
[img:1500:856]http://img247.imageshack.us/img247/8045/cpzdf4.jpg[/img]
Het goede nieuws (voor de mensen die nieuw zijn): er gaan die ochtend uitsluitend DF'ers de baan op, dus niet druk, geen al te grote idioten op de baan (;)) en maximale fun voor iedereen.
De prijs is onveranderd ten opzichte van de vorige keer:
Vier uur rijtijd kost €175 per auto (een auto delen met twee rijders is als altijd weer mogelijk).
Wil je meedoen, meld dat dan in dit topic svp.
Net als de vorige keer is het mogelijk om twee uur rijden te combineren met twee uur vlaggen, dit kost dan €87,50.
Om het eerlijk te houden zal twee uur rijden zonder twee uur vlaggen niet meer mogelijk zijn (dit was stiekem ook veel te veel uitzoekwerk allemaal).
Hiervoor zijn overigens maximaal 16 plaatsen beschikbaar volgens het principe wie het eerst komt wie het eerst maalt.
Niet rijdende marshalls zijn ook altijd welkom (zonder marshalls geen circuitdag), dus als je nou niet zelf in de gelegenheid bent om te komen rijden, maar toch graag zo dicht mogelijk bij de actie wil zijn, dan is dat een ideale kans.

Fotografen en filmcrew zijn uiteraard ook meer dan welkom.
Roel / SpeedCars heeft weer een mooi overzicht van de deelnemers gemaakt, dat wordt weer netjes bijgehouden zodat je kunt zien wat voor moois (aan auto's dan

[img:589:104]http://www.speedcars.nl/df2008juli.jpg[/img]