trackday auto.
Deze auto is sinds eind 2011 in bezit en sinds die tijd heb ik er enkele Time Attack sessies mee gereden en een aantal trackdays bij raceschool GP-Elite. Helaas heb ik te weinig tijd om met de auto te rijden waardoor ik de hobby beëindig. Specificaties van de auto:
APK tot december 2015
1800 cc motor, 140PK
Wildere nokkenassen voor meer vermogen bovenin het toerengebied
Rolkooi
Gestript interieur
Vierpuntsgordel
2 X brandblusser
Motor- en kofferklep voorzien van snelsluitingen
15" Borbet lichtmetaal voorzien van straatlegale Federal RSR semislicks (195/50/ZR15)
328mm remmenset voor
Circuitonderstel
Recent nieuwe accu geplaatst
De auto is opgebouwd volgens DNRT-specificaties en goedgekeurd voor in ieder geval de semi-pro klasse van de Nederlandse Time Attack. Ideaal voor de beginnende coureur, zeker omdat deze auto ondanks alle aanpassingen z'n kenteken nog heeft. Geen trailer noodzakelijk, na je trackday instappen en naar huis rijden. Wegenbelasting is dankzij het lage gewicht slechts €75,- per drie maanden.
Geen biedingen, de prijs is vast en slechts een fractie van het geld wat erin zit. Testrit op de openbare weg is uiteraard mogelijk.
Foto:
http://www.marktplaats.nl/a/auto-divers ... ousPage=lr" onclick="window.open(this.href);return false;