Klasse 5 alarm 535d F10 - Back up battery low

Dit is ons algemene autoforum.
Plaats reactie
DF-user-278
Berichten: 3725
Lid geworden op: 04 aug 2006, 13:18

Klasse 5 alarm 535d F10 - Back up battery low

Bericht door DF-user-278 » 28 mei 2011, 17:46

Ik ben sinds begin maart nu 3x gebeld door de centrale van het alarm met de melding dat mijn backup batterij van het alarmsysteem een lage spanning heeft.

De eerste keer dacht ik zal wel een foutje zijn o.i.d. maar vorige week de 3e melding gehad; ik ga er dus wat aan laten doen.

Auto staat tussentijds helemaal niet lang stil - dit zal een gevalletje garantie worden denk ik, de auto is immers nog geen 3 maanden oud.

Iemand van jullie hier ervaring mee? :?:

Mike16v
Berichten: 183
Lid geworden op: 29 jan 2008, 21:20

Re: Klasse 5 alarm 535d F10 - Back up battery low

Bericht door Mike16v » 20 jun 2011, 21:44

AVL zeker ...

Kan zijn dat het systeem voor de inbouw al een tijdje op de plank heeft gelegen, dan is de accu waarschijnlijk flink leeg geweest en dan lukt het vaak niet meer om hem goed vol te krijgen,,

In dit geval gewoon een nieuwe laten plaatsen en ben je vh gezeur af.

had voorkomen kunnen worden, want na inbouw word het systeem ook getest en hadden ze kunnen zien dat het voltage aan de lage kant was.

verder niks ernstig , het is alleen jammer dat je nu toch even terug moet ermee

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Baidu [Spider], Bokkepoot, Google [Bot], KoenM, Rogerb en 2 gasten