@Bram, bij kids werkt het meestal wel zo, hoe harder/gekker het gaat hoe mooier, zolang het goed gaat ofcorse
zelfs grote kids

hebben dat, zo had ik vaak mensen/collega's ook achter in mijn vrachtwagen in Libanon en omdat ik de wegen waar wij mochten rijden zo goed kende en zij al aardig wat gewent waren ging het soms best hard
zo een keer moesten we uitrukken naar plek X
Dus hup in de kar en bij wat posten collega's ophalen vol in bepakking en daar gingen we
die jongens achter in, kom op René harder harder dus ze gingen staan en hielden zich goed vast, anders deed ik het zeker niet, ben verantwoordelijk of course en vroeg dus nogmaals, weten jullie het zeker! jaaa nah, anyway ging hard langs al die gaten en er door waar je niet hard omheen kon en door de haarspeldbochten enz.
we komen aan bij Plek X waar wta aan de hand zou zijn en ik meld me in, 7-4 hier 7-5VR over hier 7-4 over, hier 7-5VR we zijn op locatie over....(toen kwam er een vrij lange pauze, je hoorde ze denken)
hier 7-4...dat is wel heel snel over

en die jongens en de sergeant die naast me zat lol
