
In navolging van het stofzuiger topic en omdat hier nogal wat nieuwe spruiten geboren gaan worden, kunnen hier mooi de laatste nieuwtjes, trends en tips gedeeld worden met betrekking tot alles wat met kinderen te maken heeft.
Brand los!!
Haha...Hier ook rond 5 april.Tristan schreef:Hier ook aanstaande vader rond 8 April.
Nee, je lult!ErikS schreef:Lol, hier ook 5 april.
Stelletje konijnen!ErikS schreef:28,29 of 30 juni......
Waren voor ons alle drie 'feestdagen'.![]()
Ach, er is meer in het leven dan DF. Maar ondanks de kleine blijf ik racen en gaat de E30 M3 niet weg. Ik heb zelfs een 130i ervoor gekocht. Mini-DF'er in spe.Roy RS schreef:hmm, waar moet het heen met Driving-Fun...het enige wat zorgt voor minder DF is kinderen en uitgerekend dat krijgt een (druk) topic![]()
Tristan schreef:Ach, er is meer in het leven dan DF.Roy RS schreef:hmm, waar moet het heen met Driving-Fun...het enige wat zorgt voor minder DF is kinderen en uitgerekend dat krijgt een (druk) topic![]()
Die kids passen nooit in die Caterham:)Stefan R schreef:Allen Suc6 gewenst![]()
En denk eraan, kleine kinderen kleine zorgen, grote kinderen grote zorgen![]()
![]()
Hier nu ook al 5 in April geteld. DF zal er wel uit hebben gelegen.Barend schreef:Wat is er gebeurd in eind juni/begin juli dit jaar?
Ik ken zéker 5 stelletjes die in April komend jaar zijn uitgerekend..
Is de stroom uitgevallen destijds ofzo? Of lag Ziggo/UPC er uit?
Edit: Nevermind, ik las fout...Mark N schreef:Hier nu ook al 5 in April geteld. DF zal er wel uit hebben gelegen.Barend schreef:Wat is er gebeurd in eind juni/begin juli dit jaar?
Ik ken zéker 5 stelletjes die in April komend jaar zijn uitgerekend..
Is de stroom uitgevallen destijds ofzo? Of lag Ziggo/UPC er uit?