CDV/lockvalve ook op een Mini?

Technische problemen? Of gewoon een algemene technische vraag? Dan ben je hier aan het juiste adres.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Martin van der Zwaard
Berichten: 8717
Lid geworden op: 21 okt 2007, 10:50

CDV/lockvalve ook op een Mini?

Bericht door Martin van der Zwaard » 12 aug 2013, 09:15

Uit mijn BMW E46 periode (1 jaartje :mrgreen: ) heb ik de term CDV overgehouden. Dat ding had ik bij m'n BMW verwijderd en toen schakelde de auto veel prettiger. Koppeling voelde veel natuurlijker aan dan met die stomme vertraging erin.

Nu zat ik te denken......heeft de Mini ook zo'n valve?? Ik heb het idee van wel. Zeker ook met schakelen van 1 naar 2.

Realoem levert dit plaatje op;

Afbeelding

Nummer 14 heet een lock valve en ik heb zo'n idee dat dit de CDV bij een Mini is. Iemand hier die er ervaring mee heeft??

Gebruikersavatar
stefan740
Berichten: 1419
Lid geworden op: 28 jan 2008, 12:48
Locatie: Nijmegen

Re: CDV/lockvalve ook op een Mini?

Bericht door stefan740 » 12 aug 2013, 14:56

Volgens mij niet hoor. Ik heb er nooit wat over gehoord in de MINI scene.

http://www.newminiclub.nl/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false; kun je ook kijken voor dit soort dingen. Zoeken op cdv levert niks op daar.

Gebruikersavatar
GTRene
Berichten: 54882
Lid geworden op: 01 mar 2007, 19:06

Re: CDV/lockvalve ook op een Mini?

Bericht door GTRene » 12 aug 2013, 17:10

hier zegt iemand dat die op bepaalde modellen wel op zit>

http://www.northamericanmotoring.com/fo ... moval.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Upon further investigation it appears that the base models do but not the "S".
hier wordt het ook besproken, de cooper S heeft het schijnbaar niet maar andere wat daaronder schijnbaar wel>

http://forum.roadfly.com/threads/856954 ... -on-Cooper" onclick="window.open(this.href);return false;
Good luck strikes twice! The MINI Cooper has a CDV, but the MINI Cooper S does not. You lucked out again.

Gebruikersavatar
Martin van der Zwaard
Berichten: 8717
Lid geworden op: 21 okt 2007, 10:50

Re: CDV/lockvalve ook op een Mini?

Bericht door Martin van der Zwaard » 12 aug 2013, 21:29

Kijk, er is dus een kans dat ie erin zit.
In de BMW scheelde het zo enorm dat het de moeite wel waard is om te kijken of ie ook in de Mini zit en of er eventueel een vervangend onderdeel voor is of dat je, net als bij de E46, de leidingen gewoon aan elkaar kan zetten.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 7 gasten