Ik ben MJW, een BMW liefhebber uit de buurt van Rotterdam. Ik zit al een tijdje, niet heel actief, op het BMW Drivers Forum, maar werd op dit forum attent gemaakt via een 400 M wielen verkoop via MP... Ik zal zo in zijn post een berichtje maken.
Ik zal zo eea neerzetten over mijn huidige BMW in het andere forumonderdeel. Ik heb een paar jaar geleden een track-day gedaan met 2 andere net 50-gers met als onderdeel 3 hot-laps in een BMW 325I E36 van TTRaceworld. Ook als passagier mee in een flink opgevoerde Z4, een soort superskelter.
Mijn 1e bimmer was een heerlijke E91 330d met voldoende opties, zelf geimporteerd, uit de buurt van Stuttgart. Geen gekke dingen meegemaakt en van km 90.000 tmt 250.000 mee gereden. Dat koppel was verslavend. Met een andere baan kwam er een F20 116d Sport Centennial Edition lease bakkie, in bijna alles de helft van de E91 (slechts 3 cyilnders en 115 pK met 250 Nm koppel), en daarmee,

Met een flink naar beneden aangepaste leaseregeling (keuze uit slechts 6 autos

Zie verder hier...