Even een plaatje in dit topic gooien:

Die straat was zo'n 165km achter onsBooooh schreef:Asociaal hoor, 300+ in de DorpstraatM-bitious schreef:Wel nog even een gps run gemaakt.
http://youtu.be/tEqqOAAnyT4" onclick="window.open(this.href);return false;...
Ben
Als zo'n Ferrari tijdens die achtervolging 5 seconden lang z'n remlichten laat opbranden, dan ja, dan zou dat moeten kunnen.M-bitious schreef:Er knalt een Ferrari Italia voorbij. Ik zet vrij laat de ahtervolging in. Kan ik er nog wel bij komen?
Je kan het niet laten hè? Toch weer even die opmerking maken, die sneer. Sneu ben je dan hoor.Hielke schreef:Als zo'n Ferrari tijdens die achtervolging 5 seconden lang z'n remlichten laat opbranden, dan ja, dan zou dat moeten kunnen.M-bitious schreef:Er knalt een Ferrari Italia voorbij. Ik zet vrij laat de ahtervolging in. Kan ik er nog wel bij komen?
Gebruikers op dit forum: 1234pk6, Bing [Bot], TurboClouseau, Zed240 en 6 gasten