Ik ben Guillaume, 40 jaar en kom uit het zuiden des lands.
Heel eerlijk gezegd ben ik op dit forum terecht gekomen door puur toeval omdat ik een zoektocht deed naar goede verkoopkanalen voor je auto. Ik lees dat dit forum daar ook geschikt voor is en daarom ga ik daar ook een bericht plaatsen, maar ik las dat het niet gewaardeerd wordt om je niet eerst even voor te stellen, bij deze dus

Ik ben een petrolhead in hart en nieren, ben gek op supercars en mijn hartje gaat wel sneller bonzen bij merken zoals Ferrari, Lamborghini, maar ben ook ontzettend fan van AMG's.
Zelf rij ik een eerste generatie Audi R8 (2007) die ik al 10 jaar in mijn bezit heb en waar ik nog steeds heel veel plezier aan beleef.
Nu ik mezelf toch geregistreerd heb hier, ga ik eens wat verder rondneuzen en zal ik me hier en daar ook gaan mengen in de onderwerpen want ik zag al wat leuke gesprekken.
