I.v.m. een geplande verbouw mei 2015 te koop aangeboden een houten garage van maar liefst 8 meter lang en 4 meter breed. Foto is vandaag genomen en geeft dus de aktuele situatie aan. Qua onderhoud zit er een beetje werk aan maar in de basis heeft de garage geen rotte delen. Windveren en de planken welke over de dakpannen lopen dienen vervangen te worden. In de garage zijn vorig jaar zoldertjes gemaakt (350,- aan materiaal).
Fijne en ruime garage die nieuw gemakkelijk 10.000,- kost. Deze is absoluut de moeite om weer opnieuw op te bouwen! Gaat weg vanwege stenen garage.
Doe een aantrekkelijk bod, garage moet weg voor 1 mei. Afbreken bij voorkeur door koper (dan weet je ook hoe die weer in elkaar moet) en in overleg qua datum.
