
P.s. Hulde dat dit deel van het forum er eindelijk is! Ga me hier wel vermaken denk ik.
De bestuurder van de big Healey op de foto is een vriend die goed in de slappe was zit, vandaar. (Hopelijk komt die DB4 er ook binnenkortMichel Pol schreef:Maar is die frog eye nog een beetje een gifkikker, of valt dat tegen? Zal toch weinig wegen die kleine 4 cyl.. P.s. jij achter het stuur van die frog eye? Wat heb je daar voor moeten doen![]()
Idd afkomen met die foto's!k33z schreef:Mijn vader had een hele mooie Healey 3000 MKII. Ooit uit Amerika gehaald en compleet (waar mogelijk zelf) gerestaureerd. Auto is echt in perfecte staat. De kleur blauw zoals het bovenste plaatje alleen dan zonder witte bis.
Jarenlang SLS mee gereden, zal is kijken of ik er ergens nog een foto van kan vinden.
Voor mij daarom ook een van de mooiste klassiekers omdat ik er voor een groot deel mee ben opgegroeid. Geluid is werkelijk fantastisch.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 7 gasten