Ik weet niet zeker of bijna 5 meter en dik twee ton aan auto nog meetelt als 'driving fun' (hoewel de manier waarop het ding van z'n plek gaat garant staat voor een enorme grijns) maar goed, hij gaat er komen: de Tesla Model S. Levering als het goed is ergens eind juni, begin juli dus voor nu moet ik het doen met de plaatjes uit de configurator.
Specs:
85 kWh-accupakket (goed voor een actieradius van rond de 400 km en ongeveer 370 pk)
Tech pakket (navi etc.)
High Fidelity Audiopakket
Nappaleren bekleding
Parkeersensoren
Donkerblauw metallic lak
Voor de rest is hij standaard, dus zonder panoramadak, hip hout op het dashboard, 21" wielen en dergelijke. Hij is zo al duur genoeg in de lease

De dik 400 pk sterke Performance-versie - die in 4,4 secs naar de 100 knalt en waarmee je bij het verkeerslicht leuk non-turbo Porsches het leven zuur kunt maken - was ook wat te prijzig, maar met deze 85 kWh-versie (0-100 tijd 5,6 secs) hoef ik ook niet te schamen. Voor zo'n monsterlijk grote en zware auto wil hij bovendien nog best wel aardig een bocht door.