Voor de mensen die mee willen rijden op Zandvoort 19/09/07

Alle topics van de DF activiteiten uit het verleden.
Gebruikersavatar
Elmar
Berichten: 4519
Lid geworden op: 19 feb 2006, 16:30

Voor de mensen die mee willen rijden op Zandvoort 19/09/07

Bericht door Elmar » 16 sep 2007, 09:14

Er zullen best mensen zijn die graag eens bij iemand een aantal rondjes mee willen rijden. En aangezien er veel leuk spul komt en er mensen tussen zitten die aardig kunnen sturen is dat natuurlijk ook leuk.

Mijn voorstel is om degene die mensen mee willen nemen, zich op te stellen einde pitstraat, aan de rechterkant. Ter hoogte van Mickey's. Als daar dan de mensen staan die mee willen rijden, kan alles snel verlopen, zodat de rijders niet te veel van hun rijtijd verliezen.

Gebruikersavatar
Hans R
Berichten: 5236
Lid geworden op: 27 sep 2006, 12:12
Auto: Jeep Rubicon
Locatie: Paradijs

Bericht door Hans R » 16 sep 2007, 10:21

Strak plan! Kunnen jullie meerijden met een echte FWD auto! :wink:
In rijen aansluiten graag voor een rit met de Mini!
Nummertje trekken kan bij Elmar..

944 guy
Berichten: 315
Lid geworden op: 19 aug 2007, 17:26

Bericht door 944 guy » 16 sep 2007, 11:16

Heh, lache. Als ik dan niet meer rij dan wil ik wel ff meerijden in zo'n viper, corvette, en GT3 :D (o wacht, die 968 man was ook wel heftig, wat een keus! :shock: )

Gebruikersavatar
Jurriaan
Berichten: 1267
Lid geworden op: 26 jan 2007, 00:25
Locatie: Rotterdam

Bericht door Jurriaan » 16 sep 2007, 12:12

Iemand stukje afsleepdienst ruilen voor een rondje circuit mee? :lol:

Ben er hopelijk ook, met zwaalicht en sleeplinten.

Gebruikersavatar
GTRene
Berichten: 54882
Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06

Bericht door GTRene » 16 sep 2007, 12:26

Goed gevonden Elmar, goede Tip 8) ik wil ook nog meerijden ook om het circuit ff wat te leren, en natuurlijk eens in een andere auto zitten 8)

Gebruikersavatar
Corvette
Berichten: 984
Lid geworden op: 13 jan 2007, 19:19

Bericht door Corvette » 16 sep 2007, 13:05

Rene

je kunt ook gewoon achter iemand aan rijden en dan wel een paar rondjes blijven volgen. Je rijdt dan vanzelf de goeie lijnen en na een rondje of tien doe je het zelf. Een half uurtje les van Andre of Dennis doet ook wonderen.

Rij maar achter me aan woensdag.

Vr. Gr.

Cor

Gebruikersavatar
Bert ///M3
Berichten: 9418
Lid geworden op: 28 mar 2006, 22:30

Bericht door Bert ///M3 » 16 sep 2007, 13:08

Kan je beter een half uur les nemen bij Andre IMHO.

Punt met achter anderen aan rijden is dat je jezelf dingen aanleert die die ander ook fout doet. En degenen die het wel goed doen ala Andre kan je weer niet bijhouden.

Of je moet het in elk geval afspreken met degene die je volgt zodat die wat inhoud.

Gebruikersavatar
GTRene
Berichten: 54882
Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06

Bericht door GTRene » 16 sep 2007, 13:27

Ik rij maar een 2 uur sessie, en de bedoeling is de laatste 2 uur, maar ligt ook aan het weer, als ik denk dat hiet niet zo lang meer droog blijft kan het zijn dat ik eerder ga, verder vind de Hartge niet echt geschikt om limieten oid op te zoeken, ik ga gewoon zo hard als het goed voelt en kan inschatten, eerste ronde toch sowieso rustig an alles een beetje warm laten worden, dus zijn de eventuele eerste 2 uur handig om met 1 of 2 lui een paar rondjes te doen, das voldoende om lekker vrij te rijden als ik maar weet hoe de bochten lopen en hoe snel of langzaam ze zijn, dan rij ik m'n eigen rit, misschien niet de ideale lijnen, maar wel veel fun.

