Bij lang meelezen, (circa 6 maand) toch maar besloten me aan te melden.
Ik ben Nathan, net 21 lentes jong. Mijn eerste woord was 'auto' in plaats van mama of papa.
Mijn eerste auto was een Volvo 460 1.7 Turbo, gekocht voor 320 euro van een boer ergens in Friesland.
320 euro, voor boordcomputer elektrische ramen, elektrisch schuifdak.
Was nog best vaart in te krijgen ook, een vriend heeft de katalysator verwijderd.
Daarna boostcontroller op 0,9 bar.
En hij liep 214kmh op gps, in Duitsland.
En dan wees hij in het niets op de teller.
Tot ik naar de IVA Driebergen ging. Toen moest ik de auto wegdoen.
Toen ik de IVA HBO niet had gehaald, moest ik in de kerst van school.
Dus kon er weer een auto bij. Door middel van gladheid op de weg, toch maar gekozen voor een beetje RWD.
Misschien wel leuker dan mijn eerste auto. Leuk als je een vriendin hebt, met 1900+liter bagageruimte

Een Volvo 940 2.3I op gas met maar 433.000 op de klok. Nu 461.000. Voor maar 400 euro gekocht =D.
Stoelverwarming etc..
Achterbank eruit, en je kunt best leuk een driftje maken.
Nu had ik laatst een onzachte ontmoeting, met een betonnen stoep en een dikke paal. Vanwege aquaplanning op de achterwielen. Nu rijd ik dus in de auto van me vader, Volvo 850 T-5.
Dus er moet nu weer een nieuwe auto komen.
Eisen zijn nu: - Achterwielaandrijving
- Zweeds of Duits.
Ik ga met de auto vooral naar de Nurburgring, en dan niet om er op te rijden met een dweil, maar foto's te maken bij b.v Brunchen.
Tot ziens op de Nurburgring, of op Gran turismo

http://www.facebook.com/video/video.php ... 239&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/video/video.php ... 239&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;