Het doel wat ik ermee voor ogen heb is het vervangen van mijn huidig onderbreker gestuurd ontstekingssysteem voor een ECU gestuurd systeem. Ik wil aan de hand van het motor toerental en de onderdruk (zit geen turbo op) in het spruitstuk (met behulp van een MAP sensor) een DIC bobine aansturen. Er hoeven geen injectoren, lambda sondes, benzinehoeveelheden etc. geregeld te worden. Daarnaast wil ik de vrijheid hebben het kenveld handmatig bij te regelen.
Het systeem moet op een V6 komen met een odd-fire patroon. De constructie is dusdanig dat ik niet kan werken met een wasted spark maar de bougies sequentieel aan moet kunnen sturen.
Ik heb al op internet gekeken maar de systemen die ik tegenkom zijn veel te uitgebreid voor wat ik zoek. Ik zoek een basic systeem.
Kent iemand een relatief eenvoudig systeem dat voor mij bruikbaar is en dat de bougies sequentieel kan aansturen?