Verder rij ik misschien wel een aantal ronden achter jou aan Cor...maar alleen als ik er niet voorbij komen kan :wink: lol.

Gebruikersavatar
RobS
Berichten: 3560
Lid geworden op: 01 feb 2007, 22:11
Locatie: Brabant

Bericht door RobS » 16 sep 2007, 14:16

GTRene schreef:Ik rij maar een 2 uur sessie, en de bedoeling is de laatste 2 uur, dus zijn de eventuele eerste 2 uur handig om met 1 of 2 lui een paar rondjes te doen
Als je 2 uur rijdt dan sta je die andere 2 uur te vlaggen, althans, als ik het goed begrepen heb. Mee rijden met andere etc tijdens het vlaggen lijkt me niet handig :)

Gebruikersavatar
GTRene
Berichten: 54882
Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06

Bericht door GTRene » 16 sep 2007, 15:32

Mex schreef:
GTRene schreef:Ik rij maar een 2 uur sessie, en de bedoeling is de laatste 2 uur, dus zijn de eventuele eerste 2 uur handig om met 1 of 2 lui een paar rondjes te doen
Als je 2 uur rijdt dan sta je die andere 2 uur te vlaggen, althans, als ik het goed begrepen heb. Mee rijden met andere etc tijdens het vlaggen lijkt me niet handig :)
geloof me jij wilt niet hebben dat ik vlag :wink: ik hang de vlag nog niet eens buitenmet koninginnedag :wink:

Gebruikersavatar
RobS
Berichten: 3560
Lid geworden op: 01 feb 2007, 22:11
Locatie: Brabant

Bericht door RobS » 16 sep 2007, 16:26

GTRene schreef:
Mex schreef:
GTRene schreef:Ik rij maar een 2 uur sessie, en de bedoeling is de laatste 2 uur, dus zijn de eventuele eerste 2 uur handig om met 1 of 2 lui een paar rondjes te doen
Als je 2 uur rijdt dan sta je die andere 2 uur te vlaggen, althans, als ik het goed begrepen heb. Mee rijden met andere etc tijdens het vlaggen lijkt me niet handig :)
geloof me jij wilt niet hebben dat ik vlag :wink: ik hang de vlag nog niet eens buitenmet koninginnedag :wink:
Peter Tunissen schreef:Belangrijke update:
Naast de mogelijkheid om 4 uur te rijden voor €160, zal er ook een mogelijkheid zijn om 2 uur te rijden en 2 uur marshall te zijn voor maar €80!
Het gaat er niet om of ik wel/niet wil dat je gaat vlaggen. Als je voor 2 uur gekozen hebt ben je automatisch marshall voor die andere 2 uur. Het is niet fair tegenover de andere marshall's als jij relaxed langs de kant gaat staan en met iedereen mee gaat rijden ipv zelf marshallen. Als je dat wil dan moet je gewoon voor de 4 uurs optie kiezen.

allen
Berichten: 18302
Lid geworden op: 26 apr 2006, 22:46

Bericht door allen » 16 sep 2007, 17:30

Rene, wat kan er mis zijn met vlaggen? Een stokje met een gekleurde DF tissue heen en weer bewegen. Als dat niet lukt... :wink:

Gebruikersavatar
Bert ///M3
Berichten: 9418
Lid geworden op: 28 mar 2006, 22:30

Bericht door Bert ///M3 » 16 sep 2007, 17:40

Je kan dingen onderling ook gewoon afspreken.

Weet niet hoe DF het regelt, maar bij de BDC bijvoorbeeld sta je altijd met zijn 2en op een baanpost. Dat is sowieso wat gezelliger maar op die manier kan er altijd wel 1 weg om even mee te rijden. Bij DF verwacht ik dat de meesten het wel weten maar bij BDC vlaggen er ook nog wel eens mensen die nog nooit op een circuit gereden hebben of wat dan ook, dan kan je die vrij makkelijk naast iemand zetten die dat vaker doet. Laat ze dan ook nog even een paar rondjes meerijden in een racer en dan is hun dag ook weer compleet :)

Gebruikersavatar
Erik K.
Berichten: 7209
Lid geworden op: 27 mei 2006, 12:16

Bericht door Erik K. » 16 sep 2007, 17:48

Leuk idee!

