Elektronikaprobleem, hulp gevraagd?

Technische problemen? Of gewoon een algemene technische vraag? Dan ben je hier aan het juiste adres.
Plaats reactie
Luco

Elektronikaprobleem, hulp gevraagd?

Bericht door Luco » 24 apr 2008, 20:36

Beste heren,

Ik zit met een groot probleem en ben op zoek naar een elektronikaspecialist die me kan en wil helpen.

Ik heb in de racevijf een sequentiele bak, om te kunnen schakelen moet de ontsteking onderbroken worden voor een bepaalde tijd (tussen de 2 en 8 honderdste van een seconde).
De ontsteking wordt onderbroken door de rev limiter die op zijn beurt werd aangestuurd door een zelfgemaakte printplaat die de tijd regelde.

Nu heb ik de printplaat opgeblazen :oops: :? en de man die de printplaat destijds gemaakt heeft is te druk en weet niet meer precies hoe die het gedaan heeft.
Nu is dat allemaal fijne elektronika maar voorzover mijn kennis reikt moet een specialist toch wel een printplaat na kunnen bouwen als die de oude printplaat erbij krijgt?
Naar zo iemand ben ik dus op zoek, die voor mij de printplaat na kan bouwen.

Vanzelfsprekend staat hier een vergoeding tegenover.

Gebruikersavatar
Dennis Cavallino
Berichten: 15827
Lid geworden op: 02 feb 2006, 13:36
Locatie: Groene Hart

Bericht door Dennis Cavallino » 25 apr 2008, 14:37

MTS in de buurt? Leuke opdracht voor studenten.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten