Bron: http://www.omroepgelderland.nl/web/Nieu ... tiecel.htm" onclick="window.open(this.href);return false;'Hotelkamer' blijkt politiecel
TIEL - Een dronken, ontklede wandelaar is zondagochtend in Tiel door agenten naar zijn 'hotelkamer' gebracht. Na aankomst in de politiecel beklaagde de man zich over het ontbreken van de internetverbinding.
Bewoners aan de Nieuweweg werden wakker gebeld door een dronken Poolse man. Zij waarschuwden de politie.
Agenten troffen de man aan in zijn onderbroek. Hierop werd hij aangehouden. Even later dacht de Pool in zijn hotel aangekomen te zijn en wilde zijn beklag doen over het ontbreken van internet. Hij is ter ontnuchtering ingesloten.
Je moet toch kunen internetten..
-
Xave30
- Berichten: 15380
- Lid geworden op: 01 nov 2007, 22:35
- Locatie: Hello E39 , farewell E30 & E34
Je moet toch kunen internetten..
Binnekort beidt de NS gratis internet in de trein. Kan surfen ook vanuit de cel?
- Patrick van Wijngen
- Berichten: 1097
- Lid geworden op: 31 aug 2009, 11:25
Re: Je moet toch kunen internetten..
Dat vind ik nou ook. Je moet wel wat te doen hebben in zo'n hokkie 
-
Luuk
- Berichten: 3071
- Lid geworden op: 15 jan 2008, 15:12
Re: Je moet toch kunen internetten..
Gewoon op droog water (Patrick van Wijngen schreef:Dat vind ik nou ook. Je moet wel wat te doen hebben in zo'n hokkie
Ik kan de verwarring van die Pool wel begrijpen, wat dat betreft..
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Berry1000RR, Bombadil, Edwin de Haas, Lex70V, Sander-E46, Thomas H en 11 gasten
