De auto is geimporteerd vanuit de VS. Ik hem hem overgenomen van mijn jongere broer die wat anders wilde. Het is een van de droomauto's uit mijn jeugd. In mijn krantenwijkje stond er altijd een en ik staarde dagelijks naar die auto.
Mijn 300ZX is een non-turbo. De vg30de is voor zijn tijd een moderne motor en ze staan bekend als erg degelijk. Dubbele bovenliggende nokkenassen, 4 kleppen per cilinder, variabele kleptiming. Bij lage toerentallen kun je ontspannen rijden. Het gaat allemaal erg soepel.
Door het Targa dak heb ik met mooi weer veel plezier aan de auto. Ik vind het prettiger dan een cabrio. De voorstoelen zijn beschadigd en ik zal het interieur vervangen of de voorstoelen opnieuw laten bekleden.
Een paar N73 foto's:
De velgen op de foto zitten er niet meer onder.
De velgen heb ik deze week gekocht na een tip van wimprezawrx in het subforum gevraagd.
Vanochtend is de D2 set bezorgd.