Ben ook van plan om te komen, maar dan niet om te rijden maar om wat foto's te schieten en wat video beelden op te nemen.

Steven N.
Berichten: 6324
Lid geworden op: 25 aug 2006, 19:52
Auto: Tesla M3 VW UP, Ducati Monster
Locatie: Friesland

Bericht door Steven N. » 16 sep 2007, 20:37

Ik wil ook best iemand meenemen, prima idee Elmar. Zal niet de snelste zijn maar zal lekker m'n rondes maken. Vlaggen die ik samen met een vriend die ik meeneem, die kent verder nog geen DF-ers.

Gebruikersavatar
Corvette
Berichten: 984
Lid geworden op: 13 jan 2007, 19:19

Bericht door Corvette » 16 sep 2007, 21:24

Ha die Bert,

natuurlijk is het een betere keus om een instructeur naast je in de auto te hebben, want dan wordt je continu gecorrigeerd. Beter kun je het niet hebben en dan ook vooral als de instructeur tijden de rondjes het een en ander weet te onderbouwen.
Tijdens het volgen aap je inderdaad alleen maar je voorganger na. Laten we zeggen ..... BOKITO-style... :mrgreen:

Zeg Bert....waarom prijs je nou die Andre zo aan joh.......die gozer kan amper sturen man. :lol:

Ik heb 'm een keer in mijn Z06 laten rijden en ik moest 'm echt alles vertellen.
'K was blij dat we weer de pitstraat in gingen. :mrgreen:

Vr. Gr.

Corvette

Gebruikersavatar
Nutkees
Berichten: 4293
Lid geworden op: 19 aug 2006, 12:02
Auto: Dodge Viper
Locatie: Middenmeer

Bericht door Nutkees » 16 sep 2007, 21:30

Ik zit ook nog even te dubben..

Kom er net achter dat mijn achterremmen aan vervanging toe zijn en weet nog niet of ik dan wel moet gaan racen... even wat navraag gaan doen her en der.

Hoe zit het eigenlijk met vlaggen. Ik begrijp dat als je 2 uur wilt rijden, je verplicht de andere 2 uur moet vlaggen. Wanneer is er dan de mogelijkheid om met iemand anders mee te rijden? Moet dat dan in de tijd dat je hebt betaald om zelf te mogen rijden??? Zou namelijk best graag eens met iemand anders mee willen, maar vind het ook zonde om dat te doen terwijl ik zelf ook kan rijden...... Al moet de auto natuurlijk ook af en toe even af koelen :wink:

Ik ga er morgen even achteraan om te kijken of het veel kwaad kan mbt mijn achterremmen en anders ben ik er wel bij, maar dan als publiek. :?

Gebruikersavatar
Ben_968CS
Berichten: 942
Lid geworden op: 22 aug 2007, 22:22
Locatie: Ik ben weg

Bericht door Ben_968CS » 16 sep 2007, 21:36

Goed idee, altijd leuk om iemand in de auto mee te hebben. Als er geen instructeur in de auto zit, neem ik graag een passagier mee. Ik kom (ook) op semi-slicks, dus snelle tijden zijn toch niet echt te zetten.

944 guy
Berichten: 315
Lid geworden op: 19 aug 2007, 17:26

Bericht door 944 guy » 16 sep 2007, 23:21

Mex schreef: Als je 2 uur rijdt dan sta je die andere 2 uur te vlaggen, althans, als ik het goed begrepen heb. Mee rijden met andere etc tijdens het vlaggen lijkt me niet handig :)
Ik zou ook nog wel een tijdje met iemand mee willen rijden, maar als ik ook moet vlaggen dan wordt dat idd moeilijk (nooit gedaan ook trouwens ;) ).

