Het is mijn 1e auto'tje waar ik echt super blij/trots/verliefd/stapelgek op ben. Ik denk dat veel mensen dit wel hebben (gehad) met hun 1e autotje.
Eigenlijk had ik nog niet echt een eigen auto nodig, er stond er hier meestal 1 voor de deur, de auto van mijn mams. Daar heb ik denk ik zo 5000/6000 km in gereden het afgelopen jaar zonder eigenlijk kosten te hebben. Nu moest ik in februari gaan beginnen met stage lopen, hier ca. 12km vandaan. Na de 1e week had ik het al gehad met het OV, ik was per dag ruim 2x een uur onderweg. Kan je zeggen van dan ga je fietsen.. maarja toch maar gaan kijken voor een eigen auto.
Ik was wat rond aan het kijken en toen kwam ik deze auto tegen, het weekend erop gelijk een proefritje gaan maken om te kijken naar de auto en om te kijken hoe deze reed. Auto beviel prima, en op wat kleine parkeerschades na was de auto top voor zijn leeftijd ( 15 jaar ).
De woensdag erop de auto opgehaald en sindsdien rijd ik er al 2 maanden vrolijk in rond met ongeveer 2500km erbij gezet. Net voordat ik de auto heb gekocht is deze APK gekeurd met een kleine beurt. Daarvoor heeft de auto net 4 nieuwe banden, een remrevisie + nog een reparatie gehad. Totale kosten hiervan waren ruim 1000 euro. (volgens de bonnetjes).
Foto's zeggen meer dan woorden dus hier komen ze.
[img:3072:2304]http://www.demeernoost.nl/3/IMG_0231.JPG[/img]
[img:3072:2304]http://www.demeernoost.nl/3/IMG_0236.JPG[/img]
[img:3072:2304]http://www.demeernoost.nl/3/IMG_0241[1].jpg[/img]
[img:2048:1536]http://www.demeernoost.nl/3/SP_A0252.jpg[/img]
[img:3072:2304]http://www.demeernoost.nl/3/IMG_0238.JPG[/img] ( vandaag heb ik de binnenkant gereinigd, zoals je hier ziet is het geen gezicht

[img:3072:2304]http://www.demeernoost.nl/3/IMG_0237.JPG[/img]
[img:570:400]http://www.demeernoost.nl/3/SP_A0271.jpg[/img]
Model: 106 Selection
Motorisering (brandstof): 1.1 60pk (benzine)
Bouwjaar: 1993
In bezit sinds: 24-02-2008
Huidige kilometerstand: 92389 km
Gemiddeld verbruik: 1:14 met doortrappen en vele korte stukjes. alleen stage/woon verkeer 1:15
Aantal kilomters per week: 150+
Topsnelheid: +- 160 km/h met 5 man en bagage, met 1 persoon nog niet getest, 170 km/h zal hij wel halen denk ik.
Bijzonderheden:
Electrische ramen voor
Centrale deurvergrendeling
Schuif/kanteldakje
Sportuitlaat ( volgens mij is het een Bosi uitlaat, meer kan ik er ook niet uit ophalen )
4 Speakers van Boschman die max kunnen zorgen voor 300 watt RMS, helaas trekt de radio dit niet dus tijd voor een versterkertje met een sub. Al moet ik zeggen als je nu in de auto zit er voldoende bass aanwezig is.. maar een subje blijft toch leuker denk ik zo

Helaas begint het kriebele naar meer vermogen wel steeds meer op te komen
