VW XL1 alleen als leasehok

Alles over Duitse auto's, van Beierse fapmobielen via VAG klonen tot achteruit de strontbult in Porkers.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Dennis Cavallino
Berichten: 15827
Lid geworden op: 02 feb 2006, 13:36
Locatie: Groene Hart

VW XL1 alleen als leasehok

Bericht door Dennis Cavallino » 10 mei 2012, 13:07

Volkswagen XL1 alleen als leaseauto

Afbeelding

Zelf een XL1 aanschaffen wordt lastig; je kunt ‘m namelijk alleen leasen. De plug-in hybride is niet te koop voor particulieren, je kunt ‘m alleen leasen. Of de XL1 ook naar Nederland komt, is nog niet bekend. Volgens een woordvoerder van Volkswagen Nederland moeten de definitieve plannen nog worden goedgekeurd door de Raad van Bestuur.

http://www.driving-fun.com/1564/home/ne ... 00-km.aspx

Gebruikersavatar
duifjes.com
Berichten: 8490
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: Fryslan

Re: VW XL1 alleen als leasehok

Bericht door duifjes.com » 10 mei 2012, 17:07

Flikker toch eens op met al die eco-meuk plaatjes en txten van je........ :devil:

Steven N.
Berichten: 6324
Lid geworden op: 25 aug 2006, 19:52
Auto: Tesla M3 VW UP, Ducati Monster
Locatie: Friesland

Re: VW XL1 alleen als leasehok

Bericht door Steven N. » 10 mei 2012, 17:13

Bedankt Dennis Electrino.

Wat is precies de reden dat je hem alleen zou kunnen leasen? Opzich geen raar ding om te zien en zakelijk zal je in de toekomst wel gedwongen worden om in zoiets te rijden.

Maar toch houd ik een rare smaak in m'n mond met die elektrische ellende, al rijdt het allemaal prima voor dagelijkse km's.

Gebruikersavatar
Dennis Cavallino
Berichten: 15827
Lid geworden op: 02 feb 2006, 13:36
Locatie: Groene Hart

Re: VW XL1 alleen als leasehok

Bericht door Dennis Cavallino » 11 mei 2012, 08:26

De reden dat je hem kunt leasen is hetzelfde als met de EV1 van GM destijds. Je weet wel, van de docu 'who killed the electric car'.

Nu woon-werk verkeer belast wordt zullen veel DF-ers een <50gr auto overwegen om alsnog max 0% bij te tellen, zeker nu er steeds spannender modellen op de markt komen. Mij boeit die ontwikkelingen. Als je 't niet leuk genoeg vindt: er kan vast en zeker wel een V8 in.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: JdvPolo, Semrush [Bot] en 2 gasten