Online
Gebruikersavatar
Bram
Berichten: 16611
Lid geworden op: 03 nov 2006, 15:04
Auto: Skoda SuperB gezinscontainer
Locatie: Breda

Bericht door Bram » 16 sep 2007, 23:25

Cor Dame schreef:Ha die Bert,

natuurlijk is het een betere keus om een instructeur naast je in de auto te hebben, want dan wordt je continu gecorrigeerd. Beter kun je het niet hebben en dan ook vooral als de instructeur tijden de rondjes het een en ander weet te onderbouwen.
Tijdens het volgen aap je inderdaad alleen maar je voorganger na. Laten we zeggen ..... BOKITO-style... :mrgreen:

Zeg Bert....waarom prijs je nou die Andre zo aan joh.......die gozer kan amper sturen man. :lol:

Ik heb 'm een keer in mijn Z06 laten rijden en ik moest 'm echt alles vertellen.
'K was blij dat we weer de pitstraat in gingen. :mrgreen:

Vr. Gr.

Corvette
Toen kon je tenminste op een fatsoenlijke plaats nekken bedoel je :mrgreen:

Steven N.
Berichten: 6324
Lid geworden op: 25 aug 2006, 19:52
Auto: Tesla M3 VW UP, Ducati Monster
Locatie: Friesland

Bericht door Steven N. » 16 sep 2007, 23:26

Flatline schreef:Hoe zit het eigenlijk met vlaggen. Ik begrijp dat als je 2 uur wilt rijden, je verplicht de andere 2 uur moet vlaggen. Wanneer is er dan de mogelijkheid om met iemand anders mee te rijden? Moet dat dan in de tijd dat je hebt betaald om zelf te mogen rijden??? Zou namelijk best graag eens met iemand anders mee willen, maar vind het ook zonde om dat te doen terwijl ik zelf ook kan rijden...... Al moet de auto natuurlijk ook af en toe even af koelen :wink:
Ben ik benieuwd naar.

Trouwens Kees, wordt er ook verzameld in Winkel? Ligt weer aardig op de route. PB maar anders.

Gebruikersavatar
GTRene
Berichten: 54882
Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06

Bericht door GTRene » 16 sep 2007, 23:56

Flatline schreef:Ik zit ook nog even te dubben..

Kom er net achter dat mijn achterremmen aan vervanging toe zijn en weet nog niet of ik dan wel moet gaan racen... even wat navraag gaan doen her en der.

Ik ga er morgen even achteraan om te kijken of het veel kwaad kan mbt mijn achterremmen en anders ben ik er wel bij, maar dan als publiek. :?
Wat mankeert er aan je remmen dan? Toevallig heb ik een paar weken geleden ook nieuwe blokken achter gedaan, in het begin soms iets piepen omdat ze zich nog iets moesten zetten, nu echter perfect 8)
Als het nog niet op het ijzer zit kun je nog wel rijden, maar als het al 1 of 2 mm is dan beter snel nieuw spul erop, is niet veel werk en de dealer heeft ze meestal wel op voorraad neem ik aan, jij hebt dezelfde als mij achter.
Succes en snel vervangen anders zie ik zo'n slinger kontje als ik je volg over CPZ :wink:

Gebruikersavatar
Nutkees
Berichten: 4293
Lid geworden op: 19 aug 2006, 12:02
Auto: Dodge Viper
Locatie: Middenmeer

Bericht door Nutkees » 17 sep 2007, 08:51

schijven én blokken zijn op. Zal natuurlijk snel vervangen worden.. :lol:


Regen lijkt me trouwens ook wel gaaf woensdag :P

Gebruikersavatar
GTRene
Berichten: 54882
Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06

Bericht door GTRene » 17 sep 2007, 10:57

Flatline schreef: Regen lijkt me trouwens ook wel gaaf woensdag :P
duh, ja ik snap het...dan kan ik je niet meer bijhouden :wink: bij mij moet het toch echt wel droog blijven wil ik echt genieten, ik ben niet echt een slider of vanuit mijn zijraam kijken welke kant ik op moet :wink:

René130i
Berichten: 5506
Lid geworden op: 28 jan 2007, 23:39
Locatie: Friesland www.130i.nl

Bericht door René130i » 17 sep 2007, 11:01

Mag ook niet neem ik aan?

Gesloten

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Semrush [Bot] en 4 gasten