Martijn_bmw schreef:Nice

altijd een mooie auto gevonden veel

er mee.
Thanks! Ik ook, zeker hoe deze is uitgevoerd ben ik er echt weg van.
dvh schreef:Mooi hoor.
Is dit nou al de facelift?
Niels v/d burgh schreef:Van harte, zijn fijne auto's!!
@DVH dit is geen facelift, die hebben gladde bumpers.
Thanks en klopt, geen facelift. Vind stiekem deze voorkant ook wel lekker gemeen, zeker met de zwarte GTA koplampen.
Wimo schreef:Bodem goed bekeken ? Dingen roesten ... hard.
Jup roest blijft een probleem, lijkt bij deze erg netjes te zijn. Ook zijn de gevoelige draagarmen e.d. allemaal vervangen. (En ook distributieriem, spanrollen, remschijven en blokken, schokbrekers, stabilisatorstangen, etc.)
SanderGTi schreef:Mooi!

Kom je met die katvervangers nog door de APK? Ik heb er 4 onder de GTA en wil er eigenlijk wel 2 onderweg hebben maar weet niet of ik dan nog door de APK kom...
Volgens de verkoper is de APK geen probleem. Wat er precies aan de uitlaat is gedaan durf ik niet te zeggen, verkoper vertelde dat in ieder geval de katalysatoren waren vervangen.
Stefan van Elst schreef:Blijven mooie auto's!
Veel plezier ermee.
Thanks, komt vast goed!
martll schreef:Modena = Madeno
Dikke wagen hoor.
Woeps, dat bedoel ik ja.
Jotwoo schreef:Erg fraai exemplaar! En een leuk speeltje
Heb jij niet ooit eens samen met een vriend mijn oude 850 gekocht in Haarlem (donkergroene sedan lx-bt-13)?
Een heel leuk speeltje, maar ook een fijne reiswagen, alleen jammer van het verbruik.

Nope, nooit een volvo gehad, wel leuk spul ook!
lj328 schreef:Mooie auto om te zien en zal met een V6 met 214pk ongetwijfeld goed rijden.
Interieur zal ook niet verkeerd zijn, heb je daar nog een foto van?
Ben benieuwd hoe het komende jaar gaat bevallen met deze mooie Italiaanse.
Bedankt! Rijdt inderdaad erg lekker, toch wil ik volgend jaar even langs Squadra of een andere Alfa-specialist om de tune even na te lezen en desgewenst te verfijnen. Volgens de verkoper kwam hij op de rollenbank op 231pk, maar dat gaat natuurlijk no way lukken.

Hij rijdt verder behoorlijk soepel, zeker in de hogere toeren, mits de motor lekker warm is uiteraard.
Interieur is zeker niet verkeerd, als het vrijdag wat droger weer is ga ik hem even poetsen en post ik wat meer en mooiere foto's, ook van het interieur.
Bosali schreef:
De voorste 2 in de spruitstukken kunnen weg, met CF2 spruitstukken zonder kat en aanpassing hieraan kan het.
de lambda's in de voorste regelen het mengsel, de achterst 2 controleren de waarden na de kat.
Zijn er al meer die hier mee rond rijden, ik ga het op termijn ook nog doen op mijn GTA
Autozagato in Alphen a/d Rijn kan deze modificatie doen.
Interesting, wie weet kan Autozagato ook voor weinig geld de eventueel aanwezige midden dempers verwijderen. Die moeten er haast wel zitten want ik vind hem echt heel erg stil en niet rauw of schreeuwend.
Bosali schreef:
Grappig, zwerf al heel wat jaren op 156 club forum rond (rijdt al 13 jaar 156) , en ik ken deze auto, de eigenaar toen op het forum heeft hem al jaren gelden weg gedaan, en nu duikt hij weer op,
De auto is nog het zelfde als toen, zelfde modificaties, weet niet of deze al CF3 is, denk nog CF2, dan kan je zonder kat er tussen rijden.
Oh, wat grappig! Alle info of eventueel link naar een draadje daar op het forum is welkom. Ik weet dat de auto een paar jaar stil heeft gestaan, de vorige eigenaar (motor monteur, ducati liefhebber en racer) heeft o.a. de hele motor uit de auto gehad om alles na te kijken en indien nodig onderdelen te vervangen.
NSXRS schreef:Gefeliciteerd, veel plezier ermee. Als de MX5 goed is, dan zou ik die lekker erbij houden als het kan, goede gaan steeds zeldzamer worden..
Thanks, helaas moet de MX-5 echt weg. Ben pas 24 dus geld is zeker eindig.

Tevens is die (staat ook op het forum hier te koop) momenteel nog gestript voor het circuit... Al ga ik die hoogstwaarschijnlijk binnenkort wat meer naar standaard brengen.