mijn zwagertje heeft een tijdje terug een BMW E46 gekocht. Volgens mij was het een 1.8. Sinds kort maakt hij bij het overschakelen een "kloenk" geluid....Komt ergens bij het achterdiff vandaan...zo klinkt het althans. Ook bij gas los/gas erop/gas los is de "kloenk" er ook.
Wanneer hij rijdt klinkt er ook een soort huilend geluid (lagertje?) aan de achterzijde. Dit huilend geluid wordt hoger naar mate de snelheid toeneemt.
Hij heeft hem al een keer naar een garage gebracht....deze zeggen dat ze het niet kunnen vinden en verwijzen hem naar een BMW dealert.
Dat is een optie....maar ik wil de BMW specialisten hier op het forum eerst eens vragen of jullie enig idee hebben wat er aan zou kunnen mankeren....de "kloenk" schijnt een bekend probleem te zijn heb ik gehoord.
Wie o wie
