rechts ingehaald worden bij DF?

Gebruikersavatar
Peter Tunissen
Berichten: 8386
Lid geworden op: 01 feb 2006, 14:47
Locatie: Weert

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Peter Tunissen » 16 aug 2014, 12:26

Ja, links en rechts inderdaad, maar dat wordt in de briefing vooraf allemaal nog eens duidelijk uitgelegd! :thumbup:

Gebruikersavatar
Wilfred Groen
Berichten: 1
Lid geworden op: 16 aug 2014, 18:43
Locatie: waarland

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Wilfred Groen » 16 aug 2014, 18:53

wordt hard gewerkt in de schuur om de seat ibiza klaar te maken voor donderdag sessie 1 :swinging:

Gebruikersavatar
Jonh
Berichten: 165
Lid geworden op: 01 jul 2013, 11:46
Locatie: Zuid Holland

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Jonh » 18 aug 2014, 07:27

Ik moet helaas afzeggen Peter. Ben druk bezig om m'n nieuwe garage/sleutelruimte in te richten en ik moet de boel ook nog verhuizen. Ik heb geen zin in een maand dubbele huur.

Gebruikersavatar
Peter Tunissen
Berichten: 8386
Lid geworden op: 01 feb 2006, 14:47
Locatie: Weert

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Peter Tunissen » 18 aug 2014, 12:54

Helaas John, maar niks aan te doen; ik zal je van de lijst afhalen!

Gebruikersavatar
BobTheFish
Berichten: 103
Lid geworden op: 31 jan 2010, 09:05

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door BobTheFish » 18 aug 2014, 15:37

Zet ons er maar bij voor sessie 1 met de 106 gti

Gebruikersavatar
Peter Tunissen
Berichten: 8386
Lid geworden op: 01 feb 2006, 14:47
Locatie: Weert

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Peter Tunissen » 18 aug 2014, 15:57

Leuk Bob; je staat erbij op de lijst! :thumbup:

Gebruikersavatar
tim1981
Berichten: 89
Lid geworden op: 26 feb 2007, 20:15
Locatie: Wageningen

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door tim1981 » 20 aug 2014, 20:35

Is alweer een tijd geleden, maar morgen ben ik er ook weer een keer bij. :df:

Gebruikersavatar
Dominique
Berichten: 32
Lid geworden op: 08 feb 2008, 14:48

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Dominique » 21 aug 2014, 12:19

Het is voor mij ook een tijdje geleden maar zal er vanavond waarschijnlijk bij kunnen zijn.
De plastic badkuip is tegenwoordig Saab powered, en dat projectje is nog maar net klaar.
De eerste proefritjes zijn veelbelovend geweest, maar de eerste circuit-kms moeten nog gemaakt worden.
(fingers crossed)

MSGHmk3
Berichten: 5
Lid geworden op: 13 aug 2014, 17:09

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door MSGHmk3 » 22 aug 2014, 02:16

Heerlijke DF dag gehad vandaag.
Helaas als bijrijder omdat de eigen wagen nog niet klaar is maar dat mocht de pret niet drukken.
Alle golfjes 2 van onze groep hebben na op kleine puntjes en kleine aanpassingen alles goed gehouden.
Nu maar snel de diesel afbouwen en zelf ook wat meer circuit kmters gaan neerzetten! :df:

Voor wat ik heb gezien een paar grindbakjes is voor de rest alles goed heel gebleven bij iedereen, dat is ook belangrijk :)


tot snel weer :mrgreen:

Nynie
Berichten: 33
Lid geworden op: 14 nov 2013, 10:28
Locatie: Rotterdam

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Nynie » 22 aug 2014, 10:55

Vond het een erg geslaagde dag :headbang:

Goed weer gehad en voor zover ik kon zien, weinig schades.

Er werd erg netjes gereden, waar ik persoonlijk blij mee was :thumbup: voor DF.

Mn remmen zijn op evenals mn banden # genoten.

Gebruikersavatar
Yven
Berichten: 48
Lid geworden op: 30 aug 2012, 11:04

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Yven » 22 aug 2014, 14:40

Heerlijk :df: gisteren idd! Vond ook dat er netjes gereden werd, geen mensen met al teveel haast volgens mij in sessie 1.

Ik heb geen fotografen langs de baan zien staan? Of was ik te druk met rijden.

Gebruikersavatar
L@urens
Berichten: 799
Lid geworden op: 12 okt 2007, 15:27
Locatie: Enschede, NL

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door L@urens » 22 aug 2014, 15:43

Heerlijk ff 2u gereden. Onder ander achter Peter aan in de RingMazda (beelden volgen vanavond of morgen).

Ook Ivar reed nog even in de RingMazda en ook hem viel op dat mijn slicks op waren. Damn wat bouwen die dingen hard af: gebruikte Dunlops uit jaar BRL die al 2 jaar bij mij binnen liggen en ik weet niet hoe lang bij de vorige eigenaar. Inmiddels setje uit 2013 op de kop getikt dus daarmee moet <1.56 haalbaar zijn.

Maar inderdaad, fotografen?

Gebruikersavatar
Spijkerhard
Berichten: 4053
Lid geworden op: 18 okt 2010, 20:41
Auto: (nog steeds) Te veel.
Locatie: Arkelstad:130i, ID4, E46 M3, 323ti, Z3, Clubman-2, Transit, 850 T5-R, ex-MX-5, ex-E36 M3

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Spijkerhard » 22 aug 2014, 19:27

Het weer was weer perfect, de sfeer prima, en inderdaad heel prettig gedrag, fantastisch. Heb nog een paar rondjes met de Touring kunnen draaien, ging stukken beter dan de vorige keer. Bijna geen last van fading, alleen wat weinig grip met de Wanli's achter... :df:

Er is wel een eenzame helm achtergebleven bij de tafel in Mickey's. We passen even op 'm.

Op naar Spa!

Nynie
Berichten: 33
Lid geworden op: 14 nov 2013, 10:28
Locatie: Rotterdam

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door Nynie » 22 aug 2014, 21:52

Weet niet of het hier gebruikelijk is om foto's neer te zetten?

Random pics van de leuke dag:

Blauwe MK2 20vt

Afbeelding

Afbeelding

MK2 tdi

Afbeelding

Afbeelding

MK2 1.8 16v Turbo

Afbeelding

film materiaal komt later.

Gebruikersavatar
BobTheFish
Berichten: 103
Lid geworden op: 31 jan 2010, 09:05

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door BobTheFish » 23 aug 2014, 07:56

Was weer een geslaagde avond, op een klein incidentje na aan het eind (zie video).
Dat incidentje zorgde voor de troep aan het eind van het rechte stuk op het eind van de 1e sessie.

Door het grote lengte verschil tussen de rijders stonden de spiegels vooral in de laatste sessie niet lekker, waardoor ik een rode BMW nogal bruut de pas af sneed (was hem helemaal kwijt), dus mijn excuses daarvoor. Wijze les voor de volgende keer :)

Filmpje van mijn beste tijd van de dag


Filmpje van het beste rondje van de mede eigenaar van de 106: Marco


@dominique: je ging echt heel snel! zag op de CPZ snelheidsmeter 205 langskomen, ik heb iig niemand sneller zien gaan daar...

Gebruikersavatar
L@urens
Berichten: 799
Lid geworden op: 12 okt 2007, 15:27
Locatie: Enschede, NL

Re: [21-08-2014] DF @ Zandvoort avondsessie deel II

Bericht door L@urens » 23 aug 2014, 08:30

Op zoek naar Peter in de RingMazda:

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten