Hennessey Performance wil het kunstje flikken met de Venom GT. Deze sportwagen krijgt net als de Bugatti Veyron 1000 pk aan boord, maar weegt met een leeggewicht van 1225 kilogram bijna 700 kilogram minder dan de Bugatti. De Venom GT klaart de sprint naar 100 kilometer per uur in 2,5 seconden. In 14 seconden haalt de auto 300 kilometer per uur, aldus Hennessey.
De tuner pompt het vermogen uit de 8,4-liter V10 van de Dodge Viper, die voorzien is van twee turbo’s. Hennessey heeft met deze motor in de Dodge Viper onlangs de Bugatti Veyron in een direct sprintduel verslagen.
De Venom GT verschijnt ‘ergens in 2009’ als concept-car op een internationale autotentoonstelling. Als er genoeg belangstelling is, gaat de auto daadwerkelijk in productie in de Hennessey-fabriek in Texas.
Laat maar komen dat ding..., bron autoweek. :twisted:
GTRene